زن‌کشی در رشت؛ مردی در مقابل چشمان پسر ۹ ساله‌شان، همسرش را کشت

25/09/1400 07:29 ب.ظ

رسانه‌های ایران از قتل یک زن توسط شوهرش،در گیلان و در مقابل چشمان فرزند ۹ ساله‌شان، خبر داده‌اند. او یک روز بعد از ارتکاب قتل،در تهران بازداشت شده و به ماموران آگاهی گفته که چون همسرش به او خیانت کرده،با ضربات چاقو،او را کشته است. اخبار_ایران زن‌کشی

در مصاحبه با مرد ۴۰ ساله‌ای که به قتل همسر خود اعتراف کرده، نوشته است که او یک روز بعد از ارتکاب قتل، او در تهران و در خانه یکی از اقوامش بازداشت شده و به ماموران آگاهی گفته است که چون همسرش به او «خیانت» کرده، با ضربات چاقو، او را کشته...

در مصاحبه با مرد ۴۰ ساله‌ای که به قتل همسر خود اعتراف کرده، نوشته است که او یک روز بعد از ارتکاب قتل، او در تهران و در خانه یکی از اقوامش بازداشت شده و به ماموران آگاهی گفته است که چون همسرش به او «خیانت» کرده، با ضربات چاقو، او را کشته است.

این مرد که نام او «سهراب» عنوان شده و هم‌اکنون در بازداشت است، به روزنامه جام‌جم گفته است که «عاشق» همسرش بوده و خواهر همسرش را مقصر و محرک همسرش برای جدا شدن از او دانسته است. او که اختلافات خود با همسرش را «جزیی» خوانده، همچنین گفته است که چون «از گوشه و کنار»، می‌شنیده همسرش به او خیانت می‌کند، در خیابان او را «با چاقو» تهدید کرده و وقتی همسرش «اعتراف» کرده، به او چند ضربه چاقو زده، ولی فکر نمی‌کرده که کشته شود.

بنا به گفته این مرد، در همان زمان پسر ۹ ساله آن‌ها نیز آمده، «شاهد جنایت شده» و گریه می‌کرده است. جام‌جم درباره سرنوشت این کودک ۹ ساله که شاهد قتل مادرش توسط پدرش بوده است، گزارشی ارائه نکرده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

تحقیقات در آمریکا: واکسن‌های کرونا احتمالا بدون دُز سوم در مقابل سویه «اومیکرون» بی‌اثر می‌شونددانشمندان دریافته‌اند که سویه «اومیکرون» در مقایسه با سویه‌های قبلی، قدرت عفونت بیشتری دارد و دیگر اینکه قدرت انتقال آن نیز تقریباً دو برابر بیشتر از نوع غالب فعلی یعنی «دلتا» است و به همین دلیل احتمال دارد به زودی سویه «اومیکرون» در جهان شیوع بیشتری یابد. دقیقا میخوان این واکسنشون رو کنن تو پاچه ملت :) وقتی کار نمی کنه چرا الکی مردم رو سر کار میزارید

اومیکرون در اروپا؛ از توقف سرو مشروب در نروژ تا ممنوعیت رقص در رستوران‌های فرانسهکمیته علمی فرانسه نیز سه‌شنبه صبح با هشدار نسبت به خطر موج جدید بیماری کووید از مردم این کشور خواسته تا در دورهمی‌های آخر سال جوانب احتیاط را بیشتر رعایت کنند. جزئیات بیشتر🔽

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.

'در ۱۰ سال گذشته ۱۷۰ زن در ایران اعدام شده‌اند' | DW | 15.12.2021علیرغم تعدیل قانون اعدام برای جرائم مواد مخدر در جمهوری اسلامی، تنها در سال جاری میلادی ۱۱۶ زندانی که پنج نفرشان زن بودند اعدام شده‌اند. این تعداد در اسل گذشته تنها ۲۵ نفر بود. اروپا شریک جرم رژیم جنایتکار آخوندی ایران است انگار مرد ها وظیفه شون یا حقشونه اعدام بشن؟ خب ولدالزنا اگر 5 نفرشون زن بودن، 111 نفرشون هم مرد بودن. چرا زوم میکنی رو زنا؟ شاشیدم به رسانه تخمیت

چراغ سبز پارلمان؛ نیروهای غربی می‌توانند در رزمایش‌های نظامی در خاک اوکراین شرکت کنندپارلمان اوکراین پیش‌نویس قانونی را به تصویب رساند که یک گام دیگر این کشور را به ناتو نزدیک می کند. از این پس متحدان غربی اوکراین می توانند در مانورهای نظامی در خاک این کشور شرکت کنند. جزئیات بیشتر🔽 حتی با وجود وضع قوانین تسهیل کننده داخلی و اروپایی ناتو به اروپای شرقی توسعه پیدا نخواهد کرد و این تنها فشار سیاسی علیه مسکو خواهد بود

تعطیلی فعالیت‌های آموزشی حضوری در اصفهان در روزهای ۲۴ و ۲۵ آذرمدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تعطیلی فعالیت آموزشی حضوری در کلیه سطوح آموزشی اعم از دولتی، غیردولتی، مدارس استثنایی، مهدکودک‌ها و آموزشگاه‌های زبان و علمی آزاد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۴ و ۲۵ آذرماه) در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، خمینی‌شهر، دولت‌آباد، زرین‌شهر، مبارکه، فلاورجان، کاشان، آران و بیدگل و نجف‌آباد خبر داد.

استان‌وایرـ رسانه‌های ایران از قتل یک زن توسط شوهرش، در رشت و در مقابل چشمان فرزند ۹ ساله‌شان، خبر داده‌اند.جام‌جم

در مصاحبه با مرد ۴۰ ساله‌ای که به قتل همسر خود اعتراف کرده، نوشته است که او یک روز بعد از ارتکاب قتل، او در تهران و در خانه یکی از اقوامش بازداشت شده و به ماموران آگاهی گفته است که چون همسرش به او «خیانت» کرده، با ضربات چاقو، او را کشته است.

این مرد که نام او «سهراب» عنوان شده و هم‌اکنون در بازداشت است، به روزنامه جام‌جم گفته است که «عاشق» همسرش بوده و خواهر همسرش را مقصر و محرک همسرش برای جدا شدن از او دانسته است.

او که اختلافات خود با همسرش را «جزیی» خوانده، همچنین گفته است که چون «از گوشه و کنار»، می‌شنیده همسرش به او خیانت می‌کند، در خیابان او را «با چاقو» تهدید کرده و وقتی همسرش «اعتراف» کرده، به او چند ضربه چاقو زده، ولی فکر نمی‌کرده که کشته شود.

بنا به گفته این مرد، در همان زمان پسر ۹ ساله آن‌ها نیز آمده، «شاهد جنایت شده» و گریه می‌کرده است.

جام‌جم درباره سرنوشت این کودک ۹ ساله که شاهد قتل مادرش توسط پدرش بوده است، گزارشی ارائه نکرده است.

متهم این پرونده زن‌کشی که در محله «نبرد» در شرق تهران و در منزل عمه‌اش بازداشت شده، به جام‌جم گفته است که چون عمه اش را از مادرش بیشتر دوست داشته راهی خانه او شده تا قبل از بازداشت او را ببیند.

زن‌کشی و خشونت خانگی علیه زنان در ایران موضوعی جدی است ولی پلیس و مقامات قضایی، درخواست کمک زنان خشونت‌دیده را به بهانه اختلافات خانگی، نادیده می‌گیرند.

اگر تحت خشونت خانگی هستید، حتما با خانه‌های امن واقع در شهر محل زندگی خود، پلیس، ۱۲۳ یا اورژانس اجتماعی تماس بگیرید. نیروهای پلیس مطابق قانون موظفند زنان خشونت‌دیده را به محل امنی منتقل کنند و شکایت آن‌ها را ثبت و پیگیری کنند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: