زالی در جمع خبرنگاران: بیمارستان 500تخت‌خوابی سپاه در غرب آسیا کم‌نظیر است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازدید از بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی نیروی زمینی سپاه زالی در جمع خبرنگاران: بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی سپاه در غرب آسیا کم نظیر است

، علیرضا زالی رییس ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران روز یکشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان سیار 500تخت‌خوابی معاونت بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: این بیمارستان با اهتمام بهداری نیروی زمینی سپاه طراحی و افتتاح شده است. ایجاد این بیمارستان تخصصی و مجهز در مدت زمان کمتر از 24 ساعت رکورد بسیار خوبی محسوب می‌شود.

علیرضا زالی ادامه داد: همه نیازهای یک بیمارستان عمومی در اینجا لحاظ شده است و حتی سی‌تی اسکن و ام‌آی‌آر سیار،‌ رادیولوژی سیار نیز در این مجموعه وجود دارد. رییس ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران خاطرنشان کرد: این بیمارستان طوری طراحی شده است که از نظر نیازهای تجهیزاتی، تخصصی، ‌فنی،‌ تکنیکال، لجستیکی و مسایل پشتیبانی تا یک ماه نیازی به هیچ حمایتی از مجموعه بیرون خود ندارد که نکته خیلی مهمی است یعنی این بیمارستان یک ماه بدون هیچ کمکی می‌تواند دایر باشد.

علیرضا زالی گفت: از نکات مهم دیگر این مجموعه ایجاد داروخانه، آزمایشگاه،‌ پاراکلینیک، رادیولوژی، سی‌تی اسکن، ام‌آی‌آر در این بیمارستان است که همزمان نیازهای بیماران را به‌خصوص در زمره بیماران تنفسی تأمین خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خداقوت خداروشکر هستید خدا قوت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در جهان؛ مرگ ۱۵۰۰ نفر در آمریکا در یک شبانه روز۱۰ کشوری که در حال حاضر بیشترین شمار مبتلایان در جهان را دارند، پس از ایالات متحده و ایتالیا عبارتند از: اسپانیا، آلمان، فرانسه، چین، ایران، بریتانیا، ترکیه و سوئیس. انشالاه بیشتر بشههههه👌 دستشون درد نکنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مبتلایان فقیر کرونا در اکوادور در خانه یا در خیابان تنها می‌میرندجسد این افراد نیز غالبا ساعت‌ها، بلکه روزها در خیابان می‌ماند و به دلیل آب و هوای حاره‌ای در این شهر مشکلات بهداشتی و عفونی دیگری نیز به بار می‌آورد. در آمریکا هم وضع مناسبی ندارن در آمریکا چطور یا در ایتالیا اون فکر کنم تو جوب میمیرند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۶۳۰ نفر در ایالت نیویورک در شبانه روز گذشته در اثر ابتلا به کرونا جان باختندمدت چهار هفته است که اسپانیایی ها در قرنطینه به سر می برند. دولت این کشور در این مدت یکی از سختگیرانه ترین قوانین قرنطینه در سطح اروپا را به اجرا گذاشته است. ابرقدرتو نگاه تروخدا!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مازیار ابراهیمی: در قرنطینه کسی به شما توهین نمی‌کند اما در انفرادی...
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

احسان مهرابی: تخیل در سلول انفرادی و خواندن و نوشتن در روزهای قرنطینه، نجات‌بخش است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت ۳ روش درمانی کروناویروس در ایران/مطالعات ایران در تولید واکسن همپای دنیادبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه این روزها بازار ادعاها درباره درمان مبتلایان به ویروس کرونا داغ است، گفت: ۳ روش درمانی پلاسما، سلول‌های NK و سلول‌های بنیادی در ایران و در دنیا در فاز کارآزمایی‌های بالینی است ضمن آنکه مطالعات برای تولید واکسن نیز در دستور کار محققان قرار دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »