زن چینی که ۱۱۸ کودک را به فرزندی پذیرفته بود، خلافکار بود؛ «مادر عشق» به ۲۰ سال زندان محکوم شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زن چینی که ۱۱۸ کودک را به فرزندی پذیرفته بود، خلافکار بود؛ «مادر عشق» به ۲۰ سال زندان محکوم شد او ادعا می کند پس از آنکه همسر سابقش، پسرشان را به قیمت ۷ هزار یوان به قاچاقچی انسان فروخت ، تصمیم گرفت برای نجات کودکان بی سرپرست دست به کار شود.

یک روز پس از آن‌که چین اعلام کرد در صورت حرکت تایوان به سمت استقلال آماده «جنگ» است، یک ناو جنگی ایالات متحده از تنگه تایوان عبور کرد.

هم‌زمان چین از این اتفاق ابراز نگرانی کرده است. سخنگوی وزارت خارجه این کشور اعلام کرده است که چین نگرانی خود را با ایالات متحده در میان گذاشته است.ین پیشتر هم ایالات متحده را متهم کرده بود با فروش سلاح به تایوان باعث افزایش بی ثباتی می‌شود. این کشور همچنین اعلام کرده بود دست به تحریم شرکت‌هایی خواهد زد که به تایوان سلاح می‌فروشند.

چین به همه ارتباط‌های رسمی و فروش سلاح از سوی ایالات متحده به تایوان معترض است. پکن عقیده دارد این کار دخالت در امور داخلی و برخلاف تعهداتی است که واشنگتن پیشتر به چین داده بود. سیاست ایالات متحده در این زمینه شناسایی «چین واحد» است؛ اما مطابق قانون می‌تواند به تایوان برای دفاع از خود کمک کند و به این کشور سلاح بفروشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زرشک... اینم که خلافکار از آب در اومد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بختیاری زاده: قرار بود عارف غلامی جذب شود همان سهرابیان می‌ماند، بهتر بودبختیاری زاده نقد زیادی به مدیریت استقلال دارد از آرمین سهرابیان می‌گوید که به نظر او بهتر بود به جای جذب غلامی که بازیکن مورد علاقه‌اش نیست این بازیکن حفظ می‌شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چارتر پروازهای کیش به پرکنندگان هتل‌ها رسید/ تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌های کیشجامعه هتلداران کیش با شرکت کیش ایر به توافق رسید که پروازهای چارتر را به چارترکننده‌هایی بدهد که تعهد کنند هتل‌ها را گارانتی کنند و اولویت را به هتل‌های جزیره بدهند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آموزش به زبان فارسی؛ وحشت و اضطراب کودکانی که حرف معلم را نمی‌فهمندShahedAlavi شما غلط کردید که این حرفو میزنید فردا اون بچه بخاد به یه شهر دیگه بره دچار مشکل نمیشه؟ ShahedAlavi شما هم تجزیه طلب شدید؟! ShahedAlavi ملت های غیر فارس؟؟؟؟ خود بی ناموسش داره تجزیه طلبی می خواد ما یه ملتیم با قومیت های مختلف
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بانکدار ترکیه‌ که در پرونده نقض تحریم ایران در آمریکا محکوم شده بود، به استانبول بازگشتبانکدار ترکیه‌ که در پرونده نقض تحريم ایران در آمریکا محکوم شده بود، به استانبول بازگشت «مهمت هاکان آتیلا» بانکدار ترک که به اتهام نقض تحریم‌های ایران محکوم شده بود، از زندان آزاد شده و روز چهارشنبه دوم مرداد وارد استانبول شد. بخور اگر این کار شما آمریکاییها دیکتاتوری بین المللی نیست،پس چیست؟ رو که نیست‌،برای تمام دنیا قانونگذاری میکنید،و حکم صادر میکنید،و دم از آزادی و حقوق بشر هم میزنید. خیال کردید سرور و آقای جهانید. همین خودکامگی بزودی شما را منزوی و به نابودی میکشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار اتحادیه اروپا: بوریس جانسون دوران سختی پیش رو دارداتحادیه اروپا هشدار داده است که بوریس جانسون که به زودی کارش را به عنوان نخست وزیر جدید بریتانیا شروع خواهد کرد با چالش های جدی روبرو خواهد شد. بی بی سی جانسون نیومده شروع کردی؟ دقیقا برعکس! شما اروپایی‌ها دوران سختی پیش رو دارید! این روباه پیر جایی نمیخوابه که آب زیرش در بره! شما کلاه خودتونو سفت بچسبید! این انگلیسیا یه پا چپ و راستتون رنگیتون میکنه که کفو خون قاطی کنید. امریکا به عربستان میگه گاو شیرده و انگلیس به آمریکا این نگاهو داره!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فیلترینگ اینستاگرام را به صلاح کشور نمی‌دانمرییس پیشین صدا و سیما گفت که فیلترینگ اینستاگرام را به صلاح کشور نمی‌دانم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »