زلنسکی: وزیران خارجه و دفاع آمریکا یکشنبه به کی‌یف سفر می‌کنند؛ خودداری وزارت‌خارجه آمریکا از اظهارنظر در...

04/02/1401 12:20:00 ق.ظ

🔺زلنسکی: وزیران خارجه و دفاع آمریکا یکشنبه به کی‌یف سفر می‌کنند ▪️ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، روز شنبه اعلام کرد که آنتونی بلینکن و لوید آستین، وزیران خارجه و دفاع آمریکا، روز یکشنبه ۲۴ آوریل به کی‌یف می‌روند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، روز شنبه گفت آنتونی بلینکن و لوید آستین، وزیران خارجه و دفاع آمریکا، روز یکشنبه ۲۴ آوریل به کی‌یف می‌روند. اشتراک چاپ ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، روز شنبه اعلام کرد که آنتونی بلینکن و لوید آستین، وزیران خارجه و دفاع آمریکا، روز یکشنبه ۲۴ آوریل به کی‌یف می‌روند.

پس از دیدار مقامات رده‌بالای اتحادیه اروپا و چند کشور اروپایی از کی‌یف در هفته‌های اخیر، دولت بایدن تحت فشار بوده تا چند مقام بلندپایه را به منظور نمایش حمایت واشنگتن از اوکراین به این کشور اعزام کند.

دیدار غیرمنتظره بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، و ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، در کی‌یف. ٩ آوریل ٢٠٢٢ آقای زلنسکی که در جریان یک کنفرانس خبری صحبت می‌کرد افزود در دیدار با مقامات آمریکایی، نوع تسلیحات مورد نیاز کشورش در مقابله با تهاجم بی‌دلیل روسیه را به بحث خواهد گذاشت.

ولودیمیر زلنسکی یکشنبه هفته گذشته در یک مصاحبه تلویزیونی با سی‌ان‌ان از جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا خواسته بود به اوکراین سفر کند. یک سخنگوی وزارت خارجه امریکا در پاسخ به صدای امریکا در مورد اظهار نظر ولودمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین در مورد دیدار با بلینکن در کی‌یف در روز یکشنبه گفت که «ما در این‌باره اظهار نظر نمی کنیم.» headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

زلنسکی فردا با وزرای خارجه و دفاع آمریکا در کی‌یف دیدار می‌کندرئیس‌جمهور اوکراین گفت که وی روز یکشنبه در کی‌یف با وزرای خارجه و دفاع آمریکا درباره تحویل گرفتن محموله‌های سلاح از واشنگتن گفت‌وگو می‌کند.

دور جدید مذاکرات ایران و عربستان در بغداد برگزار شد؛ نشست وزرای خارجه «در آینده نزدیک»پایگاه خبری نور نیوز، نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران، روز شنبه، سوم اردیبهشت‌ماه، از برگزاری دور پنجم گفت‌وگوها میان نمایندگان تهران و ریاض در بغداد خبر داد.

وزیر امور خارجه قرقیزستان برکنار شدرئیس‌جمهور قرقیزستان، وزیر امور خارجه را برکنار کرد. - خبرگزاری آناتولی

ابلاغ ابراز همدردی رئیس‌جمهوری و وزیر خارجه ایران به خانواده حوادث تروریستی اخیر در افغانستانمعاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان با خانواده‌های حوادث تروریستی اخیر دیدار و پیام همدردی رئیس‌جمهوری و وزیر خارجه را ابلاغ کرد. لطفا فاصله قانونی کنکور ارشد و رعایت کنید تعویق_کنکور_ارشد_علوم_و_بهداشت تعويق_كنكور_ارشد_۱۴۰۱ ببخشید مگه ماههای قمری دائم تغییر نمی کنه؟؟ پس این سالروز شهادت ها و قتل ها و تولد های اشخاص مذهبی در واقع تاریخ اصلی شان نیست !! مثلاً عاشورا یکبار در تابستانه یکبار در زمستانه و... تاریخ اصلیِ واقعه کدام است !!؟؟

وزارت خارجه آمریکا: توافق بر سر احیای برجام قطعی نیست | DW | 22.04.2022آمریکا می‌گوید پیشنهادهای خود برای احیای برجام را به تهران ارائه کرده اما رسیدن به توافق همچنان 'بسیار نامشخص' است. ظاهرا آمریکا برای حذف سپاه از فهرست سازمان‌های تروریستی شرط‌هایی گذاشته که ایران همچنان نمی‌پذیرد. خواهیم دید ،درنبرد 'اراده ها'...چه طرفی زانو خواهد زد...بی تردید آمریکا، بازنده همیشگی 'داستان' است.

زلنسکی فردا با وزرای خارجه و دفاع آمریکا در کی‌یف دیدار می‌کندرئیس‌جمهور اوکراین گفت که وی روز یکشنبه در کی‌یف با وزرای خارجه و دفاع آمریکا درباره تحویل گرفتن محموله‌های سلاح از واشنگتن گفت‌وگو می‌کند.