زن‌کشی: مردی در ایلام همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از قتل یک زن به دست همسرش در این شهر خبر داده و گفت متهم در بازجویی‌های اولیه به قتل همسرش اعتراف کرده و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرده است. زن_کشی اخبار_ایران

سرهنگ جمال موسوی، روز یکشنبه ۱۶ خرداد به رسانه های ایران: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع خانوادگی منجر به قتل در شهر ایلام، ماموران پلیس برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد که فردی حدودا ۳۵ ساله همسر خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده و از محل متواری شده است. به گفته موسوی، این فرد کمتر از یک ساعت پس از وقوع قتل در حالی که با خودرو پراید قصد فرار داشت، در محور‌های مواصلاتی شناسایی و دستگیر شد. فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت که متهم در بازجویی‌های اولیه به قتل همسرش اعتراف کرده و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرده است.در یکی از آخرین موارد از این رویدادها، در روز ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ کارمند یکی از بانک‌های ایلام به نام «افشین حیدریان» با استفاده از سلاح شکاری، همسر و دو فرزند خود را به قتل رساند و سپس خودکشی کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پورمحمدی: به حفظ حریم و جایگاه شورای نگهبان سخت نیازمندیمدبیر عالی جامعه روحانیت مبارز در نامه‌ای سرگشاده با عنوان «دردنامه» ضمن تاکید بر عمل به سخنان امروز رهبر انقلاب مسائلی را پیرامون حاشیه‌های بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان مطرح کرد. اینم خوب بلده چه موقع و برای کی بماله😂 شما بله .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۶۵ حیوانی که می‌توانند مثل انسان بخندنددر مطالعه‌ای نادر، که نتایج آن به نوبه خود می‌تواند خنده‌دار باشد، دانشمندان در آمریکا دریافته‌اند دست‌کم ۶۵ حیوان وجود دارند که می‌توانند احساسات خودشان را همچون انسان با خنده منتقل کنند. وای روباه خیلی نازه..روباه نارنجی 😍 تعدادشون ۳۶ تا هست! آخوندها رو از قلم انداختین. انسان ها بیشتر به حیوانات تشابه پیدا می کنند خلقت انسان بعد از خلقت حیوانات است ....
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گردش مالی 40هزار میلیارد تومانی دخانیات در ایرانمحمدرضا مسجدی، دبیر جمعیت مبارزه با دخانیات در ایران با اشاره به گردش مالی سالیانه 40هزار میلیارد تومانی در ایران اعلام کردکه سن استعمال دخانیات به 12 سال تجارت سیگاردرایران دردست ی عده آقا واقازاده ست که بصورت مافیاگونه مدیریت میشه،یادم میاددردهه۶۰و۷۰سیگارهای ایرانی به نامهای تیر،بهمن،ازادی بصورت قاچاق ازدبی واردبنادراستان هرمزگان میشد سیگارهایی که گویادربلغارستان تولید میشدکه بسفارش ایران بود. نه_به_جمهوری_اسلامی رای_بی_رای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شمع‌هایی به یاد وقایع تیان‌آن‌من؛ پکن اقدام کنسولگری‌های ایالات متحده و اتحادیه اروپا را محکوم کردپکن چنین اقداماتی را «نمایش سیاسی ناشیانه» خواند که به اعتقاد مقامات چینی با هدف «برهم زدن ثبات» در این کشور انجام شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار بیشترین و کمترین خانوارهای تک سرپرست در کشورهای اتحادیه اروپاسوئد بر اساس آمار یورواستات با ۳۴ درصد بیشترین سهم خانوارهای تک والدی در میان همه خانواده‌های دارای فرزند را به نام خود ثبت کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: خدمات خود در حوزه محیط زیست را به اوج می‌رسانیمرئیس‌جمهور ترکیه گفت با اجرای پروژه‌های بوستان‌ ملت، خدمات خود در حوزه محیط زیست را به اوج می‌رسانیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »