زمان توزیع واکسن‌ آسترازنکا در مراکز تهران / ذخیره استراتژیک دارو مطلوب نیست

25/10/1400 01:29:00 ب.ظ

ذخیره استراتژیک دارو مطلوب نیست رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران: ما از لحاظ شرایط ذخیره استراتژیک دارو شرایط مطلوبی نداریم و به لحاظ ساختار نیز بیمارستانها که در کرونا آسیب دیدند باید بازسازی شود.

برنامه افتتاح چند بیمارستان‌ جدید، وضعیت بیماری‌زایی امیکرون، زمان توزیع واکسن‌های آسترازنکا که اخیرا وارد کشور شده، وضعیت نامطلوب ذخیره استراتژیک دارو، خسارت چند صد میلیاردی کرونا به دانشگاه‌های علوم پزشکی و ...از جمله مباحثی بود که رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران در نشستی خبری به آنها پرداخت. وضعیت واکسیناسیون کرونا در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران او بیان کرد: در این مدت یک دوره کوتاهی برای آشنایی با ابعاد مختلف دانشگاه و ارتبط با بیرون گذاشتیم و ظرف کمتر از یک ماه تیم مدیریتی دانشگاه بسته شد و از مجموعه انتصابات به جز یک یا...

وضعیت واکسیناسیون کرونا در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران او بیان کرد: در این مدت یک دوره کوتاهی برای آشنایی با ابعاد مختلف دانشگاه و ارتبط با بیرون گذاشتیم و ظرف کمتر از یک ماه تیم مدیریتی دانشگاه بسته شد و از مجموعه انتصابات به جز یک یا دو مورد راضی هستیم. برنامه یک ماه اول را در زمینه واکسیناسیون کرونا گذاشیم و دانشگاه تهران توانست رتبه اول را در میان دانشگاه‌ه‌های علوم پزشکی کشور بیاورد. زمانی که مدیریت را تحویل گرفتیم ۲۰ درصد دز اول و پنج درصد دز دوم را تزریق کرده بودند و اکنون می‌توان گفت به ۱۰۰ تزریق دز اول و بالای ۸۰ درصد دز دوم رسیدیم.

وی افزود: افراد تحت پوشش دانشگاه ما عمدتا جزو ضعیف‌ترین مردم از نظر مالی هستند؛ اما به خوبی همکاری داشتند البته هلال احمر، بسیج و... هم به کمک ما آمدند. دانشگاه علوم پزشکی تهران در زمینه مسائل دیگر هم برنامه ریزی کرد و تقریبا تمام واحدهای مهم دانشگاه برنامه خود را آماده کردند و بر اساس آن پیش می‌روند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

parinazx همچین میگه واردات ,انگار براش پول داده, بگو صدقه در حال رسیدنه

عارضه جدید واکسن آسترازنکاعارضه جدید واکسن آسترازنکا آژانس دارویی اروپا(EMA) اعلام کرد التهاب نادر ستون فقرات به نام میلیت عرضی عارضه جانبی واکسن کووید ۱۹ آسترازنکا(AZN.L) است. نون بازوت رو بخور ایسنا جمهوری شیطانی ایران این واکسن آسترازنکا رو به مردم ایران بی گناه زدید می گم چقدر ایرانی بی گناه ایران از دنیا رفتند به راستی رژیم ایران خانواده هاتون واکسن فایزر آمریکایی زدید از بیت المال ایرانی ها به راستی مگه آمریکا کافر جهانخوار بد نیست چرا شماها قبله تان عشق تان آمریکاست حالا که واکسنش کمیاب شده و کشوری بهتون اهدا نکرده دنبال عیب و ایراداش میگردین😂😂این واکسنهای مثلا تولید داخلتون کدوم مقاله و تایید رو داره!؟

واکسن تقویتی آسترازنکا باعث افزایش آنتی‌بادی در برابر اومیکرون می‌شود | DW | 13.01.2022بر اساس یک رشته پژوهش‌ها، دوز سوم و تقویتی واکسن آسترازنکا به نام 'واکس‌زویرا' نشان داده است که در برابر سویه‌های تاکنون شناخته‌شده کرونا، از جمله سویه اومیکرون اثربخش است و باعث افزایش پادتن می‌شود.

ورود محموله‌های جدید واکسن آسترازنکا به ایرانسرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت با انتشار یک پیام توییتری از ورود محموله‌های جدید واکسن آسترازنکا به ایران خبر داد.

وزارت بهداشت ایران: هنوز هفت میلیون نفر در کشور واکسن کرونا نزده‌اندرئیس ایمن‌سازی بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت ایران می‌گوید هنوز «هفت میلیون نفر» از جمعیت کشور دُز اول واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند. محسن زهرایی در این باره به تلویزیون...

آخرین آمار کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 138 میلیون و 326 هزار و 318 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

آخرین آمار کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 138 میلیون و 826 هزار و 560 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی