زیارت مستحب اما حفظ سلامتی واجب است

10/08/1399 10:56:00 ق.ظ

محمد تقی رهبر، امام جمعه موقت اصفهان، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: زیارت مستحب اما حفظ سلامتی واجب است بعضی در دین‌داری شدیدا افراط می‌کنند انجام نشدن مناسک دینی در شرایط شیوع ویروس کرونا هیچ اشکالی ندارد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

محمد تقی رهبر گفت: زیارت مستحب اما حفظ سلامتی واجب است. متاسفانه بعضی‌ها در دین‌داری شدیدا افراطی عمل می‌کنند تا هم سلامتی جامعه را به خطر بیاندازند و هم‌اینکه موجب وهن شعائر دینی شوند. اعتمادآنلاین| « جشن بیعت» در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد و در شرایط شیوع ویروس کرونا برگزار شد و...

اعتمادآنلاین| « جشن بیعت» در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد و در شرایط شیوع ویروس کرونا برگزار شد و حاشیه های فراوانی را هم به دنبال داشت. مراسمی که این نگرانی را به وجود آورده افرادی که در این وضعیت برای برگزاری مناسبت‌های مذهبی اصرار دارند، به مناسبت اعیاد دیگر هم دوباره انجام دادن چنین برنامه‌ای را در نظر بگیرند.

محمد تقی رهبر، امام جمعه موقت اصفهان، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین در این‌باره اظهار داشت: برگزاری تجمعی با عنوان «جشن بیعت» نه تنها هیچ توجیه شرعی و عقلی نداشت، بلکه کاری بسیار ضرررسان بود و موجب ‌شد‌ مراسم دینی توسط عده‌ای از مردم مراسمی هزینه‌ساز معرفی شود که این اصلا به صلاح نیست. وقتی ویروس کرونا سلامتی همه را به طور جدی تهدید می‌کند،‌ برگزار نشدن مراسم دینی قطعا هیچ اشکالی ندارد.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

ما متهمیم! | سینا رحیم‌پور

دیوار روزنامه‌نگاری خیلی کوتاه است؛ این مسئله روزنامه‌نگاری کشورهای در‌حال‌توسعه و به قولی پیرامونی است. در این کشورها، روزنامه‌نگار همواره متهم است مگر اینکه خلافش ثابت شود. کسانی که روزنامه‌نگاری را چه قبل و چه بعد از انقلاب تجربه کرده‌اند، به کوتاهی این دیوار باور دارند و تجربه زیسته‌شان می‌گوید که در بحران‌های سیاسی و اجتماعی، این روزنامه‌نگاران هستند که بیش از همه آسیب می‌بینند و هزینه می‌پردازند. زمینه‌های تاریخی این مواجهه هم به دوره مشروطه بازمی‌گردد. داستان ما از مشروطه و روزنامه‌نگارانی مانند شیخ ‌احمد روحی و میرزا ‌آقاخان کرمانی تا به امروز همین بوده است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

افزایش کرونا به دلیل ارتباط بیماران کرونایی با دیگران قبل از بهبودیرییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه تنها راه جلوگیری از بیماری کرونا اقدامات پیشگیرانه است، گفت: یکی از مشکلات ما این است که بیمار در بیمارستان درمان را دریافت می کند و پس از بهبودی نسبی برای ادامه درمان به منزل می رود و این در حالی است که هنوز مدت زمان قرنطینه به پایان نرسیده و بیمار به طور کامل بهبود پیدا نکرده است، اما با دیگران ارتباط برقرار می کند و باعث مبتلا شدن دیگر افراد می شود.

آنچه باید درباره انتخابات سنا ۲۰۲۰ بدانیم؛ آیا چیدمان سیاسی آمریکا تغییر می‌کند؟قرار است در انتخابات سه نوامبر همزمان با انتخابات ریاست جمهوری، ۳۵ کرسی از ۱۰۰ کرسی سنا آمریکا نیز به رای گذاشته شود. اما چرا انتخابات سنا مهم است؟ در این گزارش به این پرسش پاسخ داده شده است و نتایج برخی از آخرین نظرسنجی‌ها نیز منتشر شده است.

مایک پمپئو در سخنرانی در اندونزی: همزیستی مسالمت‌آمیز و احترام متقابل پیروان ادیان مختلف امکان‌پذیر استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. با وجود اسلام، امکان پذیر نیست! همزیستی با همه مخلوقات آفرینش و ادیان و باور و باورهای انسانها ممکنست.مشکل اینه که کشورهای استعمارجهانی مثل فرانسه و ایران وو...حکومتهای جعلی با شئونیزم اندیشه های نژادپرستی مثل لائیسیته فرانسه یا اندیشه ی ایرانشهری فرقه فارسیسم برای ذوب ملتها و ادیان و باور و باورها دارند است. این تروریست های بی‌عرضه اسلامی را باید از اروپا بيرون انداخت. این جانوران وحشی معنای آزادی و دموکراسی را نمی‌فهمند و در اروپا چه غلط می‌کنند؟ The barbaric muslim terrorists must be deported from Europe. These parasites are enemies of our freedom and democracy.

پرزیدنت ترامپ: آمریکا در مبارزه با افراط‌گرایی در کنار فرانسه ایستاده است🔺پرزیدنت ترامپ: آمریکا در مبارزه با افراط‌گرایی در کنار فرانسه ایستاده است ⚡️ رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد «حملات تروریست‌های اسلامی» باید فورا متوقف شود. امیدوارم یه فکری هم برای توقف حملات اسلام در ایران داشته باشه ما هم مانند ماکرون حساب ترامپ رو هم خواهیم رسید... پاسخ مردم ایران فقط مرگ بر آمریکا... باز شما ایستادی؟ بیشین بابا؟

الیوت آبرامز: هرگونه انتقال موشک‌ دوربرد از ایران به ونزوئلا تحمل نخواهد شد🔺الیوت آبرامز: هرگونه انتقال موشک‌ دوربرد از ایران به ونزوئلا تحمل نخواهد شد ⚡️نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که هرگونه انتقال موشک‌های دوربرد از ایران به ونزوئلا برای ایالات متحده غیرقابل قبول است و تحمل نخواهد شد. انتقام_سخت «هرگونه انتقال موشک...» از لحاظ دستوری درست نیست پسرم... «هیچ‌گونه انتقال موشک... تحمل نخواهد شد.» به ارمنستان چطور ؟ تحمل خواهد شد؟

ویدئو؛ حضور دو زوج همجنسگرا در مراسم ازدواج دست‌جمعی در تایوانتایوان یکی از کشورهای پیشرو در شرق آسیا در زمینه حقوق همجنسگرایان است و به آن‌ها حق ثبت رسمی ازدواج را نیز اعطا کرده است. دنیا را به گند کشیدید🤬🤬🤬 دلاتون شاد لعنت