زلنسکی: خواهان خونریزی نیستیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهوری اوکراین: خواهان خونریزی نیستیم و بحران کنونی بزرگترین بحران از زمان جنگ جهانی دوم است

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین اظهار کرد: خواهان خونریزی نیستیم و بحران کنونی بزرگترین بحران از زمان جنگ جهانی دوم است.جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا گفته بود ترک کردن کشور از سوی زلنسکی برای حضور در کنفرانس امنیتی مونیخ در سایه تنش با روسیه عاقلانه نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این همه خاورمیانه رو شخم زدند بحران بزرگ نبوده...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گاوبازی بدون خونریزی در اماراتگاوبازی را اغلب در جهان به عنوان یک ورزش خشن می‌شناسند که گاهی گاوباز اصلی در نهایت گاو را از پای در آورده و می‌کشد هههههه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روند پیوستن به ناتو؛ آیا عضویت اوکراین در این پیمان نظامی ممکن است؟ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور فعلی اوکراین طی ماه جاری بارها اعلام کرد که تمایل کشورش برای عضویت در ناتو به قوت خود باقی است و در قانون اساسی این کشور نیز بر آن تاکید شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گفتگوی تلفنی وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر امور خارجه اوکراینوزیر امورخارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با همتای اوکراینی: خواهان حفظ صلح و ثبات در منطقه هستیم جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا برای حل و فصل مسالمت آمیز بحران هر گونه کمک و اقدام لازم را انجام دهد غلط کرد بیشرفا مردم رو انداختند بجون هم اونوقت خواهان صلح و ثبات هستند🤬😡 خداقوت به وزیر امورخارجه محترم کشورمان واقعا استقبال از رییسی در دفتر فرعی در ساختمان موزه اسلحه خانه تزاری کنار کاخ کرملین نشان داد چه وزنه مهمی برای میانجی گری بین پوتین و اوکراین هستید 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

امام جمعه تهران: مراقب واگذاری استقلال و پرسپولیس به افراد خاص باشید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »