زن مصری به اتهام پختن کیک با تزئین سکسی دستگیر شد | DW | 19.01.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

یک شیرینی‌پز در قاهره به دلیل تولید کیک‌هایی که تزئینات روی آن به شکل آلات تناسلی بوده دستگیر و به قید وثیقه آزاد شد. مراجع دینی مصر گفته‌اند، چنین اقدامی مغایر موازین اسلام است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ساعاتی پس از انتشار خبر پخت کیک‌های استثنایی توسط یک زن مصری، مقامات این کشور دستور بازداشت شیرینی‌پز را صادر کردند.

به گزارش رسانه‌های مصر، تزئینات روی این کیک که تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده به شکل آلات تناسلی بوده است. وبسایت خبری المصری الیوم نوشت، خانم شیرینی‌پز کیک‌ها را به سفارش یک مشتری برای جشن تولدش که در یک باشگاه ورزشی در قاهره برگزار شده پخته است. انتظار می‌رود که سفارش‌دهنده هم دستگیر و مجازات شود.اشرف صبحی، وزیر جوانان و ورزش مصر دستور تحقیق و تفحص در این زمینه را صادر كرده است.مراجع دینی مصر گفته‌اند، این کیک «مبتذل» است و پختن آن با موازین اسلامی مغایرت دارد.

مقامات قضایی مصر سال گذشته نیز دو تن از سلبریتی‌های اینترنتی این کشور را به اتهام «نقض ارزش‌های خانوادگی» به حبس محکوم کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوبه علمای دینی از صبح تا شب و بلعکس تمام فکرشون آلت تناسلیه

الات تناسلی ستون اسلام رو به لرزه در میاره.

کثافت ترین قوم در کل خاور میانه مصری ها هستند ،امارات و کویت و قطر عاجز شدند از دستشون

نمیدونم چراجماعت اسلامی ازفکر وخیال آلت تناسلی نمیان بیرون وبه چیزای دیگه فکرنمیکنن.مغزشون رو این موضوع قفل کرده.

USA,UK andWestern gov.spent many years and billions to construct a barrier against the Soviet Union a green belt the”arc of Islam“along its southern flank,using Islamic Radicalism as a tool against Pro-Soviet,Pan-Arabism as an Anti-Communist strategy,from Pakistan to Mauritania

حالا قحطی تزیین بود؟ اونم کجا، مصر. نزده میرقصن بخوابونم دهنت؟

بعد بگین تو ایران آزادی نیست این همه خانمای قری کیک و شیرینی و پاستا رو به شکل آلت تناسلی انسان و نهنگ و گاو و گوسفند و الاغ در میارن کسی چیزی بهشون میگه؟ واقعا که ناشکری می کنید

نیمی از اسلام و موازینش حول محور آلت تناسلی و موارد زیر ناف میچرخه که

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

بیتربیت

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قتل «ناموسی»: زن جوانی در ارومیه به دست پدر و برادرش به آتش کشیده شدای وای .ای وای
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات در میانمار به پنجمین روز رسید؛ تیر به سر زن معترض شلیک شددر نیاپیداو، پایتخت این کشور صدها تن از کارمندان دولت در حمایت از معترضان راهمپیمایی کردند و در شهر بزرگ یانگون نیز هزاران نفر به صفوف تظاهرکنندگان پیوستند. سناریو ها همه جا یک شکل هستند زدن تیر به سر یا برای ترساندن معترضین یا برای بالا بردن حساسیت معترضین حقوق بشر اتحادیه اروپا کجاست حقوق بشر سا‌زمان ملل کجاست حتما همه رفتن حمام یخ بیارن فقط این سازمان‌ها برای ایران زبون دارند چون چین اجازه دخالت در میانمار نمیده یکی بایدن از خواب بیدار کنه چین حرومزاده ازین نظامی های برمه حمایت میکنه ...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک زن آمریکایی مظنون به تلاش برای فروش رایانه نانسی پلوسی به روسیه استیک شاهد ناشناس در جریان بازجویی از سوی مقامات آمریکا به آنها گفته که ویدئوهایی از رایلی جون ویلیامز در حال سرقت یک رایانه یا دیسک سخت آن در دفتر نانسی پلوسی مشاهده کرده است. هردم ازین باغ بری میرسد!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری برزیل به دلیل حرف‌های مردسالارانه به یک خبرنگار زن محکوم شداختلاف میان رئیس جمهوری راست افراطی برزیل با پاتریسیا کاپوس ملو، خبرنگار زن که از وی شکایت کرده به فوریه سال ۲۰۲۰ باز می‌گردد. آقای بولسونارو این خبرنگار را متهم کرده بود که در ازای دریافت اطلاعات با منبع خود «خوابیده است.» بهانه از این تخمی تر نداشتید؟ چپ های کثیف. مثل ادم حرف میزد خب
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پلیس مرزی کرواسی به آزار جنسی به یک مهاجر زن افغان متهم شدزن افغان در تلاش بوده تا با چهار نفر دیگر که دو تن از آنها کودک بودند، از مرز عبور کند و وارد کرواسی شود. اما پلیس مرزی کرواسی این گروه کوچک مهاجر را با تفنگ نشانه می‌گیرد و متوقف می کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »