زلزله 4.7 ریشتری جنوب ایران را تکان داد

01/06/2020 09:06:00 ق.ظ

#زلزله 4.7 ریشتری جنوب #ایران را تکان داد

زلزله, استان فارس

زلزله 4.7 ریشتری جنوب ایران را تکان داد

زلزله ‌ای به قدرت 4.7 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر)، منطقه خنج در استان فارس ایران را لرزاند. - خبرگزاری آناتولی

01.06.2020استانبول/خبرگزاری آناتولیمرکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد که در ساعات اولیه بامداد امروز زمین لرزه‌ای به بزرگی 4.7 ریشتر حوالی منطقه خنج در استان فارس را لرزاند.این زلزله در طول جغرافیایی، 53.31 (شرقی) و عرض جغرافیایی 27.80 (شمالی) و در عمق 2 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

این زمین لرزه در 216 کیلومتری شهر شیراز مرکز استان فارس و 273 کیلومتری شهر بوشهر رخ داد.نزدیک‌ترین شهرها به محل وقوع زلزله، 15 کیلومتری خنج، 24 کیلومتری محمله و 36 کیلومتری علامرودشت بوده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

کرونا در ایران؛ 63 فوتی و 2516 مورد جدید ابتلا در شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ 63 فوتی و 2516 مورد جدید ابتلا در شبانه‌روز گذشته

ردپای نقدینگی در اقتصاد ایران؛ در بازار دلار و بورس چه می‌گذرد؟این روزها هر تحلیلگری که تلاش می‌کند نوسانات در بازارهای مختلف از بورس گرفته تا بازار ارز، سکه، طلا و مسکن را توضیح دهد، به یک عامل اصلی یا شاید بهتر است بگوییم به یک متهم ردیف اول اشاره دارد؛ نقدینگی. اما این نقدینگی سرگردان چطور وارد بخش‌های دیگر شده و بازارها را برهم زده است؟

کرونا در ایران؛ 57 فوتی و 2282 مورد جدید ابتلا در شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ 57 فوتی و 2282 مورد جدید ابتلا در شبانه‌روز گذشته ترکیه چه خبر؟

گزارش رییس جمهور از بیماری کرونا در صدمین روز شیوع آن در ایرانرییس جمهور: در صدمین روز شیوع بیماری کرونا در کشور می‌توانیم بگوییم که ایران در زمینه بیماری کرونا در وضعیت شکننده‌ای قرار ندارد روحانی: در ذخایر کالاهای اساسی و ارز مورد نیاز آنها، شرایطمان از قبل هم بهتر شده است طبق گزارش امروز وزیر جهاد کشاورزی، برداشت ۱۴ میلیون تن گندم پیش‌بینی شده است، در سایر بخش های کشاورزی نیز شرایط مناسبی داریم به به همه لبخند رو لباشونه، معلومه کرونارو شکست دادیم

ایران تحریم همکاری های بین المللی هسته ای را محکوم کرد

نماینده مجلس ایران تعلیق توییتر مشاور روحانی را «خفقان غربی‌ها» خواندمرتیکه کثافت شما پس چرا همه چیز رو فیلتر و سانسور میکنید عن اقا

زلزله‌ای به قدرت 4.31.آزاد سازی سهام عدالت در ایران؛ 'انقلاب سفید' دیگری در راه است؟ آقای خوانساری بلافاصله پس از اعلام این رقم برای نقدینگی در پایان پارسال، رشد شاخص‌ها در بورس ایران را حاصل ورود این نقدینگی به بازار سرمایه عنوان کرد.30.

7 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر)، منطقه خنج در استان فارس ایران را لرزاند. 01.2020 تهران/خبرگزاری آناتولی ایران: با تشخیص قطعی 2516 مورد جدید، شمار افراد مبتلا به کووید-19 به 151 هزار و 466 نفر رسید.06. رشدی افزون بر میانگین نیم قرنی عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی ایران در بهمن ماه پارسال یادداشتی در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد که در آن اذعان کرده بود"رشد نقدینگی امسال [سال ۱۳۹۸] از میانگین رشد نقدینگی ۵۰ ساله کشور که ۲۵ درصد بود، بیشتر است.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی مرکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد که در ساعات اولیه بامداد امروز زمین لرزه‌ای به بزرگی 4..7 ریشتر حوالی منطقه خنج در استان فارس را لرزاند.

این زلزله در طول جغرافیایی، 53. انجام عملیات بازار باز نیز از جمله ابزارهایی بوده است که از زمستان سال قبل، بانک مرکزی برای کنترل نقدینگی و همچنین هدف گذاری نرخ تورم به آن روی آورده است.31 (شرقی) و عرض جغرافیایی 27.80 (شمالی) و در عمق 2 کیلومتری زمین به وقوع پیوست. این زمین لرزه در 216 کیلومتری شهر شیراز مرکز استان فارس و 273 کیلومتری شهر بوشهر رخ داد. اما موفقیت عملیات بازار باز، پیش‌نیازهایی همچون سالم‌سازی و رفع ناترازی از بانک‌ها و همچنین استقلال بانک مرکزی را می‌طلبد که فراهم نیست، ضمن آنکه این بازار در شرایط فعلی بازاری کم‌عمق و کوچک به شمار می آید. نزدیک‌ترین شهرها به محل وقوع زلزله، 15 کیلومتری خنج، 24 کیلومتری محمله و 36 کیلومتری علامرودشت بوده است.

تاکنون گزارشی در مورد خسارات احتمالی این زمین لرزه منتشر نشده است .