زن جوان دیگری در ارومیه خودسوزی کرد

14/09/1400 04:22 ب.ظ

وبسایت کردپا اعلام کرد زن جوانی به نام «کبار صحت» ساکن روستای «گردوان» از توابع ارومیه روز جمعه ۱۲ آذر دست به خودسوزی زده است.گزارش شده او که متأهل و دارای سه فرزند است، به دلیل اختلافات خانوادگی دست به خودسوزی زده است. اخبار_ایران آذربایجان_غربی

کردپا هویت این زن جوان را «کبار صحت» ساکن روستای «گردوان» از توابع منطقه مرگور ارومیه اعلام کرده و نوشته است که او در روز جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ دست به خودسوزی زده است.

گزارش شده کبار صحت که متأهل و دارای سه فرزند است، به دلیل اختلافات خانوادگی اقدام به خودسوزی کرده است.

خودکشی و خودسوزی زنان و دختران جوان در روستاهای استان آذربایجان غربی ابعاد نگران کننده‌ای به خود گرفته و در ماه‌های گذشته اخباری مبنی بر چند خودسوزی، به طور مشخص از روستاهای اطراف ارومیه در رسانه‌ها منتشر شده است.

در روز پنج‌شنبه چهارم آذرماه امسال، دختری ۲۰ ساله به نام « » به دلیل شدت جراحات ناشی از سوختگی در بیمارستانی در ارومیه جان خود را از دست داد.» در روستای «کانی‌رش» واقع در منطقه «صومای برادوست» ارومیه با اقدام به خودسوزی، به زندگی خود پایان داد.د»، در یکی از روستاهای ارومیه اقدام به خودسوزی کرد و به زندگی خود پایان داده بود. headtopics.com

ادامه مطلب:
iranwire »

راست سنتی فرانسه برای اولین بار یک سیاستمدار زن را نامزد راهیابی به کاخ الیزه کردوالری پکرس، وزیر پیشین بودجه فرانسه روز شنبه با غلبه بر اریک سیوتی، نامزد جناح تندروی حزب جمهوریخواهان به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست‌ جمهوری سال آینده انتخاب شد.

واکنش بازار به شکست دور هفتم مذاکرات وین؛ دلار در ایران به 30 هزار تومان رسیدهمزمان با پایان بی نتیجه دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» در وین نرخ ارزهای خارجی در ایران جهشی چشم‌گیر داشت و هر دلار آمریکا در بازار به این میگن اقتصاد ورشکسته

تجاوز جنسی به بیمار دارای معلولیت؛ پرستار آمریکایی به ۱۰ سال حبس محکوم شدتجاوز جنسی به بیمار دارای معلولیت؛ پرستار آمریکایی به ۱۰ سال حبس محکوم شد جزئیات بیشتر🔽

اسرائیل: به دلیل 'باج‌گیری هسته‌ای' ایران به مذاکرات پایان دهید | DW | 04.12.2021نخست‌وزیر اسرائیل از آمریکا خواست، به گفت‌وگوهای غیرمستقیم هسته‌ای با ایران 'به فوریت' پاپان دهد. او در تماس تلفنی با وزیر خارجه آمریکا گفت، تاکتیک مذاکرات ایران 'قلدری و باج‌گیری هسته‌ای' است. خیلی غلط کرده نخست وزیراسرائیل!خود آمریکابرای تمام دنیانقشه میکشه،ازدخالت درسرنگونی وروی کارآمدن حکومتهابگیرتاحتی دخالتهای کوچک دیگر! درسته مامردم ازحماقتهای حکومت خودمون خسته ایم ونسبت به تمام عمال حکومت بدبین هستیم ولی آنقدرکشورمون رودوست داریم که مقابل کشوردیگه ازش دفاع کنیم! موش تو سوراخ نمیرفت، جارو تو مقعدش کرد ... حالا اسرائیل کجای برجام قرار داره که نظر هم میده!؟ تازه شما هم چاپش میکنید!!! اسرائیل باج چیه؟ رژیم آخوند میگه مرگ تو و اگر همه جهان هستی را به او دهی باز هم او میگه مرگ تو.

بلینکن: هر اقدام چین برای تهاجم به تایوان «به طور بالقوه فاجعه‌بار» خواهد بودبلینکن: هر اقدام چین برای تهاجم به تایوان «به طور بالقوه فاجعه‌بار» خواهد بود وزیر دفاع تایوان گفته است تنش‌ها با چین به بدترین وضعیت طی بیش از ۴۰ سال گذشته رسیده و افزوده است پکن تا سال ۲۰۲۵ قادر خواهد بود یک تهاجم «تمام‌عیار» انجام دهد. بلینکن ؟؟ چین ؟؟ اقدام ؟؟ تایوان ؟؟ حسین اوباما ؟؟ آیت الله بایدن و مقابله با چین ؟؟ آمریکا واقعا توهم دارد فکر میکند هنوز ابرقدرت جهان است که برای چین و روسیه شاخ و شانه میکشد اکراین و تایوان باید از افغانستان درس عبرت بگیرند و بدانند که این نانجیب های یانکی متحد قابل اعتماد نیستند حتی از ایران میترسند برای جنگ با ایران هم منتظر کمک ناتو و ۱۸۰ کشور دیگر هستند فکر بوی جنگ سوم جهانی داره میاد. نظر شما چیه؟

بایدن به پوتین در خصوص حمله احتمالی به اوکراین هشدار دادجزئیات تحریم‌هایی که ایالات متحده علیه روسیه در صورت تجاوز به خاک اوکراین در نظر گرفته هنوز به صورت دقیق مشخص نیست اما یکی از آنها احتمالا می‌تواند قطع دسترسی این کشور به سیستم انتقال بین‌المللی و بین بانکی پول موسوم به سوئیفت باشد. حتما تهدید کرده در حضور پوتین و همسرش باد شکم طولانی خارج میکنم 😂 زارت آمریکا فقط از ابر قدرت بودن همین را بلدهست روسیه کریمه راگرفت شما هیچ غلطی نتوانستید بکنید سوریه راگرفت باز چین دردر یای چین حکمرانی می کندباز آمریکا هیچ غلطی نمی تواندبکند اگر روسیه اوکراین بطور کامل تصاحب کند باز آمریکا هیچ غلطی دوران زور گوئی آمریکا بسر آمده رو ز اسیا است

استان‌وایر- وبسایت کردپا از خودسوزی و مرگ یک زن جوان دیگر در یکی از روستاهای ارومیه خبر داده است.

کردپا هویت این زن جوان را «کبار صحت» ساکن روستای «گردوان» از توابع منطقه مرگور ارومیه اعلام کرده و نوشته است که او در روز جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ دست به خودسوزی زده است.

گزارش شده کبار صحت که متأهل و دارای سه فرزند است، به دلیل اختلافات خانوادگی اقدام به خودسوزی کرده است.

خودکشی و خودسوزی زنان و دختران جوان در روستاهای استان آذربایجان غربی ابعاد نگران کننده‌ای به خود گرفته و در ماه‌های گذشته اخباری مبنی بر چند خودسوزی، به طور مشخص از روستاهای اطراف ارومیه در رسانه‌ها منتشر شده است.

در روز پنج‌شنبه چهارم آذرماه امسال، دختری ۲۰ ساله به نام «

» به دلیل شدت جراحات ناشی از سوختگی در بیمارستانی در ارومیه جان خود را از دست داد.» در روستای «کانی‌رش» واقع در منطقه «صومای برادوست» ارومیه با اقدام به خودسوزی، به زندگی خود پایان داد.د»، در یکی از روستاهای ارومیه اقدام به خودسوزی کرد و به زندگی خود پایان داده بود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: