زنان توانستند بلیت ایران-عراق را بخرند؟

07/11/1400 01:55:00 ب.ظ

زنان توانستند بلیت ایران-عراق را بخرند؟ زنان علاقه‌مند به تماشای دیدار ایران و عراق از صبح امروز بارها برای خریدن بلیت تلاش کردند اما با خطای سایت بلیت فروشی و مشکلات دیگری مواجه شدند و ناکام ماندند.

زنان علاقه‌مند به تماشای دیدار ایران و عراق از صبح امروز بارها برای خریدن بلیت تلاش کردند اما با خطای سایت بلیت فروشی و مشکلات دیگری مواجه شدند و ناکام ماندند. بررسی‌های خبرنگار ایسنا نشان می‌دهد که مشکلی که برای زنان علاقه‌مند وجود داشته این بوده که در تمام ساعات بلیت فروشی، جایگاه مربوط به زنان، خالی از ظرفیت بوده است.

مسئولان ورزشگاه آزادی و فدراسیون فوتبال ۲۰۰۰ بلیت را برای حضور تماشاگران زن تخصیص داده بودند که در ضلع جنوبی ورزشگاه آزادی (از جایگاه ۶ تا ۱۴) قرار داشت اما در سایت بلیت فروشی، درج شده بود که هیچ ظرفیتی موجود نیست.

البته پیش از این اعلام شده بود که ظرفیت بلیت فروشی برای مردان ۸۰۰۰ صندلی است اما در سایت بلیت فروشی، جمع ظرفیت بلیت‌ها عدد ۳۶ هزار صندلی را نشان می‌داد که تا زمان تنظیم این گزارش، ۲۰۰۰ بلیت از ظرفیت این بازی باقی مانده بود.

دقایقی قبل، احمد مددی، مدیر ورزشگاه آزادی اعلام کرد که بلیت فروشی برای زنان دایر بوده و ۲۰۰۰ بلیت توسط بانوان خریده شده است. خوش‌بینانه‌ترین حالت این است که تمام ۲۰۰۰ بلیت مخصوص هواداران زن در دقایق اولیه صبح و زمانی که سامانه بلیت‌فروشی تازه باز شده بود به فروش رفته باشد که البته علاوه‌بر خوش‌بینانه بودن، باورنکردنی است. headtopics.com

واقعا چرا ؟!زن بودن جرمه؟!!!!!

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

شکست و حذف تیم ملی فوتبال زنان ایران از آسیا

ایران-چین تایپه؛ نیم‌قدم تا تاریخ‌سازی زنان

خرید بلیت ایران-عراق با اعمال شاقه/ سامانه بی‌سامان! + تصاویرخرید بلیت ایران-عراق با اعمال شاقه سامانه بی‌سامان! سایت بلیت فروشی دیدار ایران و عراق در حالی از ۳۰ دقیقه قبل بازگشایی شده که امکان خرید بلیت میسر نیست!

انتقاد عضو جامعه مدرسین از رئیسی: طرح ورود زنان به ورزشگاه موجب شگفتی بدنه انقلابی استرئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین در نامه‌ای به ابراهیم رئیسی «به‌شدت» با حضور زنان در ورزشگاه مخالفت کرده و طرح این موضوع در دولت رئیسی را «موجب شگفتی بدنه انقلابی» جامعه دانسته است. قرار است مسابقه تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق روز پنج‌شنبه در دیدار برگشت انتخابی جام جهانی در ورزشگاه آزادی با...

خرید بلیت ایران-عراق با اعمال شاقه/ سامانه بی‌سامان! + تصاویرخرید بلیت ایران-عراق با اعمال شاقه سامانه بی‌سامان! سایت بلیت فروشی دیدار ایران و عراق در حالی از ۳۰ دقیقه قبل بازگشایی شده که امکان خرید بلیت میسر نیست!

قطعی؛ ایران - عراق با تماشاگر شدقطعی؛ ایران - عراق با تماشاگر شد دیدار تیم‌های ملی ایران و عراق به طور قطعی با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. قطعی با موج جدید کرونا مواجه خواهیم بود