زخمی شدن 26 فلسطینی در حمله نظامیان اسرائیل

08/11/1400 06:46 ب.ظ

نظامیان اسرائیل با یورش به شمال کرانه باختری اشغالی 26 فلسطینی را مجروح کردند. - خبرگزاری آناتولی

نظامیان اسرائیل با یورش به شمال کرانه باختری اشغالی 26 فلسطینی را مجروح کردند. - خبرگزاری آناتولی 28.01.2022 رام‌الله/ خبرگزاری آناتولی جمعیت هلال احمر فلسطین طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای اسرائیلی به مناطق مختلف نابلس کرانه باختری رود اردن با استفاده از گلوله و گاز اشک آور یورش بردند.

در این بیانیه همچنین آمده است: در حمله نظامیان اسرائیل 26 تن از فلسطینیان در شهرک‌های بیتا و بیت دجن نابلس مجروح شدند.

طی چند روز اخیر حملات نظامیان اسرائیل و شهرک‌نشینان یهودی افراطی به مناطق فلسطینیان در شمال کرانه باختری تشدید شده است. شهرک‌نشینان یهودی و ارتش اسرائیل همه روزه با شیوه‌های مختلف به فلسطینیان حمله می‌کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

موج ترک کلیسا در پی افشای تجاوزهای جنسی و 'دروغگویی' پاپ بندیکت | DW | 26.01.2022نتایج تحقیق کارشناختی در مورد خشونت جنسی علیه کودکان و نوجوانان در کلیسا نشان می‌دهند که اظهارات پاپ سابق بندیکت شانزدهم دروغ بوده است. حال کل ایالت بایرن آلمان با سیل درخواست‌های مردم برای ترک کلیسا روبرو شده‌است. بیداری بعد از حدود500 -600سال ازوقوع رنسانس عده ای ازمردم درقسمتی از آلمان تازه متوجه دورغ بودن تمام وعده های کشیشان و روحانیان مسیحی شده اند!!!! یعنی خاورمیانه و مردم اسرائیل و.....افغانستان و.....ماهاهنوزتوخوشبینانه ترین حالتها500سال بایدامثال سعید طوسی ها روتحمل کنیم!!!🤣 امیدوارم این داستان مورد پذیرش مقامات واتیکان باشد و آنرا توضیح دهند.

پاسخ کتبی آمریکا و ناتو به روسیه در ارتباط با بحران اوکراین | DW | 26.01.2022جان سالیوان، سفیر آمریکا در مسکو، پاسخ کتبی این کشور درباره بحران اوکراین را رسما به وزارت امور خارجه روسیه تحویل داد. از سوی دیگر، ناتو نیز در اقدامی مشابه نامه‌ کتبی خود را به مقامات دولت روسیه تحویل داده است.

اطلاعیه شدیداللحن طلاب حوزه علمیه قم درباره مذاکره با آمریکا | DW | 26.01.2022از طلاب حوزه علمیه قم تا روزنامه کیهان به وزیر خارجه دولت رییسی تاخته‌اند. امیرعبداللهیان امکان مذاکره با امریکا را منتفی ندانسته بود. شپشو ها تا وقتی جایگاه وزارت ایتقدر ضعیفه که چهارتا آخوند براش امرو نهی میکنن وضعیت همینه که هست دوباره سروکلشون پیداشد

از انتظار برای جوش آمدن کتری تا معطلی پشت تلفن؛ سالانه ۲۶ روز از وقت افراد صرف «هیچ کار» می‌شودامروزه انجام بسیاری از کارهای روزمره به نوعی از معطلی یا انتظار نیاز دارند که از ایستادن در صف بانک تا معطلی پشت خط تلفن مشتریان یک شرکت را شامل می‌شوند. اما آیا تا کنون از خود پرسیده‌اید که این زمان در مجموع چقدر از وقت شما را سالانه می‌گیرد؟ بعنی چی اینا هم جزئی از زندگین دیگه امیدوارم امور مربوطه سرعت پذیرد. من از سال 1385 تا 1389 یک دوره بیماری افسردگی سپری کردم. دانشمندان معتقدند، بیماری افسردگی مادام العمر است. من معتقدم نسبی و قابل کنترل است. یعنی می‌توان آن را به حداقل ممکن رسانید که دیگر بیماری تلقی نشود. احساس انتظار و حساسیت در اتلاف وقت ناشی از بیماری افسردگی است.

نخست وزیر اسرائیل: «سر اختاپوس» را در تهران قطع می‌کنیمنفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، با مقایسه رژیم ایران با اختاپوسی که سرش در تهران و پاهایش در اطراف اسرائیل است، تاکید کرد که بر خلاف رویه قبلی این کشور، قصد شما سرشو بخوری هم مشکلی نیست😂 هیچ گوهی نمیتونه بخوره بیاد از سرش بخوره ولیس بزنه از ماها که بخاری بلند نمیشه، ببینیم شماها به داد ملت می رسید؟