زوم؛ درآمد سر به فلک کشید، سود دو برابر شد - BBC News فارسی

11/06/1399 02:16:00 ب.ظ

زوم؛ درآمد سر به فلک کشید، سود دوبرابر شد

درآمد شرکت ارتباطات تصویری زوم، سازنده و مالک اپلیکیشن پرطرفدار کنفرانس ویدئویی به همین نام، پس از بحران کرونا سر به فلک کشیده و سودش در سه‌ماهه دوم سال بیش از دو برابر شده است. سود سه‌ماهه دوم این شرکت نیز به ۱۸۶ میلیون دلار رسید؛ در نتیجه افزایش ۴۵۸ درصدی مشتریان در مقایسه با سه‌ماهه دوم سال قبل (۲۰۱۹).

ارزش سهام زوم، دیروز (دوشنبه)، به بالاترین حد، ۳۲۵ میلیون و صد هزار دلار رسید؛ پس از آن که این شرکت پیش‌بینی درآمد سالیانه‌اش را بیش از سی درصد افزایش داد و به رقمی بین دو میلیارد و ۳۷ تا دو میلیارد ۳۹ میلیون دلار رساند. پیش‌بینی قبلی بین یک میلیارد و ۷۸ تا یک میلیارد و ۸۰ میلیون دلار بود.

دلیل موفقیت زوم این بوده که خدماتش را رایگان نگه داشته اما توانسته شرکت‌ها و نهادهای بزرگ را به مشتریانش اضافه کند و از آنها در ازای خدماتش هزینه دریافت کند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

دانش آموزان در ایران به جز مناطق قرمز به مدرسه می‌روندوزیر آموزش و پرورش ایران اعلام کرد سال تحصیلی در ایران از روز شنبه آغاز خواهد شد و به جز مناطق با وضعیت قرمز شیوع کرونا، آموزش به صورت حضوری خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی

تصمیم مرکل به بازکردن مرزهای آلمان به روی پناهجویان؛ پنج سال بعد - BBC News فارسیپنج سال پیش آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان درهای آلمان بروی صدها هزار پناهجو باز کرد.

«طارمی» با قراردادی ۴ساله به طور رسمی به پورتو پیوستطارمی با قراردادی ۴ساله به طور رسمی به پورتو پیوست | باشگاه پورتو پرتغال در حساب رسمی توییتر خود امضای قرارداد چهارساله با مهاجم ایرانی و گلزن باشگاه ریوآوه را تایید و اعلام کرد

اعزام تیم آتش‌نشانان اسرائیلی به آمریکا برای کمک به مهار حریق جنگل‌های کالیفرنیابرای اولین بار در تاریخ روابط ایالات متحده آمریکا و اسرائیل، گروهی از آتش‌نشانان اسرائیلی به کالیفرنیا فرستاده شدند تا در عملیات مهار آتش‌سوزی‌های بزرگی که در ۱۸ منطقه این ایالات در جریان است، شرکت کنند.

واکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیسواکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیس

اولین پرواز تجاری اسرائیل به امارات با «سلام» به ابوظبی می‌رودیک هیأت آمریکایی-اسرائیلی روز دوشنبه با پروازی که «اولین پرواز تجاری مستقیم» بین اسرائیل و امارات توصیف شده، از تل آویو به ابوظبی می‌رود. گفته می‌شود عربستان سعودی نیز برای اولین بار اجازه عبور هواپیمای اسرائیلی را از روی خاک خود صادر کرده است.