پاییز, ماردین, پاییز, ساوور, گردشگران, ماردین

پاییز, ماردین

زیبایی بی‌نظیر پاییز در ماردین ترکیه

زیبایی بی‌نظیر #پاییز در #ماردین #ترکیه

18/11/2019 04:19:00 ب.ظ

زیبایی بی‌نظیر پاییز در ماردین ترکیه

شهرستان ساوور واقع در استان ماردین در جنوب ترکیه در فصل پاییز با جلوه‌های بدیع مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

18.11.2019ماردین/ خبرگزاری آناتولیشهرستان ساوور از توابع استان ماردین ترکیه با زیبایی‌های طبیعی و اماکن تاریخی خود مورد استقبال گسترده گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است.هزاران گردشگر هر سال از شهر باستانی ساوور که دارای آثار و بناهای ادیان و مذاهب مختلف است، بازدید می کنند.

یک نماینده مجلس: اشاره خامنه‌ای باعث شد طرح صیانت از فضای مجازی جدی شود ماکرون با چهره هیتلر روی بیلبورد تبلیغاتی؛ رئیس جمهوری فرانسه شکایت کرد احسان حدادی؛ پرهزینه‌ترین ورزشکار ایران در المپیک، آخر شد ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

اختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزیناختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین در گفتگو با امیر رشیدی؛ پژوهشگر دسترسی به اینترنت در کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران از نیویورک.

دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔴 خبر فوری | دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی_بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند صدای آمریکا از ویدئوها و تصاویری که دریافت کرده می‌تواند کشته شدن دست‌کم پنج نفر از معترضان در شهرهای ایران را با تیراندازی ماموران تائید کند.

دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔺دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گراني_بنزين در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند ⚡️گزارش‌های ارسالی به صدای آمریکا و دیگر رسانه ها تائید می‌کند که تا روز دوم اعتراض‌های گسترده به گرانی ناگهانی بنزین توسط دولت ایران، دست‌کم هفت نفر کشته شده اند.

موفقیت ترکیه در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان

نتایج مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام «سلیمان‌اوغلو» در ترکیه

ترکیه مدرسه‌ تخریب شده توسط ی.پ.گ در راس العین را بازسازی کردسربازان ارتش ترکیه یک باب مدرسه‌ تخریب شده توسط گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک در راس العین را بازسازی کردند. - خبرگزاری آناتولی