زهرا ناظوری، همسر یک جانباز زندانی به یک سال حبس محکوم شد

18/10/1399 07:33 ب.ظ

دادگاه تجدیدنظر استان اصفهان محکومیت یک سال حبس «زهرا_ناظوری»، شهروند ساکن اصفهان را که پیش از این توسط شعبه اول دادگاه انقلاب این شهر صادر شده بود، عینا تایید کرده است. اخبار_ایران

به گزارش سایت حقوق بشری « هرانا »، این حکم در ۱۳ دی ۱۳۹۹ توسط شعبه ۲۳ دادگاه تجدیدنظر استان اصفهان به ریاست قاضی «حمیدرضا امانی» صادر و به زهرا ناظوری ابلاغ شده است.

بر اساس این حکم، ناطوری را به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری اسلامی»، به یک سال حبس تعزیری محکوم کرده‌اند.

زهرا ناظوری، همسر «عبدالرسول مرتضوی»، جانباز جنگ ایران و عراق و زندانی سیاسی محبوس در زندان «اوین» است که به علت امضای نامه ۱۴ تن از کنش‌گران مدنی مبنی بر استعفای «علی خامنه‌ای»، رهبر انقلاب اسلامی، به ۱۱ سال حبس قابل اجرا محکوم شده است.

یک منبع مطلع از پرونده ناظوری گفته، در کلیه مراحل دادرسی و دادگاه در خصوص مصداق اتهام مطروحه علیه زهرا ناظوری، به مطالب منتشر شده وی در فضای مجازی در اعتراض به محکومیت همسرش استناد شده است. زهرا ناظوری پیش‌تر در پرونده‌ای دیگر توسط شعبه اول دادگاه انقلاب اصفهان بابت اتهام «توهین به رهبری»، به دو سال حبس و بابت اتهام «توهین به روح‌الله خمینی»، به دو سال حبس محکوم شده بود که این حکم به مدت چهار سال به حالت تعلیق درآمد. headtopics.com

ادامه مطلب:
iranwire »

احتمال بسته شدن درهای بهشت‌ زهرا در پنجشنبه آخر سال/ به بهشت زهرا نیاییدمدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) از احتمال بسته شدن درهای بهشت‌ زهرا در پنجشنبه آخر سال خبر داد و گفت: عاجزانه از شهروندان تقاضا داریم که روزهای پایانی سال فقط برای انجام تدفین در بهشت زهرا حضور یافته و زیارت اهل قبور را به روز دیگری در سال موکول کنند. *سازمان

ظهور علنی همسر رهبر کره شمالی پس از یک سال غیبتری سول جو همسر کیم جونگ اون رهبر کره‌شمالی که بیش از یک سال بود در هیچ مراسم رسمی و عمومی حضور پرزیدنت ترامپ پس فرستاده!!؟؟

همسر یک پاسدار کشته شده در پیرانشهر، بازداشت شد

خطای فیس‌بوک در مورد نام یک شهر فرانسه؛ امور شهرداری «بیچ» یک ماه مختل شدخطای فیس‌بوک در مورد نام یک شهر فرانسه؛ امور شهرداری «بیچ» یک ماه مختل شد فیس‌بوک صفحه رسمی شهر (Bitche) در مرز فرانسه با آلمان را به طور تصادفی و به دلیل سوء برداشت از معنای انگلیسی آن حذف و امور شهرداری این شهر را برای حدود یک ماه مختل کرد 😂😂 روند اداری لنگ پیج فیسبوک بود؟!

یک سال زندان، یک سال ممنوع الخروجی؛ رای پرونده دوم نازنین زاغری صادر شدشعبه ۱۵ دادگاه انقلاب ایران به ریاست قاضی صلواتی طی حکمی جدید خانم زاغری را به تحمل یک سال حبس و ممنوع‌الخروجی از کشور محکوم کرد.

استان‌وایر- دادگاه تجدیدنظر استان اصفهان محکومیت یک سال حبس «زهرا ناظوری»، شهروند ساکن اصفهان، همسر «عبدالرسول مرتضوی»، جانباز جنگ ایران و عراق و زندانی سیاسی را که پیش از این توسط شعبه اول دادگاه انقلاب این شهر صادر شده بود، عینا تایید کرد.

به گزارش سایت حقوق بشری «

هرانا

»، این حکم در ۱۳ دی ۱۳۹۹ توسط شعبه ۲۳ دادگاه تجدیدنظر استان اصفهان به ریاست قاضی «حمیدرضا امانی» صادر و به زهرا ناظوری ابلاغ شده است.

بر اساس این حکم، ناطوری را به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری اسلامی»، به یک سال حبس تعزیری محکوم کرده‌اند.

زهرا ناظوری، همسر «عبدالرسول مرتضوی»، جانباز جنگ ایران و عراق و زندانی سیاسی محبوس در زندان «اوین» است که به علت امضای نامه ۱۴ تن از کنش‌گران مدنی مبنی بر استعفای «علی خامنه‌ای»، رهبر انقلاب اسلامی، به ۱۱ سال حبس قابل اجرا محکوم شده است.

یک منبع مطلع از پرونده ناظوری گفته، در کلیه مراحل دادرسی و دادگاه در خصوص مصداق اتهام مطروحه علیه زهرا ناظوری، به مطالب منتشر شده وی در فضای مجازی در اعتراض به محکومیت همسرش استناد شده است.

زهرا ناظوری پیش‌تر در پرونده‌ای دیگر توسط شعبه اول دادگاه انقلاب اصفهان بابت اتهام «توهین به رهبری»، به دو سال حبس و بابت اتهام «توهین به روح‌الله خمینی»، به دو سال حبس محکوم شده بود که این حکم به مدت چهار سال به حالت تعلیق درآمد.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: