زمین‌لرزه 5.9 ریشتری در اندونزی

16/06/1399 09:15:00 ق.ظ

زمین‌لرزه 5.9 ریشتری در اندونزی

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5.9 ریشتر ایالت ملوک شمالی اندونزی را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی 06.09.

2020 جاکارتا/خبرگزاری آناتولی موسسه ژئوفیزیک و هواشناسی اندونزی (BMKG) اعلام کرد: زلزله‌ای به بزرگی 5.9 در مقیاس ریشتر در 112 کیلومتری شمال غرب هالماهرا در ایالت ملوک شمالی به وقوع پیوست. این زمین‌لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین رخ داده و در مناطق مختلف از جمله شهرهای ترنیت، سوفیفی، تهونا و مانادو احساس شده است.

هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی ناشی از این حادثه هنوز گزارش نشده است. موسسه ژئوفیزیک و هواشناسی اندونزی هنوز هشداری در خصوص سونامی نداده‌‌ است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

غرق چندین قایق در رژه هواداران ترامپ در تگزاس - BBC News فارسیمقام ها می گویند در جریان رژه ای در حمایت از کارزار انتخاباتی ۲۰۲۰ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در دریاچه های در تگزاس چندین قایق غرق شده است.

دادستانی رومانی: قاضی منصوری خودکشی کرده بوددادستانی رومانی تایید کرد که قاضی منصوری در هتلی در بخارست خودکشی کرده بود.

ادعای تحقیر سربازان آمریکایی مدفون در فرانسه ترامپ را به خشم آوردترامپ در سفر خود به فرانسه در سال ۲۰۱۸، پیشنهاد دیدار از گورستان آمریکایی «اِن مارن» در نزدیکی پاریس را رد کرده زیرا نگران بوده که موهایش زیر باران خراب شود.

مدارس ایران با وجود نگرانی‌ها باز شدحسن روحانی از مسئولان خواسته است تمهدیدات بهداشتی را در حد آنچه در سربازخانه‌ها رایج است در مدارس پیاده کنند.

انفجاری که امواجش سراسر دنیا را لرزاند - BBC News فارسیيك ماه از انفجار در بندر بيروت مى گذرد، انفجارى كه حدود ٢٠٠ كشته برجا گذاشت و بسيارى را نه فقط در لبنان، كه در گوشه و كنار جهان سوگوار كرد.

ازبکستان؛ آزمون کنکور امسال تاشکند در فضاهای باز برگزار شدبیش از یک میلیون دانش‌آموز ازبک در سراسر این کشور در ماه جاری سپتامبر برای ورود به دانشگاه‌ها در آزمون کنکور شرکت خواهند کرد.