زلزله 4.7 ریشتری جنوب ایران را تکان داد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

زلزله‌ای به قدرت 4.7 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر)، منطقه خنج در استان فارس ایران را لرزاند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

01.06.2020مرکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد که در ساعات اولیه بامداد امروز زمین لرزه‌ای به بزرگی 4.7 ریشتر حوالی منطقه خنج در استان فارس را لرزاند.

این زلزله در طول جغرافیایی، 53.31 (شرقی) و عرض جغرافیایی 27.80 (شمالی) و در عمق 2 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.نزدیک‌ترین شهرها به محل وقوع زلزله، 15 کیلومتری خنج، 24 کیلومتری محمله و 36 کیلومتری علامرودشت بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ 63 فوتی و 2516 مورد جدید ابتلا در شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ 63 فوتی و 2516 مورد جدید ابتلا در شبانه‌روز گذشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ردپای نقدینگی در اقتصاد ایران؛ در بازار دلار و بورس چه می‌گذرد؟این روزها هر تحلیلگری که تلاش می‌کند نوسانات در بازارهای مختلف از بورس گرفته تا بازار ارز، سکه، طلا و مسکن را توضیح دهد، به یک عامل اصلی یا شاید بهتر است بگوییم به یک متهم ردیف اول اشاره دارد؛ نقدینگی. اما این نقدینگی سرگردان چطور وارد بخش‌های دیگر شده و بازارها را برهم زده است؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 57 فوتی و 2282 مورد جدید ابتلا در شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ 57 فوتی و 2282 مورد جدید ابتلا در شبانه‌روز گذشته ترکیه چه خبر؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش رییس جمهور از بیماری کرونا در صدمین روز شیوع آن در ایرانرییس جمهور: در صدمین روز شیوع بیماری کرونا در کشور می‌توانیم بگوییم که ایران در زمینه بیماری کرونا در وضعیت شکننده‌ای قرار ندارد روحانی: در ذخایر کالاهای اساسی و ارز مورد نیاز آنها، شرایطمان از قبل هم بهتر شده است طبق گزارش امروز وزیر جهاد کشاورزی، برداشت ۱۴ میلیون تن گندم پیش‌بینی شده است، در سایر بخش های کشاورزی نیز شرایط مناسبی داریم به به همه لبخند رو لباشونه، معلومه کرونارو شکست دادیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران تحریم همکاری های بین المللی هسته ای را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده مجلس ایران تعلیق توییتر مشاور روحانی را «خفقان غربی‌ها» خواندمرتیکه کثافت شما پس چرا همه چیز رو فیلتر و سانسور میکنید عن اقا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »