زلنسکی از میانجی‌گری ولی‌عهد سعودی در تبادل اسرا با روسیه قدردانی کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زلنسکی از میانجی‌گری ولی‌عهد سعودی در تبادل اسرا با روسیه قدردانی کرد العربيه_فارسى

آدرس کپی شد

زلنسکی در ابتدای این تماس تلفنی ضمن تشکر از ولی‌عهد سعودی به دلیل تلاش‌های او در روند تبادل اسرا و پذیرش نقش میانجی‌گرانه قدردانی کرد و به نقش محوری پادشاهی عربی سعودی در خاورمیانه و جهان اشاره کرد.از سوی دیگر ولی‌عهد سعودی نیز بر علاقمندی پادشاهی عربی سعودی به حمایت از همه تلاش‌های بین‌المللی با هدف حل و فصل سیاسی بحران میان اوکراین و روسیه و پیشبرد تلاش‌ها به‌منظور کاستن از تبعات انسانی ناشی از آن بحران، تاکید کرد.

وزارت خارجه سعودی روز گذشته اعلام کرد که تلاش‌های میانجی‌گرانه شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد سعودی و گام‌های انسان‌دوستانه او در ارتباط با بحران روسیه و اوکراین به لطف مساعی مداوم او با کشورهای ذیربط موفق به این شد که روسیه 10 اسیر از شهروندان پادشاهی مغرب، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، پادشاهی سوئد و کرواسی را در چارچوب مبادله اسرا با اوکراین آزاد کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

we_wont_sell_Iran_to_Russia

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تشکر زلنسکی از اردوغان بابت میانجیگری در تبادل اسرا میان روسیه و اوکراینرئیس جمهور اوکراین از رجب طیب اردوغان بابت میانجیگری در تبادل اسیران جنگی این کشور و روسیه تشکر و قدردانی کرد. - خبرگزاری آناتولی تنها یک رهبر جهانی برای صلح حقیقی پایدار جهانی سخنرانی کرد آنهم اردغان خردمند رئیس جمهور تورکیه بود. تمام‌ حرفهای بایدن و رئیسی برخلاف صلح جهانی،سودجویانه بود. جهان بزرگتر از ۴کشور صلیبچیها و چین استعمارجهانی است استعمارجهانی باید به حق حقیقتهای ملتهای جهان تسلیم شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قدردانی آمریکا از میانجیگری ترکیه در تبادل اسرای جنگی روسیه و اوکراینمشاور امنیت ملی آمریکا از ترکیه برای میانجیگری در تبادل اسیران جنگی بین اوکراین و روسیه تشکر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: با میانجیگری ترکیه 200 اسیر جنگی بین روسیه و اوکراین مبادله شدرئیس جمهور اردوغان اعلام کرد که با میانجیگری ترکیه تبادل 200 اسیر جنگی بین روسیه و اوکراین صورت گرفت. - خبرگزاری آناتولی اردوغان: تبادل اسرا بین روسیه و اوکراین با میانجیگری ترکیه گام مهمی در جهت پایان دادن به جنگ است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ولی‌عهد سعودی از فرستاده ویژه رئیس جمهوری اوکراین استقبال کردشاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد سعودی سه‌شنبه 29 شهریور در دیوان پادشاهی این کشور در کاخ السلام در شهر جده از رستم اومرییف، مشاور و فرستاده ویژه رئیس جمهوری خیلی حرومزاده اس،این یارو،کیرم تواسمش
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گوترش از نقش ترکیه در تبادل بیش از 200 اسیر بین روسیه و اوکراین تشکر کردآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل از نقش ترکیه در تبادل بیش از 200 اسیر بین روسیه و اوکراین تشکر کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پوتین از 'بسیج نسبی' نیروها در روسیه خبر دادپوتین از 'بسیج نسبی' نیروها در روسیه خبر داد رئیس‌جمهوری روسیه امروز (چهارشنبه) سخنرانی 'بزرگ' خود را با محوریت الحاق اراضی اوکراین به خاک کشورش آغاز کرد. پوتین در سخنرانی خود از بسیج نسبی نیروها در روسیه خبر داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »