زمستان را بدون مشکل گاز پشت سر می گذاریم؟

10/07/1400 11:42:00 ق.ظ

زمستان را بدون مشکل گاز پشت سر می‌گذاریم؟ مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: مطمئن هستم با تحویل و انتقال امن و پایدار گاز، زمستان بسیار خوب و بدون مشکلی را پشت سر خواهیم گذاشت.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: مطمئن هستم با تحویل و انتقال امن و پایدار گاز، زمستان بسیار خوب و بدون مشکلی را پشت سر خواهیم گذاشت. وی با بیان اینکه تلاش شما در زمینه تأمین پایدار گاز به‌دلیل حساسیت ورود به فصل‌ سرد سال، قابل تحسین است، ادامه داد: دشمن هم در آن سال‌ها و هم‌اکنون، پا روی گلوگاه‌های اقتصادی کشور گذاشته و ابتدا نیز صنعت نفت را هدف قرار داده است.

با این حال نه در سال‌های دفاع مقدس و نه اکنون، تلاشگران صنعت نفت اجازه ندادند منابع انرژی کشور دچار مشکل شود و این در کارنامه پرافتخار کشور ثبت و ضبط است.

معاون وزیر نفت در امور گاز تصریح کرد: بر این باورم شما که در صف مقدم تولید، مشغول انجام وظیفه هستید، بیش از همه، دغدغه‌مند چالش‌های احتمالی پیش رو در این زمینه هستید و با همه توان خود، تلاش می‌کنید تا بهترین‌ها را برای این مردم رقم بزنید.

چگنی در پایان بار دیگر با قدردانی از تلاش کارکنان پالایشگاه‌های گاز کشور، اظهار کرد: مطمئن هستم با عزم راسخ شما برای خدمت به مردم با تحویل و انتقال امن و پایدار گاز، زمستان بسیار خوب و بدون مشکلی را پشت سر خواهیم گذاشت. headtopics.com

براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از نخستین روز کاری خود، طی نشست‌هایی با واحدهای مختلف ستادی و شرکت‌های مستقل زیرمجموعه، به تبیین سیاست‌ها و خط‌ مشی‌های جدید سازمان پرداخته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

طوفان و گردوغبار ادارات منطقه سیستان را به تعطیلی کشاندطوفان و گردوغبار ادارات منطقه سیستان را به تعطیلی کشاند معاون استاندارو فرماندار ویژه زابل با بیان اینکه طوفان و گردوغبار ادارات منطقه سیستان را به تعطیلی کشاند گفت: سرعت طوفان در منطقه سیستان شدت گرفته و میزان غلظت گروغبار در هوای منطقه بسیار زیاد است

رئیس جمهور: حتما تلاش می‌کنیم وضعیت مسکن را متحول کنیم/ وضع کنونی قابل قبول نیستسید ابراهیم رئیسی شامگاه جمعه در پایان سفر به کهگیلویه و بویراحمد با اظهار ناخرسندی از اینکه به دلیل شرایط کرونایی امکان حضور در اجتماعات عظیم مردمی وجود نداشت، گفت: پیش از این سفر، جمعی از دوستان را مأمور کرده بودیم که مسائل و مشکلات استان را بررسی کنند.

یونان: اجازه ورود «کنترل‌نشده» مهاجران از افغانستان را نخواهیم دادکیریاکوس میتسوتاکیس، نخست‌وزیر یونان روز جمعه ۱ اکتبر (۹ مهر) پس از بازدید از اردوگاه جدید مهاجران در جزیره ساموس در نزدیکی ترکیه گفت اجازه نخواهد داد بحران مهاجرت سال ۲۰۱۵ مجددا در مرزهای این کشور تکرار شود. چخبر از نرخ سوخت در اتحادیه سوسیالی اروپا ! 😏 افزایش نرخ سوخت و کمبود آن در اثر تولید و نتیجه پیمان پاریس(کاهش سوخت های فسیلی) میشود این وضع. بایدن و ماکرون با تولید سوخت فسیلی مخالف هستند و حالا برای مردم اروپا زَحمت دُرست کردا اند و اقتصاد هایی نامعلوم. 😂

طوفان «شاهین» مدارس و ادارات جنوب سیستان و بلوچستان را تعطیل کرد

پدافند سعودی یک پهپاد انفجاری حوثی پرتاب شده به سوی جازان را رهگیری کردائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد که سامانه پدافند هوایی پادشاهی عربی سعودی یک پهپاد انفجاری که توسط شبه‌نظامیان حوثی به سوی شهر جازان این

اسکوچیچ ۲۶ بازیکن را برای دیدار با امارات و کره به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت کرددر فهرست جدید سرمربی تیم ملی فوتبال تنها ۷ بازیکن در لیگ ایران بازی می‌کنند و باقی در لیگ‌های کشورهای خارجی مشغول فعالیت هستند. از جمع ۷ بازیکن لیگ داخلی هم پرسپولیس ۳، سپاهان ۲ و استقلال و فولاد هم هر کدام یک بازیکن سهم دارند.