زنگ خطر در افغانستان؛ نتیجه یک سوم ۵۰۰ آزمایش تصادفی کرونا در کابل مثبت بود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

زنگ خطر در افغانستان؛ نتیجه یک سوم ۵۰۰ آزمایش تصادفی کرونا در کابل مثبت بود ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وحید مجروح، معاون وزیر صحت افغانستان از اجرای ۵۰۰ آزمایش تصادفی کرونا در شهر کابل، پایتخت افغانستان خبر داد که یک سوم آن مثبت بوده است.

این مقام مسئول در وزارت صحت افغانستان تاکید کرد که گرچه این آزمایش‌ها به شکل تصادفی صورت گرفته اما به هر شکل هشداری است بر اینکه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور زیاد است. نوروز خان که در یک نانوایی کار می‌کند نیز نگران شیوع ویروس کرونا است. او می‌گوید به مردم درباره فاصله‌گذاری اجتماعی هشدار می‌دهیم اما رعایت نمی‌کنند.افغانستان تا کنون آزمایش‌های محدودی در زمینه شناسایی مبتلایان ویروس کرونا انجام داده است. بر اساس آمار در این کشور تا کنون ۱۲ هزار آزمایش انجام شده که ۲۸۰۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور ۳۶.۶ میلیون نفری تایید شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

احیانا کیتهاشون چینی نبوده ؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'کلاهبرداری‌های تلفنی' بیشترین جرایم سایبری در دوران قرنطینه کرونا/کلاهبرداری از مردم با تقلید صدای وزیر ارتباطات، رشیدپور و ضیاء/ آغاز طرح برخورد با ناهنجاری‌های غیراخلاقی در اینستاگراممعاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در گفت‌وگو با ایلنا: 'کلاهبرداری‌های تلفنی' بیشترین جرایم سایبری در دوران قرنطینه کرونا/کلاهبرداری از مردم با تقلید صدای وزیر ارتباطات، رشیدپور و ضیاء/ آغاز طرح برخورد با ناهنجاری‌های غیراخلاقی در اینستاگرام تقليد صداي وزير ارتباطات ، رشيدپور 🤦🏻‍♀️!!!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صد تلاش همزمان برای یافتن واکسن «کووید-۱۹»؛ تضمینی برای موفقیت وجود نداردصد تلاش همزمان برای یافتن واکسن «کووید-۱۹»؛ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد به گزارش آسوشیتدپرس بیش از یکصد شرکت دارویی و موسسه تحقیقات پزشکی دانشگاهی، جداگانه در آمریکا، چین و اروپا برای پیدا کردن واکسن موثر علیه ویروس_کرونا شبانه‌روز به تحقیق مشغول هستند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ شناسایی یک مورد ابتلا در فرانسه پیش از اعلام رسمی از سوی چیندر فرانسه، بر اساس پژوهشی که در یک نشریه پزشکی بین‌المللی منتشر شده، ویروس کرونا بسیار زودتر از زمانی که دولت فرانسه رسما اعلام کرده، وارد این کشور شده بوده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای دوباره به کووید‌ـ‌۱۹ فعلا منتفی استبه نظر می‌رسد پرونده ابتلای مجدد به بیماری کووید‌_۱۹ فعلا بسته شده است و کسانی که از این بیماری بهبود یافته‌اند نیازی نیست نگران باشند در کوتاه‌مدت دوباره به این بیماری مبتلا شوند. بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از یک میلیون و 200 هزار نفر گذشتتعداد بهبودیافتگان ویروس کرونا در سراسر جهان از مرز یک میلیون 200 هزار نفر گذشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت افغانستان برای مبارزه با کرونا طالبان را به آتش‌بس فراخوانددولت افغانستان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این کشور طالبان را به آتش‌بس فراخواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »