زلزله بزرگ در موساد؛ سونامی استعفا

22/08/1400 12:51 ق.ظ

زلزله بزرگ در موساد؛ سونامی استعفا گفته می‌شود شماری از مسئولان عالی‌رتبه موساد در اعتراض به عملکرد رئیس این نهاد اطلاعاتی اسرائیلی درخواست بازنشستگی زودهنگام کرده‌اند.

الون بن دیوید خبرنگار امنیتی-نظامی شبکه 13 تلویزیون اسرائیل در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی نوشت، سه نفر از رهبران ارشد موساد که رتبه‌شان معادل ژنرال است از بازنشستگی خود خبر دادند.

به نوشته این روزنامه‌نگار اسرائیلی، قرار است یک شخصیت عالی‌رتبه هم‌طراز دیگر آنها هم به زودی خروج خود را از موساد اعلام کند..استان‌وایر - معاون خدمات شهری شهردارتهران می گوید آرامستانی در بخش جنوبی تهران برای دفن در زمان‌های بحران از جمله زلزله آماده‌سازی خواهد شد..دکتر احمد شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مطالعات انجام شده در زمینه ، گفت: مطالعات نشان داده است که ویتامین D می‌تواند در پیشگیری از ابتلا به کرونا نقش موثری داشته باشد؛ چراکه در مطالعات مختلفی سطح ویتامین D سرم خون را اندازه‌گیری کردند که در بیماران کووید کمبود آن محسوس بوده است..با گذشت سه ماه از روی کار آمدن «طالبان» در افغانستان، هم‌چنان درهای دانشگاه‌ها بر روی زنان بسته مانده‌اند و انگار هیچ‌کس صدای مطالبات آن‌ها را نمی‌شنود. هنوز هیچ مقام رسمی از تصمیمات متفاوت طالبان صحبت نکرده است و زنان هم‌چنان مهر ممنوعه بر پیشانی دارند..

.علت این اقدام تغییرات سازمانی‌ای است که رئیس جدید موساد در پیش گرفته و ظاهراً با نوع نگاه این مسئولان همخوانی ندارد..توضیح داد..انتهای پیام.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

کمبود قبر در تهران؛ آماده سازی آرامستان برای زلزله احتمالی پایتختخب دمشون گرم یکی به فکر اینده مردم هست

نقش ویتامین D در پیشگیری از ابتلا به کووید ۱۹عضو کمیته علمی کشوری کرونا: ویتامین D می‌تواند در پیشگیری از ابتلا به کرونا نقش موثری داشته باشد می‌توان احتمال داد که کسانیکه دچار کمبود ویتامین D هستند، مستعد ابتلا به کرونا باشند برای پیشگیری افراد سعی کنند که سطح ویتامین D خون کمتر از حد نرمال نباشد

رویاهای نابود شده دختران دانشجو در افغانستان؛ از خدمت به مردم تا خانه‌نشینی

آمریکا از گشت‌زنی یک ناو تهاجمی خود در دریای عمان خبر داد | DW | 11.11.2021ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا از اعزام یک ناو تهاجمی به دریای عمان و پیوستن آن به ناوگان پنجم این کشور خبر داد. این اقدام اندکی پس از تنش‌های اخیر و رزمایش زمینی دریایی ارتش ایران در سواحل دریای عمان انجام شد. رزمایش زمینی ارتش بحث انحرافیه. این حرکت نمایشی آمریکا برای تسکین درد توقیف نفتکش ـه. ناوگان پنجمی که هیچ غلطی نتونست بکنه. آمریکا هیچ غلطی نمی تواند کند خصوصا در خلیج_فارس! تأکید این بنگاه خبرپراکنی بر «تهاجمی» بودن ناو اعزامی مفهوم نیست ، یعنی اون چند تا ناو که با سپاه روبرو شدن ناو «ماهیگیری» بودن؟؟!! جل الخالق🤔🤔🤔🤔

خمپاره به جا مانده از جنگ ایران و عراق در مهران قربانی گرفت

آمریکا استفاده از فناوری پیشرفته در خودروها برای متوقف کردن رانندگان مست را الزامی می‌کندآمریکا استفاده از فناوری پیشرفته در خودروها برای متوقف کردن رانندگان مست را الزامی می‌کند کنگره آمریکا برای خودروسازان یک الزام جدید تعیین کرده است: یافتن راهی با استفاده از فناوری‌های جدید که بتواند مانع رانندگی افراد در حالت مستی شود. توی سال 2021 هستیم و هنوز کشورهای غربی با 'الکل' و مضراتش دست و پنجه نرم می کنن.