زیباکلام در لایو اینستاگرامی ایران‌وایر: ۸۰ درصد مردم ایران با اسراییل مشکلی ندارند

04/10/1400 10:15:00 ب.ظ

صادق زیباکلام در لایو اینستاگرام ایران‌وایر: «بارها گفتم از مردم خودمان یک نظرسنجی کنید و بپرسید آیا مردم ایران موافق پیگیری سیاست نابودی اسراییل هستند؟ من معتقدم ۸۰ درصد از ملت ایران هم مخالف این سیاست هستند و با اسراییل مشکلی ندارند.» اطلاع_رسانی

«پیام یونسی‌پور»، دبیر بخش ورزش ایران‌وایر، «احسان مهرابی»، خبرنگار حوزه سیاسی ایران‌وایر، به...

«پیام یونسی‌پور»، دبیر بخش ورزش ایران‌وایر، «احسان مهرابی»، خبرنگار حوزه سیاسی ایران‌وایر، به همراه «صادق زیباکلام»، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران، از ساعت ۹ شب به وقت ایران در حضور یافتند تا درباره حملات و پرونده‌سازی اخیر «خبرگزاری فارس» علیه «مهدی مهدوی‌کیا»، بابت حضور در یک مسابقه دوستانه بین‌المللی صحبت کنند.

*** ماجرا از آنجا آغاز شد که فدراسیون جهانی فوتبال به مناسبت این‌که سرانجام رقابت‌های «عرب کاپ» را پس از ۶۰ سال برگزاری به رسمیت شناخت؛ جمعه، ۲۶آذر۱۴۰۰ یک بازی نمادین را به میزبانی شهر دوحه، میان دو تیم «ستارگان اعراب» و «منتخب جهان» برگزار کرد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نیما قاسمی: ترس حکومت از اتحاد ارگانیک میان مردم است | DW | 24.12.2021نیما قاسمی، دانش آموخته مقطع دکترای فلسفه‌ است. او در بهمن ماه سال گذشته عمدتا به دلیل نوشته‌هایش در فضای مجازی بازداشت و حدودا یک ماه بعد آزاد شد. با او درباره فعالیت سیاسی در فضای حقیقی و مجازی گفت‌وگو کردیم.

کاهش سفرهای مردم در آخرین روزهای پاییزکاهش سفرهای مردم در آخرین روزهای پاییز سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته روند کاهشی پیدا کرد و به غیر از تعداد معدودی، اکثر استان‌های کشور با کاهش ترددهای جاده‌ای مواجه شدند. What are the sequence of events to unfold before World War 3? What are the events that will take place during World War 3? MuhammadQasimDreams

در بودجه وضعیت معیشت مردم منقبض‌تر از گذشته شده استیک نماینده سابق مجلس گفت: انتظار می‌رفت بودجه با توجه به شعارها و اهدافی که دولت اعلام می‌کرد به سمت انبساط وضعیت معیشتی مردم برود در حالی که خروجی بودجه‌ای که ارائه شده این قسمت را منقبض‌تر نشان می‌دهد و در عوارض و مالیات هم مردم سهم بیشتری در بودجه دارند.

اسلامی: ایران قصد غنی‌سازی بالاتر از ۶۰ درصد را ندارد | DW | 25.12.2021رئیس آژانس اتمی ایران گفت، جمهوری اسلامی حتی در صورت شکست مذاکرات هسته‌ای و لغو نشدن تحریم‌های آمریکا دست به غنی‌سازی بالاتر از ۶۰ درصد نخواهد زد. مجتبی ذوالنور هم گفت، مذاکرات در دور هشتم 'قطعا' تمام نمی‌شود. دستت رو، بگذار روی کتاب_آسمانیت و دوباره تکرار کن تا بعد ها ، سند بشود که این طیف خرچنگ بر پیشانی به هیچ صراطی_مستقیم نیست . Iranian ای پاسداردروغگو،نابودکردید ایران! برای حفظ نظام،کشتار بیگناهان؟ درسفره مردمان،نه آب مانده، نه هم نان! ازجیب ملت ما فربه شدن حاکمان! دیگرجواب ندارد،فریب ودجالیت! کارنامه ولایت،فساد،دزدی،جنایت. قيام_تا_سرنگوني،هم آب،هم آزادی! روزخروش ملت،موشک وبمب اتم،دیگرنداردسودی!Iran کسی را کذاشتن تو نیروی اتمی ایران که چیزی از اینکار حلیش نیست غیر دروغ گفتن و جفنگ.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار به دو گروه سنی در مورد ابتلا به اُمیکرونوزارت بهداشت ایران روز شنبه، چهارم دی، از جان باختن ۴۲ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود هزار و ۲۰۰ بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. خوب که چی؟

ایران مرزهای زمینی با همسایگانش را بستسخنگوی گمرک ایران اعلام کرد مرزهای زمینی این کشور با همسایگانش نسبت به تردد مسافر برای پیشگیری از شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا به مدت 15 روز مسدود شده است. - خبرگزاری آناتولی