رییس جمهور سیاست دولت برای کاهش رنج مردم از گرانی‌ها را تبیین کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور، چهار سال تورم ۴۰ درصد را عامل اصلی گرانی‌ها دانست و با اشاره به اقدامات دولت برای مهار تورم و گرانی گفت: موفقیت دولت این است که ظرف هشت ماه توانسته تا حدّی جلوی سیل تورمی گذشته را بگیرد و نرخ رشد تورم مهار شده و در ماه‌های آتی کمتر و کمتر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، ایرنا نوشت: آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» در حاشیه دیدار هنرمندان در پاسخ به سؤال خبرنگار ایرنا در خصوص علت گرانی‌ها با بیان اینکه چهار سال تورم بالای ۴۰ درصد و رشد اقتصادی نزدیک به صفر، علت اصلی گرانی‌هاست، گفت: نرخ رشد تورم مهار شده و در ماه‌های آتی کمتر و کمتر خواهد شد.

رئیس جمهور، دستور مهار اسب سرکش تورم را برنامه اصلی معیشتی دولت در ۸ ماه گذشته عنوان کرد و ادامه داد: چهار سال تورم بالای ۴۰ درصد و رشدهای اقتصادی منفی یا نزدیک به صفر، به قدرت خرید مردم به ویژه قشرهای ضعیف آسیب‌های جدی زده است؛ بنابراین فوری‌ترین دستور کار دولت به جلوگیری از سیل تورم و تلاش برای بهبود قدرت خرید خانوار اختصاص پیدا کرد.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه هنوز سیل تورم و خرابی آن به‌طور کامل متوقف نشده است، افزود: ما در دولت سیزدهم نشان دادیم که می‌توانیم سرعت تورم را کم و در ماه‌های آینده نیز ان‌شاءالله کمتر و کمتر کنیم تا به تدریج اقتصاد ملی بتواند از زیر آوار تورمی کمر راست کند. وی لزوم برخورد با سوءاستفاده‌کنندگان را برنامه جدی دولت عنوان و خاطر نشان کرد: باید مراقبت شود عده‌ای به بهانه وجود این تورم ساختاری، برای تأمین منافع و اغراض نامشروع شخصی یا گروهی، قیمت‌ها را فراتر از واقعیت‌های اقتصادی به مردم تحمیل نکنند و وظیفه بخش‌های نظارتی در اینجا آن است که مراقبت کنند تا در حق مردم اجحاف نشود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

می گم حالا این مسکنی که برای کاهش رنج می خواید بزنید عوارض نداشته باشه!

کوپن الکترونیکی راه حل

این جزو سیاست های جزئی محسوب میشه یا سیاست های کلی!؟ یعنی از تصویب هیات وزیران گزروندن این انشائشون رو یا خودشون خارج از دولت تبیین کردند! خیر ک انقدر کلی و گنگ نمیشه آخه؟ یه معنی یی باید داشته باشه نوشتار یا نه!

ببخشید تهرانی ها چرا روی هر چیزی مثل شیرازی ها که یک اووو اضافه میکنن به کلماتشون و میگن مثلاً اُتاقوو ؛؛ خیابونووو و...؛؛ تهرانی ها هم یک (شِ) اضافه میکنن به کلماتشون مثلاً میگن : هستش بجای هست گفتش بجای گفت رفتش بجای رفت؟؟😁😁🖐🖐😳😳😳😳😳😳⛈😳😳😳😳😳😳😳🦊🦊🦊🦊🦊🦊🦊🦊

یعنی حتی رییسی هم برای جهاد تبیین فاکتور میکنه؟؟🤦🏻‍♂️

قراره به هر خانواده ی دست ورق پاسور بدن تا بر بزنند بهش فکرنکنن

زر نزنید عمل کنید

برو بمیر پفیوز

خفه نکبت

ظبق معمول .حرف مفت .بادگلو

چه بی وجدانیت شما حزب اللهی ها ی شیطان صفت رئیسی_جلاد دختر بچه بی گناهی را به قتل رساند و با افتخار و قساوت قلب تعریف میکند‼ آن نانی که تو میخوری به خون کودکان بی گناه آغشته است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیسی: عامل اصلی گرانی‌ها دولت قبل استدر حالی که انتقادها از تورم افسار گسیخته در ایران به حلقه نزدیکان ابراهیم رئیسی نیز رسیده است، روز جمعه ۲۶ فروردین رئیس جمهور ایران از اقدامات دولت خود در این زمینه دفاع کرد و گرانی‌ها را به دولت حسن روحانی نسبت داد. ابراهیم_رئیسی گرانی اخوند جماعت پفیوزه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انگیزه‌ای برای ایجاد تغییر در کابینه از سوی دولت نمی‌بینم/ دولت خودش را هرچه سریع‌تر جمع و جور کندنماینده مردم بناب در مجلس، گفت: باید ببینیم که دولت گزینه دیگری برای جایگزینی وزرا دارد؟ من انگیزه‌ای در دولت نمی‌بینیم که این اتفاق از سوی دولت رقم بخورد، اگر قرار است این موضوع از جایی آغاز شود این مجلس است که ترمیم در دولت را آغاز خواهد کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دهانت را از من بگیر، بوی بدش را نه!در این برنامه ادامه نظرات شما را در مورد پدیده زنانه-مردانه کردن و دیوارکشی پارک‌ها می‌شنویم و در ایستگاه سینما به معرفی فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره فیلم کن می‌پردازیم.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سیل در آفریقای جنوبی جان بیش از ۳۰۰ نفر را گرفتسیل در آفریقای جنوبی جان بیش از ۳۰۰ نفر را گرفت. رئیس‌جمهوری آفریقای جنوبی جاری شدن سیل در کشورش را پیامد تغییرات آب و هوایی دانست. وی گفت که این حادثه نشان می‌دهد که تغییرات آب و هوایی «جدی» است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسکوچیچ مصاحبه‌اش با رسانه کروات را تکذیب کرد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimاسکوچیچ مصاحبه‌اش با رسانه کروات را تکذیب کرد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران: هیچ گونه گفت‌وگویی با این رسانه نداشته‌ام و موضوعات منتشر شده در این مصاحبه نیز به هیچ وجه مطرح نشده در حالی که این مصاحبه به نقل از من در بسیاری از رسانه‌ها منتشر شده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل محموله‌ پهپادهای پیشرفته ایران را در سوریه هدف قرار داددر حملات هوایی اسرائیل سایت‌های نظامی در حومه غربی دمشق، پایتخت سوریه، هدف قرار گرفت.شبکه «العربیه» به نقل از منابع خود گزارش داد که در حملات هوایی شامگاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »