زن جوان دیگری در ارومیه خودسوزی کرد

07/10/1400 07:14 ب.ظ

وبسایت کردپا از خودسوزی و مرگ یک زن جوان دیگر در یکی از روستاهای ارومیه خبر داده است. هویت این زن جوان «زهرا صابری» ساکن روستای «قونی» از توابع صومای برادوست ارومیه اعلام شده است. اخبار_ایران

کردپا هویت این زن جوان را «زهرا صابری» ساکن روستای «قونی» از توابع صومای برادوست ارومیه اعلام کرده و نوشته است که او در روز یکشنبه پنجم دی‌ماه ۱۴۰۰ دست به خودسوزی زده است.

این زن جوان پس از خودسوزی به بیمارستان «خمینی» ارومیه منتقل اما به دلیل شدت جراحات وارده ناشی از سوختگی جان خود را از دست داده است.

گزارش شده که زهرا صابری به دلیل اختلافات خانوادگی اقدام به خودسوزی کرده است. خودکشی و خودسوزی زنان و دختران جوان در روستاهای استان آذربایجان غربی ابعاد نگران کننده‌ای به خود گرفته و در ماه‌های گذشته اخباری مبنی بر چند خودسوزی، به طور مشخص از روستاهای اطراف ارومیه در رسانه‌ها منتشر شده است.

در روز جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰، زن جوان دیگری با نام «کبار صحت» ساکن روستای «گردوان» از توابع منطقه مرگور ارومیه اقدام به خودسوزی کرد و جان خود را از دست داد. در روز پنج‌شنبه چهارم آذرماه امسال نیز دختری ۲۰ ساله به نام « headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

مرگ ولاگر زن فرانسوی ساعاتی پس از شکایت علیه همسر سابق و آزار و اذیت‌های اینترنتیوکیل مائوا می‌گوید مرگ موکلش برای او نوعی قتل یا آدم کشی مدرن در عصر حاضر است. وی معتقد است که امروزه می‌توان با ادای چند جمله یا دادن اطلاعات نادرست و آزار و اذیت، فردی را به کشتن داد.

محمد غروی: باید به بازیگران زن تذکر داد تا به خودشان بیایند

مدیرعامل بهشت زهرا: نصب عکس زن بدون حجاب روی قبر ممنوع استسعید غضنفری، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا، گفته است نصب عکس بدون حجاب روی قبر زنان ممنوع است و انتظامات بهشت زهرا «جلوی نصب سنگ‌های با تصاویر مکشوفه و غیرمتعارف» را می‌گیرند. او... این که جدید نیست...سالهاست همینطوره!! حالا یک گشت ارشاد برای حجاب مرده ها درست کنید که به مردگان تذکر حجاب بدن مگر کسی هم عکس بیحجاب میگذاره تازه عکس روی قبر چه کیفیتی داره؟!

ذاکر: مشکل بیکاری جوانان با گفتار درمانی و آمار دادن درست نمی‌شودسیدسلمان ذاکر، نماینده ارومیه: *آمار بیکاران چالش‌برانگیز و نگران‌کننده است *مشکل بیکاری جوانان با گفتار درمانی و آمار دادن درست نمی‌شود *کم وعده بدهید *با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نخواهد شد چرا خودت کاری نمیکنی استفاده از تریبون مجلس برای خودنمایی ؟ مجلسی که شفافیت آرا رو نتونه حتی به بحث بزاره خروجیش میشه نمایندگان پر سرو صدای بی محتوا

اولیانوف: در گفت‌وگوهای وین شاهد پیشرفت بوده‌ایمنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین در توییتی تصریح کرد که در گفت‌وگوهای امروز وین در قالب کارگروه مسائل هسته‌ای شاهد پیشرفت بوده است.

وزارت خارجه آمریکا: شلیک‌ موشک‌های بالستیک توسط ایران «تحریک آمیز» و «بی‌ثبات کننده» است🔺 وزارت خارجه آمریکا: شلیک‌ موشک‌های بالستیک توسط ایران «تحریک آمیز» و «بی‌ثبات کننده» است ▪ ایران روز جمعه در «رزمایش مشترک پیامبر اعظم ۱۷» سپاه، ۱۶ فروند موشک بالستیک شلیک کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: خود آمریکای جنایتکار و تروریست عامل اصلی بی ثباتی در جهان بویژه خاورمیانه است حال با چه جراتی راجع به خطوط قرمز ایران عزیز اینگونه می‌گوید؟ تو جنبه داشته باش تحریک نشو