زن‌کشی در آران و بیدگل؛ مردی، زن و دختر نوجوانش را کشت

24/08/1400 03:50 ب.ظ

رسانه‌های ایران از قتل سه نفر، از جمله یک زن ۳۶ ساله و دختر ۱۳ ساله او و زخمی‌شدن دختر دیگرش با شلیک گلوله همسر، در در نزدیکی شهرستان «آران و بیدگل» خبر داده‌اند. اخبار_ایران اصفهان زن‌کشی

ضمن انتشار این خبر نوشته است که نام این زن جوان «رقیه معینی» بوده و او و دو دختر دوقلوی نوجوانش به نام‌های مائده و مریم هم هدف گلوله همسرش قرار گرفته‌اند، ولی فقط مریم توانسته فرار کند و هر‌چند مجروح، جان به در برد.

رکنا همچنین نوشته است که خانم معینی، یک فرزند دختر سه ماهه، به نام مهسا نیز داشته و همسر او قصد قتل فرزند نوزاد خود را هم داشته که همسایه‌ها متوجه شده‌اند و او پا به فرار گذاشته است. «مهدی حسینی»، خواهرزاده خانم معینی درباره این قتل به رکنا گفته است: «

چند روزی بود که خاله من از خانه خود به خانه پدربزرگم در روستای علی آباد فخره آمده بود.شب حادثه شوهر خاله ام به خانه پدربزرگم آمد. نیمه شب بود که از راه رسید و به اتاق دایی‌ام که پشت خانه پدربزرگم است، رفت. بعد به دایی‌ام گفته بود که دنبال زن و بچه ام آمده ام. بعد هم به بهانه اینکه استراحت کند کنار خاله و بچه‌ها رفته بود.آن شب همه چیز خیلی عادی بود تا حدی که پدربزرگم برای قاتل پتو هم برده بود و هیچ کس فکرش را نمی کرد که او نقشه قتل در سر داشته باشد. شوهر خاله‌ام ساعت ۶ صبح وقتی پدربزرگم سر کار رفت، با اسلحه‌ای که همراه داشت به خاله من و یکی از دخترانش شلیک کرده بود.» headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

کاربران از «اختلال» اینترنت در ایران در آستانه سالگرد اعتراضات آبان ۹۸ خبر می‌دهندحسین رونقی، بلاگر و فعال آزادی بیان در ایران در توییتی نوشت از روز جمعه ۲۱ آبان، اختلال شدیدی بر روی وی‌پی‌ان‌ها و فیلترشکن‌ها وجود دارد که منجر به قطعی اینترنت می‌شود. سرعت اینترنت نیز به‌شدت کم شده است. نه من اختلالی ندارم، ببین 《مرگ بر آمریکا》 منظور اینه که voa دوست داره به مردم یادآوری کنه؛ بزودی سالگرد آبان میباشد ولی فکر کنم کور خوندید، زیرا که مردم دیگه کمتر بازیچه این و اون میشن! همونطور که سال پیش هم موفقیت چندانی کسب نکردین خو دیگه چی

وقوع دو زمین‌لرزه شدید در بندرعباس/ هنوز اطلاعات دقیقی از وضعیت مناطق زلزله‌زده در دست نیسترییس سازمان مدیریت بحران کشور با اعلام وقوع دو زمین‌لرزه در استان هرمزگان گفت: تیم‌های ارزیاب برای ارزیابی منطقه اعزام شده‌اند.

آماری از تعداد کف‌خواب‌ها در تهران نداریم/ تدبیر شهرداری برای مسافرانی که در ترمینال‌ها می‌خوابندمعاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: آماری از تعداد کف‌خواب‌ها در تهران نداریم، اما در حال گردآوری هستیم و آمارهای متفاوتی را می‌شنویم که نمی‌توانم نسبت به صحت و عدم صحت آن اعلام‌نظر کنم. هل من ناصر ینصرنی؟ آیاکسی صدای کادر_سلامت_مظلوم_طرحی_بدون_سهمیه وزارت بهداشت و درمان را می شنود؟ پیک ششم کرونادرراه است مطالبه اصلی مدافعان_سلامت_طرحی_بدون_سهمیه: ماده_١١_تبصره_٢ قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان وزارت بهداشت ودرمان مصوب سال 1375 مجلس شورای اسلامی رااجرا کنید

تیرباران دو زن عضو ارتش دولت سابق افغانستان در پکتیامنابع محلی در شهر گردیز ولایت پکتیا به رسانه‌های افغانستان تایید کردند که دو افسر زن عضو ارتش دولت پیشین افغانستان در این ولایت کشته شده‌اند.به گزارش امارت سیکس و روابط جنسی خدا داند چقدر تجاوز کردند بعدش انها را کشتن 😥 بی‌غیرت های مریض جنسی . هیبت الله امیر سیکس و روابط جنسی نامشروع افغانستان.

کرونا در ایران؛ الزام واکسن و گواهی تست منفی از اول آذر | DW | 13.11.2021تعداد شهرهای قرمز ایران کاهش یافته و آمارهای رسمی ثبات نسبی در منحنی ابتلا و مرگ را نشان می‌دهند. وزارت بهداشت اما برای پیشگیری از عادی‌انگاری پاندمی، گواهی واکسن یا تست کرونا را الزام حضوردر اجتماع و اماکن اعلام کرد. بنر سفارت آلمان ؛ نومدرنیته آویزان از پاچه نیچه 'انسان غربی'

شکست تلخ دختران فوتبالیست سیرجان در آسیا/ قهرمانی از دست رفتتیم فوتبال زنان شهرداری سیرجانی با شکست مقابل نماینده اردن قهرمانی جام باشگاه‌های زنان آسیا را از دست داد. هیچ اشکالی نداره ... وقت زیاده ، یه بار دیگه انشاالله. اگه تیم بمونید با هم و گروه بودنتون رو 'تقویت ' کنید و روی کارتون همچنان به خوبی و با قوت 'متمرکز ' باشید، دفعه بعد این شما خواهید بود که با جام قهرمانی عکس یادگاری میگیرید. کارتون عالی بود، ولی به این راضی نباشید. فدای سرشون

استان‌وایرـ رسانه‌های ایران از قتل سه نفر، از جمله یک زن ۳۶ ساله و دختر ۱۳ ساله او و زخمی‌شدن دختر دیگرش با شلیک گلوله همسر، در روستای «علی آباد فخره» خبر داده‌اند. قربانی سوم این پرونده، خواهرزاده قاتل است که جسد او در یک نیسان آبی واژگون شده در نزدیکی قم پیدا شده است.رکنا

ضمن انتشار این خبر نوشته است که نام این زن جوان «رقیه معینی» بوده و او و دو دختر دوقلوی نوجوانش به نام‌های مائده و مریم هم هدف گلوله همسرش قرار گرفته‌اند، ولی فقط مریم توانسته فرار کند و هر‌چند مجروح، جان به در برد.

رکنا همچنین نوشته است که خانم معینی، یک فرزند دختر سه ماهه، به نام مهسا نیز داشته و همسر او قصد قتل فرزند نوزاد خود را هم داشته که همسایه‌ها متوجه شده‌اند و او پا به فرار گذاشته است.

«مهدی حسینی»، خواهرزاده خانم معینی درباره این قتل به رکنا گفته است: «

چند روزی بود که خاله من از خانه خود به خانه پدربزرگم در روستای علی آباد فخره آمده بود.شب حادثه شوهر خاله ام به خانه پدربزرگم آمد. نیمه شب بود که از راه رسید و به اتاق دایی‌ام که پشت خانه پدربزرگم است، رفت. بعد به دایی‌ام گفته بود که دنبال زن و بچه ام آمده ام. بعد هم به بهانه اینکه استراحت کند کنار خاله و بچه‌ها رفته بود.آن شب همه چیز خیلی عادی بود تا حدی که پدربزرگم برای قاتل پتو هم برده بود و هیچ کس فکرش را نمی کرد که او نقشه قتل در سر داشته باشد. شوهر خاله‌ام ساعت ۶ صبح وقتی پدربزرگم سر کار رفت، با اسلحه‌ای که همراه داشت به خاله من و یکی از دخترانش شلیک کرده بود.»

او در ادامه گفته است: «دختر خاله‌ام که به قتل رسید مائده نام داشت و با خواهر خود به نام مریم دوقلو بودند.پدر آنها بعد از اینکه به مائده و خاله ام شلیک کرد،سراغ مریم رفته بود اما مریم با وحشت پا به فرار گذاشت که گلوله به پشت گوش او اصابت کرد و در بیمارستان بستری شد.موهای سرش را تراشیدند و پشت گوشش بخیه خورده است،حالا هم از بیمارستان مرخص شد.خاله من یک فرزند 3 ماهه به نام مهسا هم دارد.»

بنا بر این گزارش، یکی دیگر از بستگان خانم معینی نیز گفته است که شوهر او «معتاد» بوده و به همین دلیل، خانم معینی پیش از این هم بارها به منزل پدرش آمده بوده، ولی هر‌بار به محل سکونت همسر خود در قم برمی‌گشته است.

او همچنین گفته است: «چند روز قبل رقیه به همراه بچه‌ها باز هم به خانه پدر خود آمده بود و ظاهرا این بار شوهرش نقشه قتل او را کشیده بود. متهم می دانست که پسر‌خواهرش اسلحه دارد و برای گرفتن اسلحه، با پسر‌خواهر خودش درگیر شده و او را با شلیک گلوله کشته بود. بعد هم سراغ خانواده اش آمد و آنها را هم به گلوله بست.»

بنا به همین گزارش، روز ۲۱ آبان‌ماه، پلیس جسد مرد جوانی به‌نام «مجتبی» در یک نیسان آبی واژگون شده یافته بوده که خواهرزاده فردی بوده که هم‌اکنون خود را در قم به پلیس معرفی کرده است.

خشونت علیه زنان در ایران موضوعی جدی است، ولی پلیس و مقامات قضایی آن را به طور جدی پیگیری نمی‌کنند.

افرادی که تحت خشونت خانگی هستند و پلیس به درخواست کمک آن‌ها پاسخ نمی‌دهد، می‌توانند با شماره‌های ۱۹۷ و ۱۱۶ که مرکز نظارت همگانی بر پلیس و حراست نیروهای انتظامی است، تماس گرفته و ضمن اعلام تخلف پلیس ۱۱۰، درخواست کمک کنند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: