زائرین هوشیار باشند/ پاسپورت را در اختیار افراد غیر قرار ندهید

22/07/1398 07:50 ب.ظ

مسئول هماهنگی ستاد اربعین استان تهران با اشاره به اقدام برخی افراد سودجو در شهرهای نجف و کربلا برای استفاده از پاسپورت زائرین و واردات گوشی همراه هشدار داد: زائرین نباید پاسپورت خود را در اختیار افراد غیر قرار دهند اربعین

محمدرضا هاشمی نیا در گفتگو با خبرنگار اعزامی ایسنا به نجف اشرف، گفت: متاسفانه برخی افراد سودجو در شهرهای کربلا و نجف تحت عنوان فروش شارژ گوشی همراه ایرانسل به زایرین ایرانی و فعال کردن خط آنها اقدام به تصویربرداری و اسکن پاسپورت آنها می کنند.وی افزود: این افراد هنگام خروج از کشور عراق از بحث رجیستری گوشی های همراه استفاده می کنند در حقیقت بدون اطلاع زایرین گوشی به نام آنها خریداری، ثبت و در مورد واردات گوشی از مجوز پاسپورت آنها استفاده می شود.

وی افزود: این افراد هنگام خروج از کشور عراق از بحث رجیستری گوشی های همراه استفاده می کنند در حقیقت بدون اطلاع زایرین گوشی به نام آنها خریداری، ثبت و در مورد واردات گوشی از مجوز پاسپورت آنها استفاده می شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

حمله افراد مسلح به مسجدی در بورکینافاسو دست کم ۱۶ کشته برجای گذاشت«در این حمله ۱۳ نفر بلافاصله جان باختند و سه نفر دیگر ساعاتی بعد به دلیل شدت جراحت‌ها جان خود را از دست دادند.»

دستگاه های «پوز» در ماه چند درخت را قربانی می کنند ؟خیلی از مردم تصور می کنند ؛ تراکنش با« پوز»و ندادن اسکناس موجب صرفه جویی در مصرف کاغذ خواهد شد . ضمن اینکه به گفته کارشناسان حقوقی این رسیدها در مجامع قضایی هیچ ارزش و اعتباری ندارد و علاوه بر روانه کردن ۲۳ میلیارد تومان پول به سطل های زباله ، ۲۳ میلیارد تومان خرج دست شبکه های پرداخت می گذارند. dabirimehr سلام. قطعا با ارزش کنونی پول ملی گزینه پرداخت نقدی منتفی است اما می توان با اکتفا به چاپ یک نسخه رسید برای خریدار و فروشنده، مصرف این کاغذ را تا پنجاه درصد کاهش داد. درخت قربانی نمی شوداگردانش اصلاح شود.درخت وهمه امکانات درزمین برای بهره برداری ورفع جامع نیازبشربه زمان است وان نابودشدنی نیست که مستمران بازسازی می شود

سازمان ملل حمله تروریستی به مسجدی در بورکینافاسو را محکوم کرددبیر کل سازمان ملل حمله تروریستی روز جمعه به مسجدی در شمال بورکینافاسو را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

«ایرانشهر بالاترین نرخ تالاسمی در ایران را دارد»تا وقتی تهران هست کی خرج شهرستانیا میکنه!

کدام اسکناس‌ها در دنیا بهترین طراحی را دارند؟🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: 🔹کدام اسکناس‌ها در دنیا بهترین طراحی را دارند؟ 🔹زیباترین پول‌های جهان متعلق به کدام کشورهاست؟ ▫️1- کرون نروژ ▫️2- فلورین جزیره آروبا ▫️3- دلار استرالیا ▫️4- دلار برمودا این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

طوفان سهمگین هاگیبیس ژاپن را در می نورددطوفان بسیار قوی هاگیبیس پس از اصابت به توکیو، پایتخت ژاپن، راهی نواحی شمالی این کشور شده است. هاگیبیس شدیدترین طوفان ژاپن در ظرف شش دهه گذشته بوده است.

محمدرضا هاشمی نیا در گفتگو با خبرنگار اعزامی ایسنا به نجف اشرف، گفت: متاسفانه برخی افراد سودجو در شهرهای کربلا و نجف تحت عنوان فروش شارژ گوشی همراه ایرانسل به زایرین ایرانی و فعال کردن خط آنها اقدام به تصویربرداری و اسکن پاسپورت آنها می کنند.

وی افزود: این افراد هنگام خروج از کشور عراق از بحث رجیستری گوشی های همراه استفاده می کنند در حقیقت بدون اطلاع زایرین گوشی به نام آنها خریداری، ثبت و در مورد واردات گوشی از مجوز پاسپورت آنها استفاده می شود.

وی در هشداری خطاب به زایرین اربعین حسینی تاکید کرد: زایرین پاسپورت خود را به هیچ عنوان در اختیار افراد غیر قرار ندهند و در حفظ آن دقت لازم را داشته باشند. خرید هر نوع شارژی در کشور عراق نیازمند اخذ پاسپورت نیست و تنها خرید سیم کارت های کشور عراق نیازمند پاسپورت است که در این مورد هم همه زایرین باید دقت کنند و تنها از نمایندگی های رسمی و معتبر طرف عراقی خریداری کنند.