زیبایی بی‌نظیر پاییز در ماردین ترکیه

18/11/2019 04:19:00 ب.ظ

زیبایی بی‌نظیر #پاییز در #ماردین #ترکیه

پاییز, ماردین

زیبایی بی‌نظیر پاییز در ماردین ترکیه

شهرستان ساوور واقع در استان ماردین در جنوب ترکیه در فصل پاییز با جلوه‌های بدیع مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

18.11.2019ماردین/ خبرگزاری آناتولیشهرستان ساوور از توابع استان ماردین ترکیه با زیبایی‌های طبیعی و اماکن تاریخی خود مورد استقبال گسترده گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است.هزاران گردشگر هر سال از شهر باستانی ساوور که دارای آثار و بناهای ادیان و مذاهب مختلف است، بازدید می کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

اختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزیناختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین در گفتگو با امیر رشیدی؛ پژوهشگر دسترسی به اینترنت در کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران از نیویورک.

دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔴 خبر فوری | دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی_بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند صدای آمریکا از ویدئوها و تصاویری که دریافت کرده می‌تواند کشته شدن دست‌کم پنج نفر از معترضان در شهرهای ایران را با تیراندازی ماموران تائید کند.

دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔺دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گراني_بنزين در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند ⚡️گزارش‌های ارسالی به صدای آمریکا و دیگر رسانه ها تائید می‌کند که تا روز دوم اعتراض‌های گسترده به گرانی ناگهانی بنزین توسط دولت ایران، دست‌کم هفت نفر کشته شده اند.

موفقیت ترکیه در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان

نتایج مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام «سلیمان‌اوغلو» در ترکیه

ترکیه مدرسه‌ تخریب شده توسط ی.پ.گ در راس العین را بازسازی کردسربازان ارتش ترکیه یک باب مدرسه‌ تخریب شده توسط گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک در راس العین را بازسازی کردند. - خبرگزاری آناتولی

شهرستان ساوور واقع در استان ماردین در جنوب ترکیه در فصل پاییز با جلوه‌های بدیع مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است.در گفتگو با امیر رشیدی؛ پژوهشگر دسترسی به اینترنت در کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران از نیویورک.همچنین در تصاویر ویدئویی مشخص است که ماموران پلیس در شهریار به طور مستقیم به معترضان شلیک می‌کنند.یک فعال مدنی کرد نیز در گفت و گو با بی بی سی فارسی کشته شدن یک نفر در اعتراض‌های شهر مریوان را تایید کرد.

18.11.2019 ماردین/ خبرگزاری آناتولی شهرستان ساوور از توابع استان ماردین ترکیه با زیبایی‌های طبیعی و اماکن تاریخی خود مورد استقبال گسترده گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است. اعتراضات به گرانی بنزین از روز جمعه ۲۴ آبان ماه و پس از پس از انتشار ناگهانی خبر گرانی بنزین، در شهرهای مختلف ایران از جمله مشهد، خوزستان، اهواز، خرمشهر، بهبهان آغاز، و به مرور به تمام مناطق کشور کشیده شد. هزاران گردشگر هر سال از شهر باستانی ساوور که دارای آثار و بناهای ادیان و مذاهب مختلف است، بازدید می کنند. بایرام ترک‌ار، فرماندار ساوور در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: شهر ماردین با آثار تاریخی یکی از زیباترین شهرهای ترکیه به شمار می رود. اعتراضات به گرانی بنزین از روز جمعه ۲۴ آبان ماه و پس از پس از انتشار ناگهانی خبر گرانی بنزین، در شهرهای مختلف ایران از جمله مشهد، خوزستان، اهواز، خرمشهر، بهبهان آغاز، و به مرور به تمام مناطق کشور کشیده شد.

ما می خواهیم همه آن را ببینند. دولت ایران بدون اعلام قبلی بامداد جمعه ۲۴ آبان ناگهان قیمت بنزین آزاد را سه برابر کرد که این تصمیم با اعتراض مردم روبرو شود درآمد نفتی جمهوری اسلامی براثر تحریم‌های ایالات متحده کاهش شدیدی در یکسال اخیر داشته است. شهر در فصل پاییز با مناظر بدیع برگریزان درختان جلوه خاصی یافته است. .