زالی: تهران با کرونا پلاس روبرو است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

زالی: تهران با کرونا پلاس روبرو است | نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که ۴۴.۶درصد مردم تهران بخاطر حضور در محل کار از خانه خارج می‌شوند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علیرضا زالی روز یکشنبه در شورای اداری استان تهران با بیان اینکه کرونا مدت طولانی در زندگی ما حضور خواهد داشت، اضافه کرد: اینکه بیماری چه زمانی زدوده خواهد شد و افول قطعی آن چه زمانی خواهد بود کاملا نامشخص و نامعین است.

زالی اظهارداشت: لیستی از مشاغل پر خطر در ارتباط با کرونا در استان تهران آماده شده است که تا حدی که ظرفیت انعطاف پذیری دستگاه‌ها اجازه دهد، باید از فرصت دور کاری استفاده کرد. زالی ادامه داد: در استان تهران سبک نوینی از مدیریت به دلیل وجود شرایط خاص و پیچیدگی های مختلف طراحی شد و به تبع آن هماهنگی های میان ۲۵ دستگاه اجرایی که مستقیما در کنترل و مدیریت کرونا مسئولیت داشتند، به عمل آمد.

زالی به کمبودهای نسبی این استان در زیر ساخت‌های بهداشتی و درمانی اشاره کرد و ادامه داد: این زیر ساخت ها اساسی هیچ تناسبی با میزان جمعیت و چگالی آن ندارد و شرایط در آن کاملا راهبردی و متفاوت است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ 40 درصد تست‌های کرونا در مشهد مثبت استمعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت که هم اکنون 40 درصد تست‌های کرونا در این شهر مثبت است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفیر کویت در آنکارا: ترکیه از کشورهای پیشرو در مبارزه با کرونا استسفیر کویت در آنکارا تاکید کرد که ترکیه در روند مبارزه با ویروس کرونا از کشورهای پیشرو جهان بوده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در افغانستان؛ گروهی از مردم از ابتلا به کرونا احساس ننگ می‌کنند - BBC News فارسیدر افغانستان، تاکنون مرگ بیش از ۵۷۰ نفر در اثر ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در فاضلاب خام تهران کرونا نیستدر فاضلاب خام تهران کرونا نیست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: طبق قرارداد منعقد شده با دانشگاه بقیة‌الله و تحقیقات صورت گرفته توسط این دانشگاه دریافتیم که نه تنها آب شرب بلکه فاضلاب خام تهران نیز عاری از ویروس کرونا است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هنوز در موج اول کووید-۱۹ هستیم / حداقل دو سال باید با کرونا زندگی کنیموزیر بهداشت: *هنوز در موج اول کرونا هستیم *حداقل دو سال باید با کرونا زندگی کنیم *رفتار کرونا در جنوب کرمان با هرمزگان و یا میناب با بندرعباس و شهرهای دیگر، کاملا متفاوت است *حدود ۸۷ درصد از بیماران کووید۱۹ گرفتار چاقی و بیماری زمینه‌ای بوده‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا طی یک روز در برزیل 1206 و در مکزیک 647 قربانی گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »