زباله میراث تابستان برای جنگل گلستان

28/09/2019 06:24:00 ب.ظ

زباله میراث تابستان برای جنگل گلستان 📸:

زباله میراث تابستان برای جنگل گلستان 📸:

ایرنا - گلستان - حال و روز این روزهای جنگل گلستان برای رهاسازی میزان بسیار بالایی از زباله در محیط زیست از سوی مسافران و گردشگران پریشان است و باعث از بین بردن سلامت محیط زیست شده است.

شما در حال پاسخ به نظر «

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

صدها هزار نفر در کانادا برای حمایت از محیط زیست به خیابان آمدندسازمان‌دهندگان این راهپیمایی می‌گویند تنها در شهر مونترال نیم میلیون نفر به خیابان‌ها آمده‌اند. مقام‌های شهری این تعداد را نزدیک به ۳۱۵ هزار نفر اعلام کرده‌اند.

مخالفت آمریکا با درخواست ظریف برای عیادت از تخت‌روانچی | DW | 28.09.2019وزارت خارجه آمریکا با درخواست محمد جواد ظریف برای عیادت از نماینده جمهوری اسلامی در سازمان ملل مخالفت کرد. شرط موافقت با این درخواست آزادی یکی از زندانیان آمریکایی در ایران عنوان شده است.

استفاده اردوغان از پناهجویان برای کنترل و تهدید کردها

دعوت از دکتر روحانی برای شرکت در اجلاس سران جنوب-جنوبرئیس جمهور روز پنجشنبه به وقت نیویورک و در دیدار با روهاکانا روگوندا، نخست وزیر اوگاندا که در حاشیه هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد انجام شد، ضمن اشاره به همکاری های خوب ایران و اوگاندا در زمینه های مختلف از جمله کشت فراسرزمینی و همینطور همکاری های بخش بهداشت و سلامت، بر توسعه هر چه بیشتر این همکاری ها تاکید کرد.

ژاپن: خطر چین برای منطقه بزرگ‌تر از خطر سلاح‌های هسته‌ای کره شمالی استچین بودجه ارتش خود را ۷.۵ درصد بالا برده و از سال ۲۰۱۸ میلادی به حدود ۱۷۷ میلیون دلار رسانده که سه برابر بودجه نظامی ژاپن است. واقعا دنیا داره خراب میشه...همه ادبیات رایج و منطق و استدلال رو گذاشتن کنار دارن کلفت کلفت و گنده تر از دهن حرف میزنن... این یک واقعیت،

سفر نمایندگان فیفا به تهران برای اطمینان از ورود زنان به ورزشگاهتهران- ایرنا- تارنمای فدراسیون بین‌المللی فوتبال بامداد جمعه گزارش داد که گروهی برای اطمینان از ورود هواداران زن به ورزشگاه آزادی در مرحله مقدماتی جام جهانی بین تیم های ملی ایران و کامبوج در تاریخ ۱۰ اکتبر (۱۸ مهر) به تهران اعزام خواهد کرد.

نظر شما شما در حال پاسخ به نظر « » هستید.مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌ها تمام یا برخی از کلاس‌های خود را برای کل روز تعطیل کردند و سازمان‌های دولتی و برخی اماکن کسب و تجارت کارکنان خود را تشویق کرده‌اند که به سرکار نیایند.محمد جواد ظریف، وزیر خارجه جمهوری اسلامی که برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به آمریکا سفر کرده خواستار عیادت از مجید تخت‌روانچی شده که در یکی از بیمارستان‌های نیویورک بستری است.«رجب‌طیب اردوغان»، رییس‌جمهوری ترکیه در مجمع عمومی سازمان ملل برای حل بحران اسکان پناه‌جویان در این کشور پیشنهاد داد که «منطقه امن» شمال سوریه را به محل نگهداری آن‌ها اختصاص دهند.

.