زنگ خطر حمله؛ هشدار بایدن درباره 'پاسخ قاطع' به روسیه | DW | 12.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تماس‌های تلفنی، تلاش‌های دیپلماتیک و تهدید‌های بازدارنده. بایدن بار دیگر به پوتین اخطار داد. مسکو هشدارها را گمانه‌زنی ‌های تحریک‌آمیز خواند و رئیس جمهور اوکراین از غرب انتقاد کرد که مردم کشورش را دچار وحشت کرده‌اند.

در حالی که خطر شعله‌ور شدن جنگ میان روسیه و اوکراین غرب را به شدت نگران کرده، رئيس‌جمهور آمریکا در تماسی تلفنی با ولادیمیر پوتین، همتای روسی خود درباره پیامدهای این حمله هشدار داد.

لاوروف بار دیگر آمریکا و اتحادیه اروپا را متهم کرد که درخواست این کشور برای ضمانت‌های امنیتی را نادیده گرفته‌اند. روسیه اواخر دسامبر سال ۲۰۲۱ طی نامه‌هایی به آمریکا و ناتو خواستار ارائه ضمانت‌های حقوقی ـ امنیتی در مورد اقدامات ناتو و گسترش این پیمان دفاعی و استقرار زیرساخت‌ها و تسلیحات ناتو در نزدیکی مرزهای خود شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بايدن و پاسخ قاطع ؟!؟!؟ جوك ميگويد، هيچ غلطى نميتوانند بكنند. در اين سرما و در اون منطقه ؟ نظاميان آمريكا براى جنگ با روسيه، بخاطر اوكراين ؟؟ خنده داره، خنده !!!

🔴 کارزار_حمایت_از_تلگرام_شبکه_جهانی_کلمه 👈با توجه به حملات شدید نیروهای سایبری جمهوری اسلامی به صفحات اینستگرام شبکه جهانی کلمه، کارزار حمایت از تلگرام این شبکه راه اندازی شد. بینندگان گرامی می توانید با مراجعه به آدرس kalemehtv در تلگرام عضویت کانال شوید kalemehtv

سنگ بزرگ نشانه نزدنه

هر جا سخنی از جنگ و ویرانیست نام امریکا میدرخشد. کلا تو تمام خونریزی های دنیا این کشور عامل اصلی هست. هیچوقت هم پاسخگوی هیچ چیز نیست و برای هر کثافت کاریش یک حق “وتو” قائل هست. کشورهای پیروز جنگ جهانی دور هم نشستن برای دنیا قانون نوشتن و برای خودشون هم حق “وتو” قائل شدن.

ممکنه روسیه اوکراین رو اشغال کنه؟ یعنی وضعیت داخلی روسیه آنقدر خرابه که برای برون رفت از بحران اقتصادی، دست به حمله بزنه، تا بهانه برای سرکوب مخالفان رو داشته باشه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بحران اوکراین؛ بایدن در گفت‌وگو با پوتین روسیه را تهدید به «واکنش قاطع و فوری» کرددر میانه افزایش هشدارهای آمریکا نسبت به حمله «قریب‌الوقوع» روسیه به اوکراین، جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا روز شنبه ۲۳ بهمن با همتای روسی خود گفت‌وگوی تلفنی کرد. آبدارچی پوتین رو تحریم میکنن. شرایط استخدام رادیوفردا آقای جوبایدن تورا بخدا یواش تهدید کن اینطوری دشمن(روسیه)پوتین زیر شلواریش از پاش افتاد آقای بایدنت چقدر خشن هستی😅😅
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جو بایدن از شهروندان آمریکایی در اوکراین خواست «همین حالا» آن کشور را ترک کنندبا افزایش نگرانی ها از حمله نظامی احتمالی روسیه به اوکراین، رئیس جمهوری ایالات متحده خطاب به تمامی شهروندان آمریکایی که هنوز در اوکراین هستند گفت باید «همین حالا» از آن کشور خارج شوند. جو بایدن در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی «ان‌‌بی‌سی» که بخش‌هایی از آن روز پنجشنبه ۲۱ بهمن پخش شد گفت: «ما با... آره راست میگه جوجو. اوکراین رو ترک کنید برین آمریکا هوملس بشین خاک بر سرت آن مردمی ک در ایالات مُتحده ب این سیاستمدار فرسوده رای داده اند بَدانند آمریکا تاوان خواهد داد اگر راه خَطا برود و در کناد مُتحدین خود علیه بلوک شَرق و جمهوری اَسلامی نباشد 🤚🏻
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بایدن از شهروندان آمریکایی خواست «فورا» اوکراین را ترک کنندجو بایدن، رئیس‌جمهوری ایالات متحده، از شهروندان آمریکایی خواست «فورا» اوکراین را ترک کنند و هشدار داد اوضاع در این منطقه می‌تواند به سرعت «آشفته»
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور «بزدل»؛ بایدن «نمی‌تواند» یا «نمی‌خواهد» برجام را احیا کند؟ +فیلمرئیس‌جمهور «بزدل»؛ بایدن «نمی‌تواند» یا «نمی‌خواهد» برجام را احیا کند؟ جفری لوئیس، کارمند سابق وزارت دفاع آمریکا، درپاسخ به این سؤال که چرا بایدن که می‌تواند بایک امضا، تحریم‌های ضدایرانی رالغو وبرجام رااحیا کند، این کار را نمی‌کند،می‌گوید: بایدن بزدل است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

شکست گفتگوهای برلین بر سر بحران اوکراین؛ بایدن نسبت به شروع «جنگ جهانی» هشدار دادرئیس کاخ سفید تاکید کرد: «در صورتی که آمریکایی‌ها و نیروهای روسیه شروع به تیراندازی به سمت یکدیگر کنند باید منتظر وقوع یک جنگ جهانی بود.» الکی انیشتین گفته نمی دانم جنگ جهانی سوم به چه صورت خواهد بود اما این را می دانم در جنگ جهانی چهارم انسان ها با چوب و سنگ و چماق به جنگ هم خواهند رفت بازهم غلط کردنهای روسهاوغریبهاشروع شد!جنگ جهانی سوم روبایدن که هیچ نوه اش هم نمیبینه!هنوزهردوطرف به استعماربیشترمردم وکشورهاشون امیددارند! هروقت نه منابعی بودونه مردمی برای چاپیدن!احتمال جنگ هست بینشون!به بایدن وپوتین بایدگفت ورنزنید!هدفتون قربانی کردن بیشترایرانه اوکراین بهانه!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بایدن خطاب به شهروندان آمریکایی: همین الان از اوکراین خارج شویدجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، از شهروندان آمریکایی که در اوکراین به‌سرمی‌برند خواست که بلافاصله این کشور را ترک کنند و هشدار داد که اوضاع می‌تواند به‌سرعت آشفته بشود. سیاست دموکرات ها عقب نشینی در تمام مسائل از بلوک شرق است با این بهانه که جنگ راه میفته.بهتره بگیم حکومت آمریکا بدست جاسوسان چینی و کمونیست افتاده.شک نکنید تا چند سال آینده دیگر آمریکا ابرقدرت نیست و اکثر دموکراسی های دنیا نابود میشوند. بایدن اگه جنگ نباشه تو دنیا ماهیت آمریکا نابود میشه طفلکیا داغون میشن افسردگی میگیرن.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »