زنان ساقی شهر: شادی می‌فروشیم

03/12/1400 09:12 ب.ظ

می‌گویند شادی می‌فروشند. در این گزارش اختصاصی با چند نفر از ساقیان شهر آشنا می‌شویم، از کسب و کارشان می‌شنویم و نحوه کارشان را از نزدیک می‌بینیم. ساقیانی که خیلی‌هایشان زن هستند و به ما می‌گویند کارشان فروش شادی به مردمی است که تشنه شادی‌اند.

می‌گویند شادی می‌فروشند، در بازاری که به ناچار مخفی است. چهل و سه سال بعد از ممنوعیت مصرف و فروش مشروبات الکلی در ایران، بازار شراب و دیگر نوشیدنی‌های الکلی ...

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

امیرعبداللهیان: می‌توانیم در کمتر از چند ساعت در وین به توافق برسیم اگر ...امیرعبداللهیان: *ما در حال نزدیک شدن به حصول توافق هستیم *هنوز برخی از مسائل باقی مانده که خطوط قرمز ما هستند *اگر طرف غربی امروز واقع‌بینانه‌ با آنچه در میز مذاکرات وین می‌گذرد برخورد کند، ما می‌توانیم در کمتر از چند ساعت به توافق نهایی برسیم

بانک مرکزی ایران از افزایش ۲۳ درصدی پایه پولی در یک‌سال گذشته خبر دادبدهی دولتی به بانک مرکزی در دولت سیزدهم حدود سه درصد افزایش یافته و به بیش از ۲۰۲ تریلیون تومان رسیده است. برای ممانعت از اسارت بیشتر پیش بسوی خیابانها موضوع اعتراض:اعتراض به طرح صیانت و محدود سازی اینترنت محل تجمع: نقاط پرجمعیت هر شهری زمان تجمع: پنجشنبه 9/12/1400 ملتی که مطالبه گر نباشد هرگز به حقوقش نخواهد رسید

ساخت پنل‌های خورشیدی از گیاهان و تولید انرژی از «نور غیرمستقیم» خورشیداین دانشجوی فیلیپینی قصد دارد به کمک این مواد گیاهی، نخ و پارچه‌هایی بسازد که به کمک آنها بتوان لباس‌هایی تهیه کرد که قادر به جذب نورفرابنفش خورشید و تبدیل آن به برق باشند.

یونان: جسد یک نفر در کشتی آتش‌گرفته پیدا شد؛ شماری از سرنشینان همچنان مفقود هستند🔺یونان: جسد یک نفر در کشتی آتش‌گرفته پیدا شد؛ شماری از سرنشینان همچنان مفقود هستند ▪️امدادگران تاکنون موفق شده‌اند دست کم ۲۸۱ نفر از ۲۹۲ سرنشین یک کشتی آتش‌گرفته که از یونان به ایتالیا در حرکت بود، را نجات دهند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

اولیانوف: مذاکرات وین در شرف عبور از خط پایان استنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین با ارائه گزارشی از دیدار با نماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین از پیش‌رفت عمده در روند مذاکرات خبر داد.

امیرعبداللهیان: در کمتر از چند ساعت می‌توانیم توافق کنیمامیرعبداللهیان: در کمتر از چند ساعت می‌توانیم توافق کنیم وزیر امور خارجه ایران حصول توافق بین این کشور و طرف‌های غربی نزدیک خوانده و گفت نهایی شدن توافق منوط به انعطاف‌پذیری بیشتر آمریکا و اروپا است. وقتی اتم آب باریکه و موشکی ایران مورد بحث صلیبچیهای استعمارجهانی با حکومت جاهلیت فرقه فارسیسم قرار میگیرد یعنی داستان استمرار دادن حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایرانست وگرنه اتم ایران ربطی به صلیبچیها ندارد همانطورکه اتم صلیبچیها به‌ جهانیان ربط ندارد!