زوریخ سوئیس برای هجدهمین بار بهترین فرودگاه اروپا انتخاب شد

03/08/1400 07:46 ب.ظ

از سال ۲۰۰۴ تا بحال هیچ فرودگاهی نتوانسته رقیب فرودگاه زوریخ شود. در بیش از ۲۰۰ نقطه از این فرودگاه ژل آنتی باکتریال و ماسک در اختیار مسافران قرار داده می شود و از طلق های شیشه ای در کانترهای دریافت کارت پرواز استفاده می شود.

از سال ۲۰۰۴ تا بحال هیچ فرودگاهی نتوانسته رقیب فرودگاه زوریخ شود. در بیش از ۲۰۰ نقطه از این فرودگاه ژل آنتی باکتریال و ماسک در اختیار مسافران قرار داده می شود و از طلق های شیشه ای در کانترهای دریافت کارت پرواز استفاده می شود. دبلیو تی ای، جایزه ای است که از سال ۱۹۹۳ به بهترین های صنعت توریسم اهدا می شود. از سال ۲۰۰۴ تا بحال هیچ فرودگاهی نتوانسته رقیب فرودگاه زوریخ شود.

این فرودگاه امسال هم بواسطه اتخاذ تدابیر بهداشتی کووید ۱۹ برای مسافران و کادر شاغل در فرودگاه امتیاز بالایی گرفت.

در بیش از ۲۰۰ نقطه از این فرودگاه ژل آنتی باکتریال و ماسک در اختیار مسافران قرار داده می شود و از طلق‌های شیشه ای در کانترهای دریافت کارت پرواز استفاده می شود. فرودگاه زوریخ که تنها ۱۱ دقیقه با قطار با مرکز شهر فاصله دارد خدمات رایگان اینترنتی به مسافران عرضه می کند. وجود بیش از ۸۰ فروشگاه هم باعث شده سر مسافران حسابی گرم شود.

استقبال ایرانی‌ها از واکسینه شدن در ایروان؛ هم به جیب گردشگری ارمنستان هم به کام دولت ایران استفان ویدرگ، مدیرعامل مجموعه فرودگاهی زوریخ این جایزه را افتخاری بزرگ برای همه عوامل و کارکنان این فرودگاه دانست که تعهد این مجموعه را در قبال مسئولیتشان بخوبی نشان می دهد. headtopics.com

از سال ۱۹۹۱ تا به امروز فرودگاه زوریخ حدود ۵۰ درصد از انتشار گازهای گلخانه‌ای و مصرف انرژی را کاهش داده است که این با تعهد ملی سوئیس در سال ۲۰۳۰ در توافقنامه پاریس مطابقت دارد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ادامه درخواست‌ها از ایران برای بازگشت به گفت‌و‌گوها؛ امیرعبداللهیان: مذاکرات «به زودی» از سر گرفته می‌شودمتولد تهران در مهرماه ۱۳۵۱، پس از هشت سال تدریس زبان انگلیسی در کانون زبان ایران؛ از سال ۱۳۷۷ خبرنگار ایرنا شد.\r\n از سال ۱۳۸۲ خبرنگار خبرگزاری فرانسه در تهران بود. ماموریت خبری فرانس پرس فرصت سفر به عراق، عربستان سعودی، لبنان، استانبول، مسکو و آلماتی را برای او فراهم کرد. چی شده دیگه در می رن از مذاکرات نه به اون وقت که اون کثافت بی همه چیز ماله کش دوره راه افتاده بود کشور فروشی می کرد و همش بر جام بر جام می کرد تموم شد ؟؟ نظام سراسر دروغ ‌‌خدعه و نیرنگ و مردم فریب که رئیس جمهورش بیش از ۵ کلاس سواد ندارد چه انتظاری جز دروغ بیشتر از آنها میتوان داشت؟ ایران

نباید از گردش آزاد اطلاعات جلوگیری کرد/طرح صیانت در مقابل مشکلات مردم، فانتزی است/ اجازه نمی‌دهیم محدودیت‌های اساسی در کمیسیون مشترک وضع شودعضو کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی، گفت: در کمیسیون مشترک بنا این نیست که اجازه دهیم محدودیت‌های اساسی وضع شود و تا جایی که بتوانیم حتما استدلال می‌کنیم و همکاران هم کمک می‌کنند تا خروجی‌اش طوری باشد که مردم هم راضی باشند.

دادگاه: بالدوین از واقعی بودن تیرها بی‌خبر بوده است | DW | 23.10.2021در پرونده شلیک مرگبار الک بالدوین، مدرکی به دادگاه ارائه شده که نشان می‌دهد وی از پر بودن سلاح آگاهی نداشته‌ است. این ستاره هالیوود از حادثه ابراز تاثر کرده و به خانواده‌ بازماندگان وعده حمایت داده است. و يمكن هاليانا هاتشينز كانت تتجسس لصالح بلدها روسيا ايضاً و اكتشفتها المخابرات الامريكية في ضوء العلاقات السيئة التي تسود بين امريكا و روسيا و قررت ان تتخلص منها بهذه الطريقة الماكرة لكي تبدو طبيعية

بستری شدن یک روزه ملکه بریتانیا؛ از وضع سلامت الیزابت دوم چه می‌دانیم؟بسیاری از علاقمندان به خاندان سلطنتی بریتانیا با توجه به حضور اخیر الیزابت دوم با عصا در انظار عمومی و تجربه درگذشت شاهزاده فیلیپ، همسر او در بهار امسال نگران حال رکورددار دوره سلطنت در این کشور شده‌اند. اخه کی به تخمش هست وضع سلامتی این تاپاله چیه؟؟!! نمیخواد بمیره آیا؟؟؟ روی جنتی رو سفید کرد ول کن دیگه حاج خانم، بخدا دنیا چیز خاص دیگه ای نداره. مرگ حقه

وزیر صمت اولین تارای اتوماتیک را به حرکت درآورد/ حذف قرعه‌کشی از سال آیندهعصر امروز(شنبه، اول آبان ۱۴۰۰) تولید انبوه تارا اتوماتیک با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در گروه صنعتی ایران‌خودرو آغاز شد که در حاشیه آن وزیر صمت از کاهش محسوس قیمت‌ها تا پایان سال جاری و افزایش ظرفیت تولید تا یک‌میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو در سال آینده که امکان حذف قرعه‌کشی را در پی خواهد داشت، خبر داد. مزاح فرمودن در ایران بجز شلوار هیچی پایین نمیاد اینو تو این۴۰سال بوضوح دیدیم طبق روال همیشه در بازتاب عینی سخنان مسئولین نظام آماده جهش قیمت باشید

اردوغان دستور اخراج سفیران 10 کشور غربی از ترکیه را صادر کرددر واکنش به فراخوان ده کشور غربی برای رسیدگی عادلانه و فوری به پرونده یک شخصیت مدنی مخالفت دولت آنکارا‌، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه دستور داد سفرای سُقوط لیر تورکیه بیش از پیش 😏 رجب باز خر شد چخه

فرودگاه بین المللی زوریخ در سوئیس توانست برای هجدهمین سال متوالی عنوان بهترین فرودگاه اروپا و جایزه جهانی گردشگری را از آن خود کند.

دبلیو تی ای، جایزه ای است که از سال ۱۹۹۳ به بهترین های صنعت توریسم اهدا می شود.

از سال ۲۰۰۴ تا بحال هیچ فرودگاهی نتوانسته رقیب فرودگاه زوریخ شود. این فرودگاه امسال هم بواسطه اتخاذ تدابیر بهداشتی کووید ۱۹ برای مسافران و کادر شاغل در فرودگاه امتیاز بالایی گرفت.

در بیش از ۲۰۰ نقطه از این فرودگاه ژل آنتی باکتریال و ماسک در اختیار مسافران قرار داده می شود و از طلق‌های شیشه ای در کانترهای دریافت کارت پرواز استفاده می شود.

فرودگاه زوریخ که تنها ۱۱ دقیقه با قطار با مرکز شهر فاصله دارد خدمات رایگان اینترنتی به مسافران عرضه می کند. وجود بیش از ۸۰ فروشگاه هم باعث شده سر مسافران حسابی گرم شود.

استقبال ایرانی‌ها از واکسینه شدن در ایروان؛ هم به جیب گردشگری ارمنستان هم به کام دولت ایران

استفان ویدرگ، مدیرعامل مجموعه فرودگاهی زوریخ این جایزه را افتخاری بزرگ برای همه عوامل و کارکنان این فرودگاه دانست که تعهد این مجموعه را در قبال مسئولیتشان بخوبی نشان می دهد.

از سال ۱۹۹۱ تا به امروز فرودگاه زوریخ حدود ۵۰ درصد از انتشار گازهای گلخانه‌ای و مصرف انرژی را کاهش داده است که این با تعهد ملی سوئیس در سال ۲۰۳۰ در توافقنامه پاریس مطابقت دارد.

امانویل فلوتی رئیس بخش محیط زیست و توسعه پایدار فرودگاه می گوید:« فرودگاه زوریخ از سال ۲۰۲۱ یکی ازپیشگامان در زمینه حفاظت ازتغییرات اقلیمی است.»

سایر برندگان این جایزه در سال ۲۰۲۱ در دیگر حوزه‌ها در اروپا:بهترین ساحل گردشگری اروپا: ساحل آلگاروه (به پرتغالی: Algarve)

بهترین مقصد گردشگری اروپا برای توریسم ماجراجویانه: آزرس (Azores) از جزایر پرتغالبهترین شهر برای توقف و ادامه مسیر در اروپا: سن پترزبورگ

بهترین مقصد نوظهور اروپا: بندر باتومی گرجستان در ساحل دریای سیاه

بهترین هتل مهمان‌نواز اروپا: کاخ چراغان پنج ستاره در استانبول ترکیه

بهترین محل استراحت: روستای فروته در ساردنیای ایتالیاهم‌رسانی این مطلب: