زمان پرداخت سود سهام عدالت مشخص شد/ دامنه نوسان تغییر می‌کند

15/12/1400 02:54:00 ب.ظ

سود سهام عدالت تا ۲۱ اسفند ماه پرداخت می‌شود رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه سود سهام عدالت ۲۱ اسفندماه پرداخت می‌شود از تغییر دامنه نوسان خبر داد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه سود سهام عدالت تا ۲۱ اسفندماه پرداخت می‌شود از تغییر دامنه نوسان خبر داد. وی ادامه داد: بحث عدم پرداخت سود از سوی شرکت مخابرات مطرح است که باید گفت میزان این سود زیاد نیست و تاثیر زیادی روی میزان سود ندارد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد زمان پرداخت سود سهام عدالت سال ۱۳۹۹ گفت: این سود تا ۲۱ اسفند در حساب مردم است.

تغییر دامنه نوسان عشقی در ادامه در پاسخ به سوال ایسنا، در مورد تغییر دامنه نوسان توضیح داد: فرایندی برای تغییر دامنه نوسان طی شده است و دامنه به تدریج بازتر خواهد شد. تصمیمی که در این مورد گرفته شده است در سال جدید اعلام خواهد شد.

تاثیر مذاکرات بر بازار سرمایه رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در ادامه با اشاره به تاثیر به نتیجه رسیدن مذاکرات سیاسی بر بازار سرمایه اظهار کرد: سیاست دولت در خصوص نرخ ارز بر عهده بانک مرکزی و سیاست اصلی نیز ثبات نرخ ارز است. headtopics.com

عشقی ادامه داد: در حال حاضر نیز نزخ ارز به ثبات رسیده و شرکت‌ها بر این اساس خرید و فروش خود را انجام می‌دهند. پرداخت سود از طریق سجام وی با اشاره به سود رسوب شده مردم در برخی شرکت‌ها گفت: در بودجه سال آینده واریز سود از طریق سامانه سجام دیده شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ساعت پخش سریال‌های نوروزی مشخص شد/ بازگشت پژمان جمشیدی و ژاله صامتی با «زیرخاکی۳»چهار سریال جدید نوروزی همزمان با آغاز ایام نوروز ۱۴۰۱ روی آنتن شبکه‌های مختلف تلویزیون خواهد رفت.

به فرزندان متولد ۱۴۰۰ به بعد سهام اختصاص پیدا می‌کندبه فرزندان متولد ۱۴۰۰ به بعد سهام اختصاص پیدا می‌کند نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای دولت را مکلف کردند که به فرزندانی که از ابتدای سال ۱۴۰۰ به بعد در استان‌هایی با نرخ باروری پایین به دنیا می‌آیند، سهام اختصاص داده شود.

ارز ترجیحی حذف شد/ کالابرگ الکترونیکی صادر می شودارز ترجیحی حذف شد کالابرگ الکترونیکی صادر می‌شود نمایندگان مجلس در بررسی‌های بودجه‌ای امروز سازوکار حذف ارز ترجیحی واردات کالاهای اساسی را مشخص کردند. یک نماینده: *از اول می‌گفتم بررسی بودجه خسته‌کننده می‌شود تا در یک دقیقه ارز ۴۲۰۰ تومانی حذف شود *باید جلوی این تحمیل ناروا بر مردم گرفته شود قالیباف: *یارانه‌‌های کالاهای اساسی حذف نشده *ثبات در قیمت‌ها از خواسته‌های مصوبه مجلس برای دولت است

اوراق بهادار وثیقه وام خواهند شداوراق بهادار وثیقه وام خواهند شد رئیس سازمان بورس گفت: بعد از فروردین ماه سال آینده اوراق بهادار شامل اوراق بدهی، سهام عدالت، ای تی اف و غیره پشتوانه توثیق وام‌های خواهند شد که از شبکه بانکی گرفته می‌شود.

نرخ خرید خدمت سربازی برای مشمولان خارج از کشور تعیین شد۱۵ هزار یورو؛ مبلغ خرید خدمت سربازی برای مشمولان خارج از کشور نمایندگان مجلس تصویب کردند که مشمولان غایب خارج از کشور با پرداخت ۱۵ هزار یورو می‌توانند کارت معافیت از خدمت سربازی دریافت کنند. 400 میلیون آخه؟ لااقل وجدانتونو به مبلغ بیشتری میفروختین

معاون رئیس‌جمهور آمریکا به لهستان و رومانی سفر می‌کند