زنان بلاروسی با دسته‌های گل علیه خشونت پلیس تجمع کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زنان بلاروسی با دسته‌های گل علیه خشونت پلیس تجمع کردند ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

هزاران نفر در سراسر بلاروس از روز یکشنبه و بلافاصله پس از اعلام ششمین پیروزی الكساندر لوكاشنكو در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، در اعتراض به تقلب در شمارش آراء تجمع کردند. معترضان کسب ۸۰ درصد آراء توسط آقای لوکاشنکو را غیرممکن می‌دانند.

در جریان این اعتراض‌ها که با مداخله پلیس به خشونت کشیده، تاکنون حداقل یک نفر کشته شده و حدود ۶ هزار نفر بازداشت شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیپلمات ارشد آمریکا با هدف مواجهه با نفوذ روسیه و چین راهی اروپای مرکزی شددیپلمات ارشد آمریکا با هدف مواجهه با نفوذ روسیه و چین راهی اروپای مرکزی شد آقای پمپئو از ۱۱ تا ۱۵ اوت در شهرهای پراگ و پیلسن در جمهوری چک، لیوبلیانا در اسلوونی، وین در اتریش، و ورشو در لهستان توقف خواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران با تغییر تاریخ کنکور مخالفت کرد - BBC News فارسیستاد کرونا پیشنهاد تعویق برگزاری کنکور سراسری را تصویب نکرد و بر این اساس، کنکور در بدون تغییر و در موعد قبلی برگزار می‌شود. دو وزارت علوم و بهداشت پیشنهاد تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری را داده بودند. برای آماده کردن شرایط و اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی قرار شده بود ستاد ملی مقابله با کرونا در این‌باره تصمیم بگیرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

با مخالفت ستاد ملی مقابله با کرونا، کنکور در تاریخ مصوب قبلی برگزار می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نتانیاهو: اسرائیل با تهدیدهای ایران و نیروهای نیابتی‌اش با قدرت مقابله می‌کندنتانیاهو: اسرائیل با تهدیدهای ایران و نیروهای نیابتی‌اش با قدرت مقابله می‌کند او تاکید کرد: «می‌خواهم خطاب به همه نیروهای نیابتی رژیم ایران از جمله در غزه، تاکید کنم:حملات تروریستی با بالن‌های آتش‌زا هزینه سنگینی در بر خواهد داشت. ما آن را تحمل نمی‌کنیم.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بزی با تفریحات متفاوت؛ از تختۀ موج سواری تا گردش با اتومبیلپیاده روی، اتومبیل سواری و گاهی سوار شدن روی این تخته موج سواری، از جمله تفریحات «آقای میهم» است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیب "مرگ موش" با "ماری‌جوانا" توسط قاچاقچیان/ "کمیکال" مخدری با قدرت تخریبی 100 برابری!- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimکمیکال مخدری با قدرت تخریبی ۱۰۰ برابری! رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ: قاچاقچیان موادمخدر با ترکیب موادافیونی با یکدیگر و موادی همچون مرگ موش با ماری جوانا، قدرت تخریبی آنها را بسیار بالاتر می‌برند شاهد افزایش کشفیات موادمخدر صنعتی هستیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »