زنان در آزادی؛ گفتگو با شیرین پس از بازی ایران و کامبوج

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حضور زنان ایران در ورزشگاه؛ شیرین که بازی را از نزدیک دیده روی خط تلفن باماست

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بعد از چهل‌سال زنان به ورزشگاه باز می‌گردند؛ زنان، امیدوار به شکستن همه محدودیت‌هاروز پنجشنبه ۱۸ مهر، از سری مسابقات مقدماتی جام جهانی، تیم ملی ایران در تهران میزبان کامبوج است. از نظر فوتبال، یک دیدار احتمالا راحت برای تیم ایران خواهد بود اما برای جامعه ایرانی این یک روز مهم به حس اون زنه که چسب رو دماغشه 🤣🤣🤣🤣 شاگرد نونوای محل : آخ جوون ... منم میام.... الان همه مشکلات حل شد?!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نمایشگاهی از آثار شیرین نشاط، هنرمند نامدار ایرانی‌‌تبار، در لس آنجلس برگزار می‌‌شودنمایشگاهی از آثار شیرین_نشاط ، هنرمند نامدار ایرانی‌‌تبار، در لس آنجلس برگزار می‌‌شود این نمایشگاه که شامل بخش های متنوعی است، ۳۰ سال فعالیت هنری شیرین نشاط را مرور می‌کند و از جنبه های گوناگون، به بررسی دوره های مختلف و تحول آثار هنری او می پردازد. قیافش به هنرمندا نمیخوره
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

زنان در ورزشگاه؛ من یکی از 'روسری سفیدها' بودمما هم جوان بودیم. پاییز سال ۱۳۸۳ بود. ساده بودیم که فکر می‌کردیم اگر چند زن، حتی بدون بلیت، با هم به ورزشگاه آزادی بروند، میان آن همه صندلی جایی پیدا می‌کنند که بازی را ببینند. پیش رفتیم تا به موانع فلزی جلوی ساختمان بیضی استادیوم رسیدیم. سربازهای نیروی انتظامی حوصله دردسر نداشتند. با خشونت ما را از محوطه دور کردند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

روایت زنان از تماشای فوتبال در ورزشگاه برای اولین بارتعدادی از مخاطبان بی‌بی‌سی فارسی، از لحظات ورود به ورزشگاه آزادی تا رسیدن به جایگاه تماشاچیان، ویدیو برای ما فرستاده‌اند و حس و حال خود را برای ما توضیح داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ بیش از ۷۵۰۰ نفر در تصادفات ۵ ماهه امسالخوبه دیگه لااقل تو این مورد آمار نشون میده که افزایش داشتیم و رشد کردیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ بیش از ۷۵۰۰ نفر در تصادفات ۵ ماهه امسال
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »