زلنسکی بار دیگر خواستار عضویت اوکراین در اتحادیه اروپا شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زلنسکی در پارلمان اروپا: اثبات کنید که با ما هستید؛ ثابت کنید که ما را تنها نخواهید گذاشت

رئیس‌جمهور اوکراین از اتحادیه اروپا خواست که با پذیرش عضویت این کشور موافقت کرده و ثابت کنند که حامی این کشور هستند.ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در نشست فوق‌العاده پارلمان اروپا در حمایت از اوکراین از طریق ویدئو کنفرانس شرکت کرده و اظهار داشت: بسیار خوشحالم که امروز با همه شما و همه کشورهای اتحادیه اروپا در کنار هم هستیم؛ در برابر تهاجم روسیه مقاومت می‌کنیم و برای حفظ آزادی خود تلاش خواهیم کرد، باور دارم پیروز خواهیم شد.

زلنسکی که در طول سخنرانی مورد تشویق قرار گرفت، اظهار داشت: به دفاع از آزادی خود در برابر روسیه ادامه خواهیم داد. اتحادیه اروپا اثبات کنید که با ما هستید؛ ثابت کنید که ما را تنها نخواهید گذاشت.وی اذعان داشت: میدان آزادی در خارکف بزرگترین میدان اروپا است؛ امروز آزادی مورد تعرض قرار گرفت. هیچ کس نمی‌تواند آزادی ما را سلب کند.

زلنسکی با بیان اینکه 16 کودک در حمله روز گذشته روسیه جان باخته‌اند، گفت: ما می‌خواهیم فرزندان خود را زنده ببینیم. کدام کودک می‌تواند در یک مرکز نظامی کار کند. وی تاکید کرد: می‌خواهیم عضوی برابر در اروپا باشیم. اتحادیه اروپا با ما بسیار قوی‌تر خواهد شد. بدون شما، اوکراین تنها خواهد ماند. ما قدرت خود را ثابت کردیم، اثبات کنید که با ما هستید؛ ثابت کنید که ما را تنها نخواهید گذاشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شما تنها هستی برادر

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زلنسکی: در مذاکرات با روسیه نتیجه مطلوبی برای اوکراین هنوز حاصل نشده استزلنسکی: در مذاکرات با روسیه نتیجه مطلوبی برای اوکراین هنوز حاصل نشده است در توافق زدبندهای کثیف صلیبچیهای شرق و غرب، در وین، بزودی اوکراین به روسیه داده میشود.تایوان و سنگاپور به چین و ایران بدون تضمین فرقه فارسیسم به بلوک صلیبچیهای غرب میرسد!!!... اینست زدبندهای کثیف شرق و غرب با گشتار ملت اوکراین و انحصار ملتهای ایرانیان و انحصار دیگر ملتهای جهان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زلنسکی خواستار ایجاد «منطقه پرواز ممنوع» در اوکراین شدزلنسکی خواستار ایجاد «منطقه پرواز ممنوع» در اوکراین شد رئیس‌جمهور اوکراین از جو بایدن همتای آمریکایی خود و ناتو درخواست کرد تا بر فراز بخش‌های مهم کشورش منطقه پرواز ممنوع اعمال کنند فهم و شعورش میرسه که هواپیماهای مسافربری رو سپر انسانی نکنه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زلنسکی: زندانیانی که مایل به جنگ علیه روسیه هستند را آزاد می‌کنیمرئیس جمهوری اوکراین از تصمیم خود برای آزادی زندانیانی خبر داد که مایلند علیه روسیه بجنگند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زلنسکی:سیگنال‌هایی را از روسیه دریافت کرده‌ایم/تاکنون نتیجه‌ای که ما می‌خواستیم به دست نیامدهرئیس‌جمهور اوکراین درباره مذاکرات اخیر هیات‌های کی‌یف و مسکو در بلاروس گفت: مذاکرات نتایج مطلوبی را برای کی‌یف به همراه نداشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست زلنسکی از بایدن برای تقویت حفاظت شخصی‌اشرسانه‌های آمریکایی به نقل از سخنگوی کاخ سفید گزارش دادند که رئیس‌جمهور اوکراین از جو بایدن همتای آمریکایی خود درخواست کرد تا امنیت شخصی‌اش را افزایش دهد و از جانش محافظت کند. جای هرکسی که کلمه ای در دفاع از جمهوری نوشته باشد در جهنم است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رنج جنگ؛ تصاویری از کودکان بیمار که در درمانگاه زیرزمینی معالجه می‌شونددر خارکیف، دومین شهر بزرگ اوکراین یک پناهگاه زیرزمینی به درمانگاه کودکان تبدیل شده است، جایی که فقط ابتدایی‌ترین امکانات درمانی را دارد. No war on okraine کونیا دو روز نشده هفت ساله کودکان یمنی زیر موشکن.. امیدوارم با چند تا بمب اتم همه‌تونو نابود کنه پوتین..
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »