زد و خورد نمایندگان در پارلمان تایوان بر سر یک انتصاب

27/04/1399 09:30 ب.ظ

نمایندگان پارلمان تایوان اغلب به این خصلت شهرت یافته‌اند که برخی مواقع به صورت فیزیکی وارد بحث‌های روزمره و به خصوص موضوعات داغ می‌شوند.

نمایندگان پارلمان تایوان اغلب به این خصلت شهرت یافته‌اند که برخی مواقع به صورت فیزیکی وارد بحث‌های روزمره و به خصوص موضوعات داغ می‌شوند. حزب دموکرات ترقی‌خواه که قدرت را در تایوان در دست دارد چن شو، فردی هفتاد ساله و از فعالان حقوق بشر را که در زمان دیکتاتوری کومینتانگ به مدت شش سال در زندان بود، برای این سمت حساسیت برانگیز معرفی کرده بود.

حزب دموکرات ترقی‌خواه که قدرت را در تایوان در دست دارد چن شو، فردی هفتاد ساله و از فعالان حقوق بشر را که در زمان دیکتاتوری کومینتانگ به مدت شش سال در زندان بود، برای این سمت حساسیت برانگیز معرفی کرده بود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

گزارشگر ترک‌تبار آلمانی به طور غیابی به ۳۳ ماه حبس محکوم شد | DW | 16.07.2020دادگاهی در استانبول گزارشگر ترک‌تبار نشریه آلمانی 'دی ولت' را به اتهام 'حمایت از تروریسم' به حبس محکوم کرد. دنیز یوجل فوریه ۲۰۱۸ پس از تحمل یک سال زندان در ترکیه به آلمان بازگشت و دادگاه او به صورت غیابی برگزار شد.

محکومیت زهرا محمدی فعال مدنی به ۱۰ سال زندان؛ تاوان « تدریس زبان کردی» به کودکانصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

افزایش مالیات خانه‌های خالی یک گام به تصویب نهایی نزدیک شد

حملات هوایی روسیه به شهر الباب یک کشته و 11 زخمی بر جای گذاشت

برادر مسیح علی‌نژاد به هشت سال زندان محکوم شدوکیل علیرضا علی‌نژاد برادر مسیح علی‌نژاد، فعال و روزنامه‌نگار، گفته که موکلش در دادگاه بدوی به هشت سال زندان محکوم شده است. خانم علی نژاد می گوید که برادرش بی گناه است و فقط به خاطر فعالیت های او مجازات می شود.

نخست‌وزیر عراق: تاریخ برگزاری انتخابات را به زودی اعلام خواهم کردنخست‌وزیر عراق پس از نشست هیئت دولت گفت که تاریخ برگزاری انتخابات زودهنگام را به زودی اعلام خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

گفتمان‌های فیزیکی عمدتا طی دو هفته گذشته حول محور انتصاب رئیس آینده سازمانی انجام شده که بر اساس قوانین این کشور مسئولیت نظارت و کنترل نهادهای مختلف دولتی را برعهده دارد.

حزب دموکرات ترقی‌خواه که قدرت را در تایوان در دست دارد چن شو، فردی هفتاد ساله و از فعالان حقوق بشر را که در زمان دیکتاتوری کومینتانگ به مدت شش سال در زندان بود، برای این سمت حساسیت برانگیز معرفی کرده بود.

چن شو در نهایت با حمایت حزب حاکم که اکثریت را در پارلمان بر عهده دارد رای لازم را برای انتصاب کسب کرد.