کیک, آلات تناسلی, مصری, دادگاه, مصر

کیک, آلات تناسلی

زن مصری به اتهام پختن کیک با تزئین سکسی دستگیر شد | DW | 19.01.2021

یک شیرینی‌پز در قاهره به دلیل تولید کیک‌هایی که تزئینات روی آن به شکل آلات تناسلی بوده دستگیر و به قید وثیقه آزاد شد. مراجع دینی مصر گفته‌اند، چنین اقدامی مغایر موازین اسلام است.

20/01/2021 12:04:00 ق.ظ

یک شیرینی‌پز در قاهره به دلیل تولید کیک ‌هایی که تزئینات روی آن به شکل آلات تناسلی بوده دستگیر و به قید وثیقه آزاد شد. مراجع دینی مصر گفته‌اند، چنین اقدامی مغایر موازین اسلام است.

یک شیرینی‌پز در قاهره به دلیل تولید کیک ‌هایی که تزئینات روی آن به شکل آلات تناسلی بوده دستگیر و به قید وثیقه آزاد شد. مراجع دینی مصر گفته‌اند، چنین اقدامی مغایر موازین اسلام است.

به گزارش رسانه‌های مصر، تزئینات روی این کیک که تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده به شکل آلات تناسلی بوده است.وبسایت خبری المصری الیوم نوشت، خانم شیرینی‌پز کیک‌ها را به سفارش یک مشتری برای جشن تولدش که در یک باشگاه ورزشی در قاهره برگزار شده پخته است. انتظار می‌رود که سفارش‌دهنده هم دستگیر و مجازات شود.

انجام نخستین عملیات اطفای حریق از سوی نیروهای مسلح ایران در ترکیه عذرخواهی ورزشکار کره‌ای از اظهاراتش علیه جواد فروغی سرکوب تجمعات اعتراضی در تهران؛ شعار «مرگ بر دیکتاتور» در حمایت از خوزستان

طباخ این کیک‌ها با پرداخت پنج هزار پوند مصر (حدود ۲۶۰ یورو) آزاد شده است.اشرف صبحی، وزیر جوانان و ورزش مصر دستور تحقیق و تفحص در این زمینه را صادر كرده است.توسل به موازین دینی و عرفی برای دستگیری افرادمراجع دینی مصر گفته‌اند، این کیک «مبتذل» است و پختن آن با موازین اسلامی مغایرت دارد.

مقامات قضایی مصر سال گذشته نیز دو تن از سلبریتی‌های اینترنتی این کشور را به اتهام «نقض ارزش‌های خانوادگی» به حبس محکوم کردند.این دو زن در ویدیوهایی که منتشر کرده‌اند در حال رقص و آواز یا تفریح ​​با دوستانشان هستند. هفته گذشته دادگاه تجدید نظر حکم زندان آنها را لغو کرد. headtopics.com

ادامه مطلب: DW فارسی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

خوبه علمای دینی از صبح تا شب و بلعکس تمام فکرشون آلت تناسلیه الات تناسلی ستون اسلام رو به لرزه در میاره. کثافت ترین قوم در کل خاور میانه مصری ها هستند ،امارات و کویت و قطر عاجز شدند از دستشون نمیدونم چراجماعت اسلامی ازفکر وخیال آلت تناسلی نمیان بیرون وبه چیزای دیگه فکرنمیکنن.مغزشون رو این موضوع قفل کرده.

USA,UK andWestern gov.spent many years and billions to construct a barrier against the Soviet Union a green belt the”arc of Islam“along its southern flank,using Islamic Radicalism as a tool against Pro-Soviet,Pan-Arabism as an Anti-Communist strategy,from Pakistan to Mauritania حالا قحطی تزیین بود؟ اونم کجا، مصر. نزده میرقصن بخوابونم دهنت؟

بعد بگین تو ایران آزادی نیست این همه خانمای قری کیک و شیرینی و پاستا رو به شکل آلت تناسلی انسان و نهنگ و گاو و گوسفند و الاغ در میارن کسی چیزی بهشون میگه؟ واقعا که ناشکری می کنید نیمی از اسلام و موازینش حول محور آلت تناسلی و موارد زیر ناف میچرخه که Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

بیتربیت

قتل «ناموسی»: زن جوانی در ارومیه به دست پدر و برادرش به آتش کشیده شدای وای .ای وای

تظاهرات در میانمار به پنجمین روز رسید؛ تیر به سر زن معترض شلیک شددر نیاپیداو، پایتخت این کشور صدها تن از کارمندان دولت در حمایت از معترضان راهمپیمایی کردند و در شهر بزرگ یانگون نیز هزاران نفر به صفوف تظاهرکنندگان پیوستند. سناریو ها همه جا یک شکل هستند زدن تیر به سر یا برای ترساندن معترضین یا برای بالا بردن حساسیت معترضین حقوق بشر اتحادیه اروپا کجاست حقوق بشر سا‌زمان ملل کجاست حتما همه رفتن حمام یخ بیارن فقط این سازمان‌ها برای ایران زبون دارند چون چین اجازه دخالت در میانمار نمیده یکی بایدن از خواب بیدار کنه چین حرومزاده ازین نظامی های برمه حمایت میکنه ...

یک زن آمریکایی مظنون به تلاش برای فروش رایانه نانسی پلوسی به روسیه استیک شاهد ناشناس در جریان بازجویی از سوی مقامات آمریکا به آنها گفته که ویدئوهایی از رایلی جون ویلیامز در حال سرقت یک رایانه یا دیسک سخت آن در دفتر نانسی پلوسی مشاهده کرده است. هردم ازین باغ بری میرسد!

رئیس جمهوری برزیل به دلیل حرف‌های مردسالارانه به یک خبرنگار زن محکوم شداختلاف میان رئیس جمهوری راست افراطی برزیل با پاتریسیا کاپوس ملو، خبرنگار زن که از وی شکایت کرده به فوریه سال ۲۰۲۰ باز می‌گردد. آقای بولسونارو این خبرنگار را متهم کرده بود که در ازای دریافت اطلاعات با منبع خود «خوابیده است.» بهانه از این تخمی تر نداشتید؟ چپ های کثیف. مثل ادم حرف میزد خب

پلیس مرزی کرواسی به آزار جنسی به یک مهاجر زن افغان متهم شدزن افغان در تلاش بوده تا با چهار نفر دیگر که دو تن از آنها کودک بودند، از مرز عبور کند و وارد کرواسی شود. اما پلیس مرزی کرواسی این گروه کوچک مهاجر را با تفنگ نشانه می‌گیرد و متوقف می کند.