زمان انتشار کارت کنکوری‌ها اعلام شد

29/03/1401 03:47:00 ب.ظ

کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ از پنجم تیر ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان به مدت دو روز فرصت دارند کارت خود را دریافت کنند.

کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ از پنجم تیر ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان به مدت دو روز فرصت دارند کارت خود را دریافت کنند. کارت‌ ورود به جلسه آزمون‌ به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه مورخ پنج تا روز سه‌شنبه ۷ تیر ماه جاری برای مشاهده و چاپ بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

داوطلبان کنکور به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام(۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام(۱۶ رقمی) و نام و نام خانوادگی، کد ملی و سریال شماره شناسنامه، کارت شرکت در آزمون را چاپ کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه‌ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه‌ای وجود ندارد. لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۳، ۴ و ۱۳ کارت شرکت در آزمون داوطلبان وجود داشت ضروری است درخواست کتبی خود را به همراه تصویر شناسنامه یا کارت ملی حداکثر تا تاریخ ۱۲ تیر از طریق آدرس https://darkhast.sanjesh.org به سایت سازمان ارسال کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

پنجره نقل و انتقالات استقلال باز شدبا اعلام معاون بین الملل استقلال، پنجره نقل و انتقالات آبی‌پوشان باز شد.

نتایج اولیه ارشد اعلام شد/آغاز انتخاب رشته مجازین از اول تیرنتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ امروز یکشنبه ۲۹ خرداد ماه اعلام شد.

هشدار قالیباف به نمایندگان منفعل در رای‌گیری‌های مجلسهشدار قالیباف به نمایندگان منفعل در رای‌گیری‌های مجلس: *۵۵ نفر از نمایندگان در رای‌گیری امروز شرکت نکردند *لیست کسانی که در رای‌گیری شرکت نمی‌کند در پایان هفته اعلام می‌شود

میزان مجازات متخلفین کنکور اعلام شدمیزان مجازات متخلفین کنکور اعلام شد رئیس شورای حفاظت آزمون سراسری: استفاده داوطلبان از هرگونه وسایل ارتباطی الکترونیکی، محرومیت یک تا ۱۰ ساله و عضویت در یک گروه یا شبکه به تناسب نوع جرم نیز محرومیت یک تا ۵ ساله داوطلبان را به همراه دارد. نگران نباشید ۴۳ سال وقتی ملا خامنه ای در ایران داریم همه از رژیم ایران و مردم ایران اسلام ناب محمدی مقام انسانیت تحویل گرفتیم الگوی خوب جهان منطقه هم شدند کره زمین بهشت شده باورتون می شه بهشت رو ۴۳ سال همه کره زمین دیدند 😆😆😆😆😆😆😆😆😆

وضعیت قیمت‌های جدید لوازم خانگی اعلام شدوضعیت قیمت‌های جدید لوازم خانگی اعلام شد سخنگوی وزارت صمت از صدور مجوز افزایش ۱۵ درصدی قیمت برای تلویزیون و ۱۰ درصدی برای یخچال، یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشویی خبر داد و گفت که قیمت‌های جدید از اول تیر ماه اجرایی می‌شود. نه غمگین شدم و نه خوشحال به کلی نسبت به افزایش قیمت ها بی حس شدم آخه ای کسی که چنین افزایشی رو تایید کردی توی فضا زندگی میکنی؟ از افزایش قیمت های فله ای ایام گذشته خبر نداری ؟! حالا ۱۵ درصد به چی اضاف شد ؟ مگه حتی یه محصول کوچک توی این مملکت قیمت ثابت داره که مبنا باشه ؟ متاسفم از یه جایی به بعد بی حس میشیم وقتی بازار از حالت رقابتی خارج میشه و رو به انحصار میاره این میشه نتیجه‌اش مقام معظم رهبری که جلوی واردات لوازم خانگی رو گرفتن چرا الان جلوی گرون شدن این لوازم رو نمیگیرن!؟

«ورامین» فرمانداری ویژه شد«ورامین» فرمانداری ویژه شد آیت‌الله سید ابراهیم رییسی، رییس‌جمهور در جمع مردم پیشوا، قرچک و ورامین طی دستوری شهر ورامین را از امروز «فرمانداری ویژه» اعلام کرد ملا رییسی طی هشت ما دولت ایران بدست گرفتید این همه از غارت ایران سیر و سفر به شهرها می کنید و تهران که درش هستید به ما بگویید چقدر به آبادانی پیشرفت رفاه مردم ایران شد و چقدر در فکر بی آبی هستید که از بی آبی نجات پیدا کنند حالا گزارش کارتان را با تیم قلابی تون بگید باشه ملا رییسی با تیم قلابی تون تماشا کنید ملا رییسی با تیم قلابی تون تماشاکنید در مدت هشت ماه تون هست