زلنسکی: کییف استوار و مقاوم است و از تمامی اروپا دفاع می‌کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زلنسکی: کییف استوار و مقاوم است و از تمامی اروپا دفاع می‌کند العربيه_فارسى

به گزارش «رویترز»، زلنسکی سه‌شنبه 22 مارس در سخنرانی خود در پارلمان ایتالیا که طریق از ارتباط ویدئویی انجام شد ضمن اشاره به این‌که روسیه به کشور او به عنوان دروازه‌ای کل اروپا می‌نگرد، تاکید کرد که اوکراین «در آستانه نجات» است و نیروهای اوکراینی به نمایندگی از کل اروپا می‌جنگند.او از پارلمان ایتالیا خواستار شد که تحریم‌هایی هر چه بیشتر، شدیدتر وسخت‌گیرانه‌تر از تحریم‌های قبلی علیه مسکو اعمال شود.

در ادامه تهاجم نظامی همه‌جانبه پوتین به اوکراین سه‌شنبه 22 مارس ویدیویی منتشر شده که ارسال نیروهای کمکی روسیه به شهر خارکیف در شمال شرق این کشور را نشان می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

هههههههههه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ بازدید ساکنان از خانه‌هایی که در گلوله‌باران‌ کی‌یف آسیب دیده استنظامیان روسیه در چهارمین هفته از تهاجم نظامی به اوکراین تلاش می‌کنند تا شهر کی‌یف را محاصره کنند. جزئیات بیشتر🔽 تلاش؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زلنسکی: اورشلیم مکان مناسبی برای مذاکرات صلح کی‌یف و مسکو استولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین، گفت که با کنست و دولت اسرائیل به‌منظور تسریع مذاکرات با روسیه گفت‌وگو کرده و پیشنهاد داده است که اورشلیم محل برگزاری یهودی پست فطرت بالاخره باید به جورایی توسلش را به صهیونیست بودن ثابت میکرد . مرتیکه روچیلد صهونیست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اسکان بیش از ۵۰۰نفر از گرفتارشدگان برف و کولاک اردبیل در مساجدمدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل از اسکان بیش ۵۰۰ نفر از گرفتار شدگان برف و کولاک جاده‌های استان در شبانه روز گذشته در مساجد و روستاهای استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه از توقیف ۷۸ هواپیمای خود در خارج از کشور خبر داداتحادیه اروپا حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای روسی بسته است اما وزیر حمل‌ونقل روسیه می‌گوید هواپیماها حتی «در کشورهای دوست مانند ترکیه، آذربایجان و ارمنستان» نیز توقیف شده‌اند حالا پوتین باید با لیزر جای دوست و دشمن را نشون بده(اگه میمونا قبول رقابت کنند)! این جنگ داره به جاهای باریک میکشه فکر کنم جنگ سوم داره استارت میخوره
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از مراسم تشییع پیکر یکی از سربازان ارتش اوکراین در کی‌يفمقامات اوکراین از دوشنبه شب تا چهارشنبه صبح در کی‌يف مقررات منع رفت و آمد وضع کرده‌اند. جزئیات بیشتر🔽 so sorry for everybody who has died in war between russland and ukraina
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زلنسکی خطاب به اتحادیه اروپا: از روسیه حمایت نکنیدزلنسکی خطاب به اتحادیه اروپا: از روسیه حمایت نکنید ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین امروز در یک سخنرانی خود از کشورهای عضو اتحادیه اروپا از جمله آلمان خواست از روسیه حمایت نکنند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »