زلنسکی هیئتی را برای مذاکره با روسیه تشکیل داد

16/01/1401 10:06:00 ق.ظ

زلنسکی هیئتی را برای مذاکره با روسیه تشکیل داد

رئیس جمهور اوکراین، یک هیئت دائمی برای مذاکره با روسیه در مورد تضمین‌های امنیتی تشکیل داد. - خبرگزاری آناتولی 05.04.

2022 کی‌یف/خبرگزاری اناتولی ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، طی فرمانی هیئتی را برای شرکت در مذاکرات با روسیه درباره تهیه و تصویب پیش‌نویس توافق‌نامه تضمین امنیت کشورش تشکیل داد. این هیئت به ریاست دیوید اراخامیا، نماینده پارلمان از حزب حاکم خادم خلق و متشکل از دنیس مالوسکا وزیر دادگستری، میخائیل پودولیاک مشاور دفتر ریاست جمهوری، الکسی رزنیکوف وزیر دفاع، میکولا توچیتسکی معاون وزیر امور خارجه اوکراین و آندری کوستین، دمیتری لوبینتس و رستم اومروف نمایندگان مجلس است.

وکیل الکساندر مالینوسکی و دیپلمات الکساندر چالی به عنوان کارشناسان این هیئت منصوب شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گام‌های نهایی برای تولید استیک گیاهی با چاپگر سه بعدی در اسپانیارویای استیک با چاپ سه بعدی به واقعیت نزدیک می‌شود. یک استارت‌آپ اسپانیایی به زودی می‌تواند هر ساعت ۵۰ کیلوگرم گوشت گیاهی تولید کند.

دعوت انسیه خزعلی از زنان دست‌اندرکار سینما برای طرح مشکلات خود با معاونت امور زنانمعاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری از زنان هنرمند و دردمند دست‌اندرکار سینمای ایران برای حضور در نشستی در محل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به‌منظور طرح مسائل و مشکلات خود و تبیین راهکارهای عملیاتی برای صیانت از شأن و منزلت این زنان هنرمند، دعوت کرد. خیلی خنده‌دار بود مرسی😅😅😅

توصیه‌های کارشناسان برای مقابله با تغییرات آب و هوایی | DW | 04.04.2022تازه‌ترین گزارش شورای تغییرات آب و هوایی از جمله در برگیرنده راهکارهای موثر برای مقابله با تغییرات اقلیمی است. در این گزارش جلوگیری از تخریب جنگل‌ها و استفاده از انرژی تجدیدپذیر موثرترین راهکارها معرفی شده‌اند.

تمرین هوایی اسرائیل در یونان برای مقابله با حزب‌الله و نیروی قدس سپاهنیروی هوایی اسرائیل از شرکت‌کنندگان دائمی و اصلی در بزرگ‌ترین رزمایش هوایی اروپاست که از سال ۱۳۹۴ به صورت بین‌المللی توسط نیروی هوایی یونان برگزار می‌شود.

طرح کرملین برای تشکیل اوکراین جدید؛ از خارکیف تا اودسا/ انگلیس به دنبال ارسال موشک‌های ضد کشتی به اوکراین +نقشه و تصاویرطرح کرملین برای تشکیل اوکراین جدید؛ از خارکیف تا اودسا وحشت نخست وزیر بریتانیا از احتمال حمله روسیه به اودسا انگلیس به دنبال ارسال موشک‌های ضد کشتی به اوکراین جزئیاتی از چهلمین روز تحولات جنگ اوکراین را در مشرق بخوانید:

دولت یمن: آتش‌بس اساس ابتکار عمل سازمان ملل برای صلح در کشور استمعین عبدالملک، نخست‌وزیر یمن یک‌شنبه 3 آوريل در دیدار با ریچارد اوپنهایم، سفیر بریتانیا تصریح کرد که آتش‌بس، اساس ابتکار عمل سازمان ملل متحد برای حل بحران