زندگی اشرافی چند نسل سگ در میامی؛ ویلای پیشین مدونا به فروش گذاشته شد

27/08/1400 11:11 ق.ظ

زندگی اشرافی چند نسل سگ در میامی؛ ویلای پیشین مدونا به فروش گذاشته شد بیشتر بخوانید🔽

گونتر ششم، سگ ثروتمند در ویلایش یک آشپز دارد که صبحانه او را هر روز از گوشت و سبزیجات تازه و برنج تهیه می‌کند. در منوی غذای این سگ شپرد هر از چند گاه خاویار هم دیده می‌شود. سفرهای گونتر ششم هم با هواپیمای خصوصی انجام می‌شود. این سگ ثروتمند ویلایش را از گونتر چهارم، پدربزرگش به ارث برده است. گونتر سوم، پدر گونتر چهارم در سال ۱۹۹۲ ثروتی چند میلیون دلاری از صاحبش که یک کُنتِس آلمانی (زنی اشراف زاده) بود به ارث برد.

پس از درگذشت این زن ثروتمند گروهی از مدیران برنامه‌ها وظیفه مدیریت ثروت چند نسل از این سگ‌های شپرد را برعهده گرفتند. آنها دو دهه پیش ویلای هشت خوابه و مجلل میامی را برای گونتر چهارم خریداری کردند.قیمت این ویلا که در آن زمان از مدونا خریداری شد هفت میلیون و ۵۰۰ هزار دلار بود. حالا اما مدیران برنامه‌های گونتر ششم ویلای مجلل او را به قیمت ۳۱ میلیون و ۷۵۰ هزار دلار به فروش گذاشته‌اند.

در بالای شومینه سالن این ویلا نیز اکنون تصویری از گونتر چهارم، اولین سگی که صاحب این ویلا شد نصب شده است. مدیران برنامه‌های گونتر ششم به جنبه زندگی اجتماعی او اهمیت زیادی می‌دهند. به همین دلیل آنها این سگ میلیونر را در طول زندگی‌اش برای سفر و تفریح به شهر میلان در شمال ایتالیا و مجموعه جزایر باهاما در دریای کارائیب برده‌اند.

گونتر ششم در ویلایش یک آشپز دارد که صبحانه او را هر روز از گوشت و سبزیجات تازه و برنج تهیه می‌کند. در منوی غذای این سگ شپرد هر از چند گاه خاویار هم دیده می‌شود. سفرهای گونتر ششم هم با هواپیمای خصوصی انجام می‌شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews_pe »

افغان‌های گریخته از طالبان در ایران؛ زندگی بین استثمار و تبعید | DW | 17.11.2021گزارشگرARD در تهران از وضعیت زندگی هزاران افغان نوشته که با روی کارآمدن طالبان مجبور به فرار شده و به ایران روی آورده‌اند. بسیاری هنوز در خیابان‌ها سرگردانند. حتی آن‌هایی که کار پیدا کرده‌اند در ترس دائمی زندگی می‌کنند. طالبان_طالب_داعش_هـُشـ_ طالب_داعش_هشـ ایران طالب را تقویت کرد حالا آمده مردم را دوباره به چنگ گروه تروریستی آدمکش می‌فرستد رد مرز می‌کند این کار آخوند هم ثبت تاریخ خواهد شد

محمودوند: خیل عظیمی از آقازاده‌ها در خارج زندگی می‌کنندیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: خیل عظیمی از آقازاده ها اکنون با ثروت های افسانه ای در کشورهای خارجی زندگی می کنند در حالی که آقای قالیباف شما همیشه اشاره کردید که انقلاب برای محرومان است و همین محرومان در هشت سال دفاع مقدس مقابل کثیف ترین دشمن این مردم ایستادند. منظورش زالوزاده است اقا فقط تختی بود

انفجار در خط انتقال گاز شرکت مارون در رامشیررسانه‌های ایرانی از وقوع انفجار در خط لوله نفت در روستای رمیص بخش مشراگه خلفیه (رامشیر) واقع در استان خوزستان خبر دادند.تا کنون از میزان خسارات احتمالی این

حمله اسلام‌گرایان در بورکینافاسو ۵۳ کشته برجای گذاشت؛ خشم مردم از ناتوانی مقامات در مهار شورشیان🔺 حمله اسلام‌گرایان در بورکینافاسو ۵۳ کشته برجای گذاشت؛ خشم مردم از ناتوانی مقامات در مهار شورشیان ▪ ستیزه‌جویی اسلام‌گرایان در ۴ سال گذشته هزاران کشته بر جای گذاشته و بیش از یک میلیون نفر را وادار به ترک خانه‌هایشان کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

سازمان ملل: طالبان در برابر گسترش داعش در افغانستان ناتوان استنماینده ویژه سازمان ملل در افغانستان هشدار داد که طالبان نمی‌تواند مانع گسترش نفوذ داعش در این کشور شود و فعالیت‌هایش در این کشور رو به افزایش است. - خبرگزاری آناتولی

بی سر در و نشانه؛ این‌جا معروف‌ترین کنیسه یهودیان در تهران استچرا بانوان؟؟! شیوه نامه ی بهداشتی مختص بانوان میشه و آقایان نه؟!

گونتر ششم، نام سگی از نژاد ژرمن شپرد است که اکنون صاحب ویلایی مجلل در شهر میامی در ایالت فلوریدای آمریکا است. این ویلا زمانی متعلق به مدونا، ستاره موسیقی پاپ بود.

این سگ ثروتمند ویلایش را از گونتر چهارم، پدربزرگش به ارث برده است. گونتر سوم، پدر گونتر چهارم در سال ۱۹۹۲ ثروتی چند میلیون دلاری از صاحبش که یک کُنتِس آلمانی (زنی اشراف زاده) بود به ارث برد.

پس از درگذشت این زن ثروتمند گروهی از مدیران برنامه‌ها وظیفه مدیریت ثروت چند نسل از این سگ‌های شپرد را برعهده گرفتند. آنها دو دهه پیش ویلای هشت خوابه و مجلل میامی را برای گونتر چهارم خریداری کردند.قیمت این ویلا که در آن زمان از مدونا خریداری شد هفت میلیون و ۵۰۰ هزار دلار بود. حالا اما مدیران برنامه‌های گونتر ششم ویلای مجلل او را به قیمت ۳۱ میلیون و ۷۵۰ هزار دلار به فروش گذاشته‌اند.

در بالای شومینه سالن این ویلا نیز اکنون تصویری از گونتر چهارم، اولین سگی که صاحب این ویلا شد نصب شده است.

مدیران برنامه‌های گونتر ششم به جنبه زندگی اجتماعی او اهمیت زیادی می‌دهند. به همین دلیل آنها این سگ میلیونر را در طول زندگی‌اش برای سفر و تفریح به شهر میلان در شمال ایتالیا و مجموعه جزایر باهاما در دریای کارائیب برده‌اند.

گونتر ششم در ویلایش یک آشپز دارد که صبحانه او را هر روز از گوشت و سبزیجات تازه و برنج تهیه می‌کند. در منوی غذای این سگ شپرد هر از چند گاه خاویار هم دیده می‌شود. سفرهای گونتر ششم هم با هواپیمای خصوصی انجام می‌شود.

ارزش مجموعه ثروت به ارث رسیده به گونتر ششم اکنون ۵۰۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود.