زلنسکی:سیگنال‌هایی را از روسیه دریافت کرده‌ایم/تاکنون نتیجه‌ای که ما می‌خواستیم به دست نیامده

10/12/1400 09:56 ق.ظ

زلنسکی: *سیگنال‌هایی را از روسیه دریافت کرده‌ایم *تاکنون نتیجه‌ای که ما می‌خواستیم به دست نیامده

به گزارش ایسنا، به نقل از صدی البلد، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در سخنانی درباره مذاکرات بین هیئت‌های اوکراین و روسیه که روز دوشنبه در بلاروس برگزار شد،توضیح داد.زلنسکی گفت:"تاکنون نتیجه‌ای که ما می‌خواستیم به دست نیامده است".وی افزود:"روسیه مواضع خود را اعلام کرده است و ما در مورد نکاتی از طرف خود برای پایان دادن به جنگ صحبت کرده‌ایم. ما برخی سیگنال‌ها را دریافت کرده‌ایم."

زلنسکی گفت:"تاکنون نتیجه‌ای که ما می‌خواستیم به دست نیامده است". وی افزود:"روسیه مواضع خود را اعلام کرده است و ما در مورد نکاتی از طرف خود برای پایان دادن به جنگ صحبت کرده‌ایم. ما برخی سیگنال‌ها را دریافت کرده‌ایم."

وی افزود: پس از بازگشت هیئت به کی‌یف، ما آنچه را که شنیده‌ایم تجزیه و تحلیل و راه انتقال به دور دوم مذاکرات را مشخص خواهیم کرد. زلنسکی مجدداً از کشورهای غربی خواست تا با اعمال"تحریم‌های شدید" فشار بر روسیه را افزایش دهند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

زلنسکی: زندانیانی که مایل به جنگ علیه روسیه هستند را آزاد می‌کنیمرئیس جمهوری اوکراین از تصمیم خود برای آزادی زندانیانی خبر داد که مایلند علیه روسیه بجنگند.

فنلاند حریم هوایی خود را به روی روسیه می‌بنددوزیر حمل‌و‌نقل فنلاند اعلام کرد که حریم هوایی کشورش به زودی بر روی هواپیماهای روسی بسته خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

ایتالیا هم حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای روسیه بستایتالیا هم حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای روسیه بست

کره‌شمالی تقویم میلادی را به طور کامل لغو کردکره‌شمالی تقویم میلادی را به طور کامل لغو کرد از اوایل هفته تاریخ کره‌شمالی به جای سال ۲۰۲۲، زوچه ۱۱۱ خواهد بود. زوچه ‌‌ایدئولوژی روحیه اعتماد به‌نفس است. ۱۱۱ نیز به فاصله زمانی از تاریخ ۱۹۱۲ سالگرد تولد کیم ایل سونگ بنیان‌گذار این کشور مربوط می‌شود.

بانک مرکزی روسیه نرخ بهره را به 20 درصد افزایش دادبانک مرکزی روسیه نرخ بهره را از 9.5 درصد به 20 درصد افزایش داد

روسیه حریم هوایی خود را به روی ۳۶ کشور بستروسیه در اقدامی مشابه حریم هوایی خود را به روی کشورهایی بست که اخیرا حریم هوایی خود را به روی روسیه بسته‌اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از صدی البلد، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در سخنانی درباره مذاکرات بین هیئت‌های اوکراین و روسیه که روز دوشنبه در بلاروس برگزار شد،توضیح داد.

زلنسکی گفت:"تاکنون نتیجه‌ای که ما می‌خواستیم به دست نیامده است".

وی افزود:"روسیه مواضع خود را اعلام کرده است و ما در مورد نکاتی از طرف خود برای پایان دادن به جنگ صحبت کرده‌ایم. ما برخی سیگنال‌ها را دریافت کرده‌ایم."

وی افزود: پس از بازگشت هیئت به کی‌یف، ما آنچه را که شنیده‌ایم تجزیه و تحلیل و راه انتقال به دور دوم مذاکرات را مشخص خواهیم کرد.

زلنسکی مجدداً از کشورهای غربی خواست تا با اعمال"تحریم‌های شدید" فشار بر روسیه را افزایش دهند.

بلاروس از روزهای گذشته شاهد آغاز مذاکرات بین اوکراین و روسیه در مورد امکان دستیابی به توافق صلح بوده است.انتهای پیام