زالی در جمع خبرنگاران: بیمارستان 500تخت‌خوابی سپاه در غرب آسیا کم‌نظیر است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

05/04/2020 01:45:00 ب.ظ

بازدید از بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی نیروی زمینی سپاه زالی در جمع خبرنگاران: بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی #سپاه در غرب آسیا کم نظیر است

سپاه, اخبار نظامی | اخبار دفاعی

بازدید از بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی نیروی زمینی سپاه زالی در جمع خبرنگاران: بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی سپاه در غرب آسیا کم نظیر است

رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: بیمارستان 500تخت‌خوابی نیروی زمینی سپاه از نظر نیروی انسانی و سرعت عمل و کارایی و اثربخشی در غرب آسیا کم‌نظیر است.

، علیرضا زالی رییس ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران روز یکشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان سیار 500تخت‌خوابی معاونت بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: این بیمارستان با اهتمام بهداری نیروی زمینی سپاه طراحی و افتتاح شده است. ایجاد این بیمارستان تخصصی و مجهز در مدت زمان کمتر از 24 ساعت رکورد بسیار خوبی محسوب می‌شود.

بازدید دکتر زالی از بیمارستان سیار نیروی زمینی سپاهوی ادامه داد: این بیمارستان شامل تخت‌های اختصاص‌یافته بیمارستانی و بخش‌های مراقبتی بینابینی بالغ بر 500 تخت است که 30 عدد از این تخت‌ها، مربوط به مراقبت‌های ویژه است.رییس ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران گفت: از مزیت‌های مهم این بیمارستان انعطاف‌پذیری فضاهای درون بیمارستانی است که فوراً می‌توانند با نیاز بیماران تغییر کاربری بدهند و با توجه به این که امروز دچار بحث عفونت‌های حاد تنفسی هستیم طراحی فعلی این بیمارستان مطابق با بیماران حاد تنفسی صورت گرفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

خداقوت خداروشکر هستید خدا قوت

کرونا در جهان؛ مرگ ۱۵۰۰ نفر در آمریکا در یک شبانه روز۱۰ کشوری که در حال حاضر بیشترین شمار مبتلایان در جهان را دارند، پس از ایالات متحده و ایتالیا عبارتند از: اسپانیا، آلمان، فرانسه، چین، ایران، بریتانیا، ترکیه و سوئیس. انشالاه بیشتر بشههههه👌 دستشون درد نکنه

مبتلایان فقیر کرونا در اکوادور در خانه یا در خیابان تنها می‌میرندجسد این افراد نیز غالبا ساعت‌ها، بلکه روزها در خیابان می‌ماند و به دلیل آب و هوای حاره‌ای در این شهر مشکلات بهداشتی و عفونی دیگری نیز به بار می‌آورد. در آمریکا هم وضع مناسبی ندارن در آمریکا چطور یا در ایتالیا اون فکر کنم تو جوب میمیرند

۶۳۰ نفر در ایالت نیویورک در شبانه روز گذشته در اثر ابتلا به کرونا جان باختندمدت چهار هفته است که اسپانیایی ها در قرنطینه به سر می برند. دولت این کشور در این مدت یکی از سختگیرانه ترین قوانین قرنطینه در سطح اروپا را به اجرا گذاشته است. ابرقدرتو نگاه تروخدا!!!!

مازیار ابراهیمی: در قرنطینه کسی به شما توهین نمی‌کند اما در انفرادی...

احسان مهرابی: تخیل در سلول انفرادی و خواندن و نوشتن در روزهای قرنطینه، نجات‌بخش است

آخرین وضعیت ۳ روش درمانی کروناویروس در ایران/مطالعات ایران در تولید واکسن همپای دنیادبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه این روزها بازار ادعاها درباره درمان مبتلایان به ویروس کرونا داغ است، گفت: ۳ روش درمانی پلاسما، سلول‌های NK و سلول‌های بنیادی در ایران و در دنیا در فاز کارآزمایی‌های بالینی است ضمن آنکه مطالعات برای تولید واکسن نیز در دستور کار محققان قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم ، علیرضا زالی رییس ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران روز یکشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان سیار 500تخت‌خوابی معاونت بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: این بیمارستان با اهتمام بهداری نیروی زمینی سپاه طراحی و افتتاح شده است.آخرین اطلاعات جهانی دربارۀ مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در روز شنبه ۱۶ فروردین (چهارم آوریل) را می‌توانید در ادامه پیگیری کنید.Aa در شهر گوایاکیل اکوادور بسیاری از افرادی که به ویروس کرونا دچار شده‌اند یا در خیابان یا تنها در خانه بر اثر این بیماری جان می‌بازند.Aa شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان تا ظهر شنبه ۴ آوریل (۱۶ فروردین) به بیش از ۱ میلیون و ۱۳۳ هزار نفر و شمار قربانیان این بیماری نیز به بیش از ۶۰ هزار نفر رسید.

ایجاد این بیمارستان تخصصی و مجهز در مدت زمان کمتر از 24 ساعت رکورد بسیار خوبی محسوب می‌شود. بازدید دکتر زالی از بیمارستان سیار نیروی زمینی سپاه وی ادامه داد: این بیمارستان شامل تخت‌های اختصاص‌یافته بیمارستانی و بخش‌های مراقبتی بینابینی بالغ بر 500 تخت است که 30 عدد از این تخت‌ها، مربوط به مراقبت‌های ویژه است. رییس ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران گفت: از مزیت‌های مهم این بیمارستان انعطاف‌پذیری فضاهای درون بیمارستانی است که فوراً می‌توانند با نیاز بیماران تغییر کاربری بدهند و با توجه به این که امروز دچار بحث عفونت‌های حاد تنفسی هستیم طراحی فعلی این بیمارستان مطابق با بیماران حاد تنفسی صورت گرفته است. به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید بر اساس آماری که منابع دانشگاهی منتشر کرده‌اند، در این زمان به طور میانگین از هر ۱۰۰ هزار نفر، ۱. علیرضا زالی ادامه داد: همه نیازهای یک بیمارستان عمومی در اینجا لحاظ شده است و حتی سی‌تی اسکن و ام‌آی‌آر سیار،‌ رادیولوژی سیار نیز در این مجموعه وجود دارد. وی تصریح کرد: آن چیزی که مهم است یک سیستم هوشمند درون بیمارستانی در این مجموعه مورد استفاده قرار گرفته است. هم‌رسانی این مطلب:.

همچنین به‌دلیل حمایتی که از سیستم مخابراتی ویژه فراهم شده است تمامی فرایندهای داخل بیمارستان به‌صورت دیجیتالی و الکترونیکی قابل ردیابی است و بنابراین در اینجا تقریباً نیازی به کار فیزیکی نیست، ضمن این که بیمارستان با توجه به امکانات خوبی که دارد می‌تواند امکانات پزشکی از راه دور را به‌خوبی فراهم کند.۹۲ نفر قربانی کرونا می‌شوند. رییس ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران خاطرنشان کرد: این بیمارستان طوری طراحی شده است که از نظر نیازهای تجهیزاتی، تخصصی، ‌فنی،‌ تکنیکال، لجستیکی و مسایل پشتیبانی تا یک ماه نیازی به هیچ حمایتی از مجموعه بیرون خود ندارد که نکته خیلی مهمی است یعنی این بیمارستان یک ماه بدون هیچ کمکی می‌تواند دایر باشد. وی با بیان اینکه تمام استانداردهای اعتباربخشی نشانه ممیزی درست در این مجموعه بیمارستانی است، گفت: این بیمارستان براساس آن استانداردها شکل گرفته است، یعنی حداکثر کیفیت و استاندارد در راه‌اندازی این بیمارستان یعنی نوع تخت‌ها، فاصله بین آنها، تجهیزات پشتیبانی هر تخت صورت گرفته است. علیرضا زالی گفت: از نکات مهم دیگر این مجموعه ایجاد داروخانه، آزمایشگاه،‌ پاراکلینیک، رادیولوژی، سی‌تی اسکن، ام‌آی‌آر در این بیمارستان است که همزمان نیازهای بیماران را به‌خصوص در زمره بیماران تنفسی تأمین خواهد کرد. جمع‌آوری اجساد قربانیان فقیر کرونا در گوایاکیل، بزرگ‌ترین شهر اکوادور خبرگزاری فرانسه در محله‌های فقیر گوایاکیل این روزها بسیار پیش می‌آید که جسد افراد فقیر قربانی کرونا در خیابان دیده شود. وی گفت: از ویژگی‌های مهم این بیمارستان داشتن 30 تخت ویژه است که هر تخت ویژه دقیقاً شرایط استاندارد و کیفیت بالای یک تخت درون بیمارستان‌های مستقر داخل شهر تهران را دارد بنابراین ما کاملاً می‌توانیم نیازهای خود را در مورد بیماران بدحال در این مجموعه تأمین کنیم.

رییس ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران گفت: از دیگر ویژگی‌های این بیمارستان سرعت عمل، دقت و نیروی انسانی آموزش‌دیده است، بنابراین این بیمارستان علاوه بر بحث‌های لجستیکی در زمینه تأمین نیروهای تخصصی و انسانی نیز خودکفا است. این بیمارستان قواره و شخصیت یک بیمارستان جنرال را به خود گرفته است و از نظر نیروی انسانی و سرعت عمل و کارایی و اثربخشی و ارایه خدمات بالا در منطقه غرب آسیا کم‌نظیر است. در واقع اغلب مأموران این شرکت‌ها از ترس ابتلا به بیماری به جمع‌آوری اجساد افراد تنها مانده در منزل نمی‌روند. انتهای پیام/+ .