زخمی‌شدن دو کولبر در نوسود بر اثر شلیک مستقیم نیروهای نظامی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو کولبر دیگر در منطقه مرزی نوسود در کرمانشاه هدف حمله نیروهای نظامی ایران قرار گرفته و زخمی شده‌اند. بنابراین گزارش،یکی از این کولبران، در حین شلیک نیروهای نظامی از ارتفاع سقوط کرده و از ناحیه سر به شدت زخمی شده است. اخبار_ایران کرمانشاه کولبران

استان‌وایرـ دو کولبر دیگر در منطقه مرزی نوسود در استان کرمانشاه هدف حمله مستقیم نیروهای نظامی ایران قرار گرفته و زخمی شده‌اند.روز جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ضمن اعلام این خبر نوشته است که این دو کولبر در جریان آتش‌گشودن نیروهای نظامی ایران بر گروهی از کولبران در این منطقه مرزی بوده است.

بنا بر این گزارش، یکی از این کولبران، در حین شلیک نیروهای نظامی از ارتفاع سقوط کرده و از ناحیه سر به شدت زخمی شده است.پیش از این نیز سازمان حقوق‌بشری در گزارشی اعلام کرده بود که در طی ۶ روز منتهی به چهارشنبه ۱۰ آذرماه، نیروهای مرزبانی ایران، ۱۱ کولبر را زخمی و به قتل رسانده‌اند.«محمد نوسودی» و «امیر ویسی» روز سه شنبه ۹ آذرماه هدف حمله قرار گرفته‌اند و همان روز و در مرز بانه یک کولبر ۱۹ ساله به نام «عادل علیپور» به قتل رسیده و دو کولبر دیگر نیز به نام‌های «یاسین امین‌پور» و «فریدون محمدی» با شلیک مستقیم نیروهای هنگ مرزی بانه زخمی شده‌اند.

هه‌نگاو اسامی سایر کولبرانی که در طی هفته گذشته زخمی و کشته شده‌اند را، «عزالدین بایزیدی»، «نیهاد محمدپور»، «فریاد ویسی»، «میلاد احمدی»، «پوریا ویسی» و «احسان حبیبی» اعلام کرده بود. نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در استان‌های مرزی کشور با مصونیت کامل به سوی شهروندان تیراندازی می‌کنند و تاکنون گزارشی درباره محاکمه این نیروها و فرماندهان آن‌ها منتشر نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این بیشرف ها اگر در جنگ هشت ساله بوده باشند چطور با دوازده لول هم نمیتونستند یک عراقی رو از پای درآوردند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رایزنی و جمع‌بندی مذاکرات در پایتخت‌ها/ احتمال از سرگیری دوباره مذاکرات در هفته آیندهکمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و ۱+۴ عصر روز جمعه به وقت محلی برگزار می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حملات هوایی دقیق ائتلاف عربی به اهداف نظامی در صنعا و صعدهائتلاف عربی برای حمایت از دولت قانونی یمن، سحرگاه پنج‌شنبه، 2 دسامبر از حملات هوایی دقیق علیه اهداف نظامی در صنعا و صعده خبر داد.فرماندهی ائتلاف عربی در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برقراری فضای به‌شدت امنیتی در اصفهان؛ شهروندان می‌گویند «حکومت نظامی» است🔺برقراری فضای به‌شدت امنیتی در اصفهان؛ شهروندان می‌گویند «حکومت نظامی» است ▪️گزارش‌های شهروندان حضور پرشمار نیروهای گارد ویژه را در برخی نقاط اصفهان نشان می‌دهد که در سطح شهر تردد می‌کنند. ⬇️ بیشتر بخوانید: نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_جمهوري_اسلامي جاویدشاه جاوید_رضاشاه_دوم جاوید_رضاشاه_دوم جاوید_رضاشاه_دوم راستی از خر شاخدار و کشته های کنگره چه خبر؟ یک مشت خودفروخته که روی مردم خودشان اسلحه می‌کشند امیدوارم خانواده‌هایشان به بدبختی وفلاکت بیافتند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جزییات تازه از سه عملیات اسراییل در ایران طی ۱۸ ماه گذشته
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران از مرز 130 هزار نفر گذشتبر اساس آمار جدید وزارت بهداشت ایران شمار قربانیان کرونا در این کشور به بیش از 130 هزار نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایجاد جو امنیتی در اصفهان برای جلوگیری از اعتراضات مردمی | DW | 03.12.2021پس از فراخوان برای برگزاری تجمع در حاشیه زاینده رود، پلیس و نیروهای امنیتی تهدید کردند به هر طریقی جلوی تجمع مردم اصفهان و کشاورزان را خواهند گرفت. حال شرایط امنیتی سنگینی بر شهر حاکم شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »