زلزله 7.3 ریشتری در کارائیب

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زمین لرزه‌ای به شدت 7.3 ریشتر منطقه‌ای میان کوبا و جامائیکا در سواحل دریای کارائیب را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی

28.01.2020مرکز زمین شناسی آمریکا اعلام کرد: زمین لرزه‌ای به بزرگی 7.3 ریشتر جنوب کوبا و 117 کیلومتری شمال غرب جامائیکا را به لرزه درآورد.هنوز هشدار سونامی از سوی مقامات رسمی اعلام نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار سونامی پس از وقوع زلزله‌ ۷.۷ ریشتری در دریای کارائیببه گفته شاهدان این زمین لرزه چندان در هاوانا، پایتخت کوبا و کینگستون، پایتخت جامائیکا احساس نشده است. این زمین لرزه در ۱۲۵ کیلومتری شمال غربی شهر لوسیا در جامائیکا در دریا رخ داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تخریب در ۲ روستا در استان فارس به دلیل زلزله/وقوع ۵ پس‌لرزهمعاون عملیات سازمان امداد و نجات با بیان اینکه ۵ پس‌لرزه تاکنون در مناطق زلزله‌زده رخ‌داده از تخریب در دو روستا در استان فارس به دلیل زمین‌لرزه خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وقوع زلزله در استان اصفهان ایرانزمین‌لرزه‌ای به شدت 4 ریشتر در شهرستان برزک استان اصفهان ایران رخ داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خسارت زلزله در روستای خانه زنیان - فارساخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ایرانە
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حسن روحانی: در این دوسال زندگی سخت‌ شده و ‌دولت در تنگناستحسن روحانی، رییس‌جمهوری ایران، ضمن اشاره به «سخت‌» شدن شرایط زندگی طی دو سال اخیر به دلیل تحریم‌های بین‌المللی اظهار کرد دولت از لحاظ اقتصادی در «تنگنا» قرار گرفته است. بخاطرتحریم نیست بخاطر دست اندازی شمابه جیب مردم وکسب درامداز اونهاست وگرنه چه نفت فروش میرفت چه نمیرفت به حال مردم فرقی نداشت یعنی سربازان گمنام در خارج کشور از این پس باید مفت و مجانی برای دژخیمان سپاه پاسداران جنایتکار پادوی کنند خبر غم انگیزی برای همه سربازان گمنام جاسوسهای ج.ا در سراسر جهان دیگر پولی در کار نیست خود دانید😁😁😁 من جای تو بودم خودمو گم و گور میکردم حسنی
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سانحه در فرودگاه ماهشهر؛ مسافران هواپیما در خیابان پیاده شدنداین هواپیما هنگام فرود از باند خارج و در خیابانی در نزدیکی فرودگاه متوقف شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »