زوم؛ درآمد سر به فلک کشید، سود دو برابر شد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زوم؛ درآمد سر به فلک کشید، سود دوبرابر شد

درآمد شرکت ارتباطات تصویری زوم در سه‌ماهه دوم سال، ۳۵۵ درصد افزایش داشت و به ۶۶۳ و نیم میلیون دلار رسید که بسیار بالاتر از پیش‌بینی پانصد میلیون و پانصد هزار دلاری کارشناسان بود.

سود سه‌ماهه دوم این شرکت نیز به ۱۸۶ میلیون دلار رسید؛ در نتیجه افزایش ۴۵۸ درصدی مشتریان در مقایسه با سه‌ماهه دوم سال قبل . ارزش سهام زوم، دیروز ، به بالاترین حد، ۳۲۵ میلیون و صد هزار دلار رسید؛ پس از آن که این شرکت پیش‌بینی درآمد سالیانه‌اش را بیش از سی درصد افزایش داد و به رقمی بین دو میلیارد و ۳۷ تا دو میلیارد ۳۹ میلیون دلار رساند. پیش‌بینی قبلی بین یک میلیارد و ۷۸ تا یک میلیارد و ۸۰ میلیون دلار بود.

دلیل موفقیت زوم این بوده که خدماتش را رایگان نگه داشته اما توانسته شرکت‌ها و نهادهای بزرگ را به مشتریانش اضافه کند و از آنها در ازای خدماتش هزینه دریافت کند. شرکت زوم می‎گوید تعداد مشتریان بزرگش، یعنی شرکت‌هایی که بیش از صد هزار دلار برایش درآمد داشته‌اند، در سه‌ماهه دوم امسال دوبرابر سال گذشته شده و به ۹۸۸ شرکت رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دانش آموزان در ایران به جز مناطق قرمز به مدرسه می‌روندوزیر آموزش و پرورش ایران اعلام کرد سال تحصیلی در ایران از روز شنبه آغاز خواهد شد و به جز مناطق با وضعیت قرمز شیوع کرونا، آموزش به صورت حضوری خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تصمیم مرکل به بازکردن مرزهای آلمان به روی پناهجویان؛ پنج سال بعد - BBC News فارسیپنج سال پیش آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان درهای آلمان بروی صدها هزار پناهجو باز کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

«طارمی» با قراردادی ۴ساله به طور رسمی به پورتو پیوستطارمی با قراردادی ۴ساله به طور رسمی به پورتو پیوست | باشگاه پورتو پرتغال در حساب رسمی توییتر خود امضای قرارداد چهارساله با مهاجم ایرانی و گلزن باشگاه ریوآوه را تایید و اعلام کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اعزام تیم آتش‌نشانان اسرائیلی به آمریکا برای کمک به مهار حریق جنگل‌های کالیفرنیابرای اولین بار در تاریخ روابط ایالات متحده آمریکا و اسرائیل، گروهی از آتش‌نشانان اسرائیلی به کالیفرنیا فرستاده شدند تا در عملیات مهار آتش‌سوزی‌های بزرگی که در ۱۸ منطقه این ایالات در جریان است، شرکت کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیسواکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیس
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اولین پرواز تجاری اسرائیل به امارات با «سلام» به ابوظبی می‌رودیک هیأت آمریکایی-اسرائیلی روز دوشنبه با پروازی که «اولین پرواز تجاری مستقیم» بین اسرائیل و امارات توصیف شده، از تل آویو به ابوظبی می‌رود. گفته می‌شود عربستان سعودی نیز برای اولین بار اجازه عبور هواپیمای اسرائیلی را از روی خاک خود صادر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »