زندگی مجازی قربانیان سقوط (بخش ششم)؛ پسرم می‌خواست جاستین ترودو شود

18/10/1399 04:28:00 ب.ظ

راستین_مقدم ده‌ساله آن‌طور که پدرش او را توصیف کرده یک «گنج بی‌نظیر» بوده است: «عاشق شنا بود. به چهار زبان مسلط بود. پیانو می‌زد،قهرمان تکواندو بود.باهوش و پر از استعداد چه طور بدون او ادامه بدهم؟» راستین و مادرش شکیبا_فقاهتی در هواپیمای_اوکراینی بودند

نامش «شاهین مقدم» است. پدر «راستین مقدم». کودک ۱۰ ساله‌ای که همراه با مادرش «شکیبا فتاحتی» مسافر پرواز PS752S بود. شکیبا فتاحتی متولد ۱۳۵۸ و ۳۹ ساله، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی در رشته اقتصاد بود.

او هفت سال قبل به کانادا مهاجرت کرده و چهارده سال از ازدواجش با شاهین مقدم می‌گذشت. پس از مهاجرت در اولین اقدام در رشته مدیریت دولتی در دانشگاه یورک کانادا مشغول به تحصیل شد.

شاهین در گفتگویی با یک نشریه کانادایی می‌گوید : «همه زندگی من همین دو نفر بودند. حالا دیگر نه زندگی دارم نه آینده. همسرم فرشته بود. پسرم یک گنج بی‌نظیر بود. بدون آن‌ها چطور می‌شود ادامه داد.» او درباره شکیبا همسرش می‌گوید: «همسرم همیشه می‌خندید. همیشه پشتیبان من بود. من نمی‌دانم باید چکار کنم؟ چطور از نو شروع کنم؟»

راستین ده‌ساله اما آن‌طور که پدرش او را توصیف کرده یک «گنج بی‌نظیر» بوده است: «عاشق شنا بود. به چهار زبان مسلط بود. پیانو می‌زد، قهرمان تکواندو بود. باهوش و پر از استعداد. چه طور بدون او ادامه بدهم؟» بنا بر گفته شاهین مقدم راستین و مادرش برای تعطیلات ژانویه به دیدار خانواده رفته بودند. شاهین هم می‌بایست همراه آن‌ها می‌بود. همسرش اصرار داشت که او هم برای تجدید دیدار با خانواده برود اما شاهین می‌گوید: «من ماندم که به کارهای عقب‌افتاده برسم و مراقب خانه باشم.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

زندگی مجازی قربانیان سقوط (بخش دوازدهم)؛ ما چقدر در وطن غریبیم

زندگی مجازی قربانیان سقوط(بخش نوزدهم)؛ تو با بال پروانه من چه کردی؟

زندگی مجازی قربانیان سقوط (بخش پنجم)؛ کودکی که هرگز زاده نشد

دنیای مجازی، انسان مجازی | DW | 28.01.2021تا همین دو دهه پیش هر انسانی تنها ساکن یک کشور بود با حقوقی ویژه. دنیای مجازی جهان جدیدی است ورای تمامی کشورها که 'شهروندان مجازی' را در خود جای داده است. این نوشته نگاهی دارد کوتاه بر گستره کار و کاربرد دنیای مجازی.

نمایشگاه مجازی کتاب تهران تمدید نمی‌شودمهلت خرید در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تا ساعت ۲۴ امروز است و این مهلت تمدید نمی‌شود.