زرینچه: اگر همه روی نیمکت آرامش من را داشتند وضع استقلال بهتر از این بود/ استراماچونی با کسی شوخی ندارد

07/07/1398 09:41 ق.ظ

سرپرست استقلال معتقد است باید در دیدار فردا مقابل گل ریحان مراقب باشند تا اسیرشگفتی نشوند.

سرپرست استقلال معتقد است باید در دیدار فردا مقابل گل ریحان مراقب باشند تا اسیرشگفتی نشوند. استقلال نتوانست در بازی مقابل ذوب‌آهن هم به موفقیت برسددر این باره صحبت کنید؟ واقعا باید بگویم تیم ما در بازی مقابل ذوب‌آهن بدشانس بود. هیچ واژه دیگری را نمی‌توان در مورد این بازی به کار برد.

ما دو بار از حریف پیش افتادیم اما در پایان نتوانستیم برتریمان را حفظ کنیم.اکثر کارشناسان در این باره صحبت کردند و فکر نمی‌کنم که دیگر لزومی داشته باشد که من در این باره چیز خاصی بگویم. به هر حال اشتباهات داوری در این چند بازی تاثیرگذار بوده و این بار این اشتباهات هم دو امتیاز دیگر را از ما در بازی مقابل ذوب‌آهن گرفت.

یک صحنه از شما روی نیمکت استقلال نشان داده شد که هنگام تعویض قائدی مشغول آب خوردن بودید که انتقادات زیادی را به همراه داشته است؟ در آن صحنه کارهای مربوط به تعویض را انجام داده بودم. همچنین وقتی می‌خواهید بازیکنی را تعویض کنید داور چهارم باید بعد از گرفتن برگه بازیکن و تابلو را کنار خط ببرد و تعویض را انجام دهد. درثانی من باید برای آب خوردن هم روی نیمکت از کسی اجازه بگیرم؟!

اما انتقاد بیشتر به خاطر این بوده که شما زیادی آرامش داشتید؟

ادامه مطلب:
ilnanews »

درگیری پلیس با تظاهرکنندگان در هنگ کنگبسیاری از تظاهرکنندگان لباس سیاه به تن داشتند و چهره خود را پوشانده بودند.

ناسا: فضاپیمای هندی روی سطح ماه سقوط کرده استناسا می گوید ماه نوردی که هند اخیرا به فضا فرستاده بود و تماس با آن درست پیش از فرود قطع شد روی سطح قمر زمین سقوط کرده است.

​افشاگری گادوین منشا درباره مهدی رحمتی و پنالتی جنجالی در دربیعلیرغم ادعای کاپیتان سابق استقلال ​افشاگری گادوین منشا درباره مهدی رحمتی و پنالتی جنجالی در دربی

فوری/ ۲ بازیکن استقلال از حضور در تمرینات منع شدندبا تصمیم سرمربی استقلال سجاد آقایی و میلاد زکی‌پور از حضور در تمرینات این تیم محروم شدند.

قاضی: متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند/ لشکری‌پور: اگر در یک ریال از اموال شرکت امضای من بود، اعدامم کنید/ نعمت‌زاده ماشین امضا بودسومین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشکری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

حذف یارانه‌ اقشار کم درآمد با علم به عمل نبوده است/ باید از ابتدا یارانه نقدی را به دهک‌های پایین می‌دادندرئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مجلس گفت: دولت آقای روحانی زمانی که می‌خواست یارانه پردرآمدها را حذف کند، این کار را از گفت‌‌وگو با مردم شروع کرد و گفت سامانه‌ای تشکیل داده‌ایم، هرکه به این مبلغ ۴۵ هزار تومان نیاز ندارد انصراف دهد، در این سامانه ۹۳ درصد مردم گفتند ما نیاز داریم. دولت در این گام و با این روش تنها توانست ۷ درصد را حذف کند.

به گزارش ایلنا،جواد زرینچه سرپرست استقلال در خصوص انتقاداتی که از وی هنگام تعویض قائدی در بازی مقابل ذوب‌آهن افتاد، واکنش نشان داد و مدعی شد که دیگر برای آب خوردن نباید از کسی اجازه گرفت. با وی در خصوص شرایط تیم، بازی مقابل گل ریحان و انتقادات اخیر به صحبت پرداختیم.

استقلال نتوانست در بازی مقابل ذوب‌آهن هم به موفقیت برسددر این باره صحبت کنید؟

واقعا باید بگویم تیم ما در بازی مقابل ذوب‌آهن بدشانس بود. هیچ واژه دیگری را نمی‌توان در مورد این بازی به کار برد. ما دو بار از حریف پیش افتادیم اما در پایان نتوانستیم برتریمان را حفظ کنیم.اکثر کارشناسان در این باره صحبت کردند و فکر نمی‌کنم که دیگر لزومی داشته باشد که من در این باره چیز خاصی بگویم. به هر حال اشتباهات داوری در این چند بازی تاثیرگذار بوده و این بار این اشتباهات هم دو امتیاز دیگر را از ما در بازی مقابل ذوب‌آهن گرفت.

یک صحنه از شما روی نیمکت استقلال نشان داده شد که هنگام تعویض قائدی مشغول آب خوردن بودید که انتقادات زیادی را به همراه داشته است؟

در آن صحنه کارهای مربوط به تعویض را انجام داده بودم. همچنین وقتی می‌خواهید بازیکنی را تعویض کنید داور چهارم باید بعد از گرفتن برگه بازیکن و تابلو را کنار خط ببرد و تعویض را انجام دهد. درثانی من باید برای آب خوردن هم روی نیمکت از کسی اجازه بگیرم؟!

اما انتقاد بیشتر به خاطر این بوده که شما زیادی آرامش داشتید؟

کاش همه روی نیمکت آرامش مرا داشتند. شاید اگر آرامش مرا بقیه هم داشتند استقلال الان با امتیازات بیشتری در بازی جدول قرار داشت. البته این را هم بگویم که استراماچونی نه با من تعارف دارد و نه شوخی و اگر ببیند که کسی کارش را انجام نمی‌دهد به رویش می‌آورد.این اتفاق باید بیفتد زیرا ما دیگر چاره‌ای جز برد مقابل گل ریحان نداریم. اگر نتوانیم این تیم را شکست دهیم شرایطمان خیلی بد خواهد شد. امیدوارم اولین برد در جام حذفی را به دست بیاوریم تا کمی از این حالت خارج شویم. تیم ما فقط نیاز به یک برد دارد تا از شرایط فعلی خارج شویم. امیدوارم که در بازی مقابل گل ریحان این اتفاق بیفتدآن بازی دوستانه بود و شرایط خاص خودش را داشت اما این بازی رسمی است و آنها هم می‌خواهند مقابل ما پیروز شوند. باید از همه توانمان استفاده کنیم تا در جام حذفی که جام شگفتی‌هاست، شگفت‌زده نشویم.