زلزله 5.4 ریشتری در وان

05/04/1399 01:28:00 ب.ظ

زمین_لرزه‌ای به قدرت 5.4 ریشتر شهرستان اوزالپ استان وان ترکیه را لرزاند

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی زمین لرزه‌ای به قدرت 5.4 ریشتر شهرستان اوزالپ استان وان ترکیه را لرزاند. استاندار وان: هنوز اطلاعاتی در مورد وجود خسارات در منطقه اؤزالپ به عنوان کانون زمین لرزه وجود نداشته و بررسی‌ها همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری آناتولی زمین لرزه‌ای به قدرت 5.4 ریشتر شهرستان اوزالپ استان وان ترکیه را لرزاند. استاندار وان: هنوز اطلاعاتی در مورد وجود خسارات در منطقه اؤزالپ به عنوان کانون زمین لرزه وجود نداشته و بررسی‌ها همچنان ادامه دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

زمین_لرزه‌ای به قدرت 5.4 ریشتر وان ترکیه را لرزاند استاندار وان (زمین‌لرزه در شهرستان اوزآلپ): تنها بخشی از یک خانه در یکی از روستاها تخریب شده اما تلفات جانی درپی نداشته است استاندار وان: هنوز اطلاعاتی در مورد وجود خسارات در منطقه اؤزالپ به عنوان کانون زمین_لرزه وجود نداشته و بررسی‌ها همچنان ادامه دارد.

زلزله 6.2 ریشتری در ژاپن

تصاویری از لحظه وقوع زمین‌ لرزه ۷.۴ ریشتری در مکزیکزمین لرزه‌ای به قدرت ۷.۴ در مقیاس ریشتر در روز ۲۳ ژوئن (۳ تیر) جنوب و شرق سواحل مکزیکوسیتی در مکزیک را لرزاند.

زلزله 6.2 ریشتری در ژاپن

تصاویری از لحظه وقوع زمین‌ لرزه ۷.۴ ریشتری در مکزیکزمین لرزه‌ای به قدرت ۷.۴ در مقیاس ریشتر در روز ۲۳ ژوئن (۳ تیر) جنوب و شرق سواحل مکزیکوسیتی در مکزیک را لرزاند.

گزارش وزارت خارجه آمریکا: ایران بدترین دولت حامی تروریسم در جهان استوزارت خارجه آمریکا در گزارش سالیانه خود در مورد تروریسم در سال ۲۰۱۹، ایران را «بدترین دولت حامی تروریسم در جهان» خواند و افزود آمریکا و متحدانش با هدف به حداکثر رساندن فشارها جمهوری اسلامی و گروه‌های نیابتی آن را تحریم کرده‌اند.

پوتین در رژه «روز پیروزی» در میدان سرخ در آستانه همه‌پرسی قانون اساسیولادیمیر پوتین روز چهارشنبه در مراسم «روز پیروزی» در میدان سرخ مسکو حاضر شد. به باور منتقدان برگزاری این مراسم در آستانه همه‌پرسی قانون اساسی که می‌تواند دوران ریاست جمهوری او را تا سال ۲۰۳۶ تمدید کند، نمایش تبلیغاتی میهن‌پرستی است.