زلزله‌ 7.3 ریشتری جزیره فلورس در اندونزی را لرزاند

23/09/1400 10:55 ق.ظ

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 7.3 ریشتر جزیره فلورس در شرق اندونزی را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 7.3 ریشتر جزیره فلورس در شرق اندونزی را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی سازمان زمین‌شناسی آمریکا طی اطلاعیه‌ای از وقوع زمین‌لرزه‌ای با قدرت 7.3 ریشتر جزیره «فلورس» در شرق اندونزی خبر داد. این زلزله در عمق 18.5 کیلومتر از سطح زمین رخ داده و کانون سواحل جزیره «فلورس» بود.

مقامات اندونزی درباره وقوع سونامی نیز هشداری صادر کرده‌اند.

عبد المحاری، سخنگوی سازمان مدیریت بحران ملی اندونزی اعلام کرد که زمین‌لرزه در منطقه به شدت احساس شده‌است. هنوز درباره خسارات اطلاعی در دست نیست اما تیم‌ها برای کسب اطلاع در خصوص خسارات احتمالی تلاش می‌کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

زمین‌لرزه ۷.۳ ریشتری و هشدار سونامی در شرق اندونزیسازمان زمین‌شناسی آمریکا خطر تلفات ناشی از این زمین لرزه را کم ارزیابی کرده اما در عین حال یادآور شده است که «زلزله‌های اخیر در این منطقه منجر به خطرات ثانویه مانند سونامی و رانش زمین می‌شود و از این حیث ممکن است خسارات قابل توجهی به همراه داشته باشد.»

مقامات قرقیزستان چهار نفر را به ظن ربودن یک تاجر ترک دستگیر کردند🔺 مقامات قرقیزستان چهار نفر را به ظن ربودن یک تاجر ترک دستگیر کردند ▪ این گروه ظاهرا یک تاجر ترک را در بدو ورود به فرودگاه بیشکک در ۱ دسامبر متوقف کرد و او را به پاسگاه پلیس در فرودگاه برد. ⬇ بیشتر بخوانید: آخرین عکس‌های یادگاری کودکان یک خانواده در یمن! آمریکای جنایتکار و تروریست عامل اصلی بدبختی مردم جهان سپاه سایبری پاسداران👇🏻 ☑️ SEPAHCYBERY

رسوایی بزرگ در باشگاه بارسلونا؛ اتهام آزار جنسی کودکان به یکی از مدیران لاماسیاتحقیق دقیق و جامع یک نشریه در ایالت کاتالونیا، باشگاه اسپانیایی بارسلونا را به لرزه در آورده و آلبرت بنیجس، هماهنگ‌کننده سابق آکادمی معروف «لاماسیا» را خاک تو سرتون کنن شما چرا اخه True Islam, the Islam of Prophet Muhammad SAW is that of peace, harmony and justice. A time will come when Islam and Muslims will be portrayed negatively and the world will be made to believe this. These dreams speak of the time before Imam Al-Mahdi.

واکنش مبسوط میرکاظمی به پرسش تسنیم/ یارانه جدید 90 تا 120 هزار تومانی در راه است/ حذف ارز ترجیحی 7.6درصد تورم ایجاد می‌کند- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimیارانه جدید ۹۰ تا ۱۲۰ هزار تومانی در راه است رئیس سازمان برنامه و بودجه: متوسط پرداختی یارانه ناشی از حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی بین ۹۰ تا ۱۲۰ هزار تومان خواهد بود و این مسئله براساس وضعیت دهک‌ها در جلسات کارشناسی تعیین خواهد شد چقد عالی میشه بدیش به بچه صابخونت یه بسته ۱۲تایی مداد رنگی بخره بلکه باباش ننداختت بیرون 😂😂😂 تا الان 200 میلیون برابرشو از تو حساب من در آوردن بورس رییسی هنوز وارد بورس نشده

هوای 5 شهر خوزستان ناسالم شد؛ شهروندان از منزل خارج نشوند- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnimهوای ۵ شهر خوزستان ناسالم شد مدیر کل هواشناسی خوزستان: شاخص کیفیت هوا امروز در کلانشهر اهواز به عدد ۱۶۲، دشت آزادگان ۱۴۴، شوشتر ۱۶۰، دزفول۱۰۷ و ماهشهر ۱۰۲ رسید که این شاخص نشان دهنده ناسالم بودن هوا برای تمامی گروه‌های سنی است آلودگی_هوا

ده‌نمکی سریال طنز کرونایی می‌سازد- اخبار رادیو و تلویزیون - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnimده‌نمکی سریال طنز کرونایی می‌سازد سریال ۳۰ قسمتی آزادی_مشروط با محوریت طنز درباره فعالیت‌ گروه‌های جهادی، کادر درمان و پرستاران در ایام کرونا و مصائب و شیرینی‌های این دوران به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی در مرکز سیمافیلم ساخته می‌شود ایشان همان سازنده فقر وفحشا هستند؟؟خب ..به سلامتی همه چی ارومه؟

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 7.3 ریشتر جزیره فلورس در شرق اندونزی را تکان داد.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

سازمان زمین‌شناسی آمریکا طی اطلاعیه‌ای از وقوع زمین‌لرزه‌ای با قدرت 7.3 ریشتر جزیره «فلورس» در شرق اندونزی خبر داد.

این زلزله در عمق 18.5 کیلومتر از سطح زمین رخ داده و کانون سواحل جزیره «فلورس» بود.

مقامات اندونزی درباره وقوع سونامی نیز هشداری صادر کرده‌اند.

عبد المحاری، سخنگوی سازمان مدیریت بحران ملی اندونزی اعلام کرد که زمین‌لرزه در منطقه به شدت احساس شده‌است. هنوز درباره خسارات اطلاعی در دست نیست اما تیم‌ها برای کسب اطلاع در خصوص خسارات احتمالی تلاش می‌کنند.

گفتنی است در زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 6.2 ریشتر در ماه ژانویه سال جاری در سواحل جزیره سولاوسی بیش از 100 نفر جان خود را از دست دادند.