رییس دفتر نمایندگی فرانسه در تهران به وزارت خارجه احضار می‌شود

23/09/1399 12:34 ب.ظ

رییس دفتر نمایندگی فرانسه در تهران به وزارت خارجه احضار می‌شود در پی بیانیه مداخله جویانه وزارت خارجه فرانسه در مورد اعدام روح‌الله زم، وزارت خارجه ایران، رییس نمایندگی سفارت فرانسه در تهران را به وزارت خارجه احضار می‌کند

رییس دفتر نمایندگی فرانسه در تهران به وزارت خارجه احضار می شود . همچنین در پی بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در مورد روح الله زم ، سفیر آلمان در ایران به عنوان نماینده اتحادیه اروپا به وزارت خارجه امروز(یک شنبه) احضار شد.

همچنین در پی بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در مورد روح الله زم ، سفیر آلمان در ایران به عنوان نماینده اتحادیه اروپا به وزارت خارجه امروز(یک شنبه) احضار شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

شما میگید اعدام، ما میگیم تفتیش عقاید و قتل‌عام 😂 به والله پرروووو تر از جمهوری اسلامی و ارازلش، مادر فلک نزاییده

واکنش رییس دفتر رییس جمهوری به فروش واکسن کرونا در ناصرخسرو

امیراصلان افشار، تنها رییس ایرانی شورای حکام آژانس و آخرین رییس تشریفات دربار درگذشتواقعا یه روزی ایرانیها بر روی صندلی قدرت جهانی تکیه میزدند!؟ از اوپک و آژانس و زیرمجموعه های سازمان ملل و ... مثل یه افسانه دست نیافتنی شده این روزا!

عیادت رییس دفتر رهبری از آیت‌الله مصباح یزدیعیادت رییس دفتر رهبری از آیت‌الله مصباح یزدی رئیس دفتر رهبری پیش از ظهر امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله مصباح یزدی عیادت و با ابلاغ سلام رهبر انقلاب برای وی دعا و آرزوی سلامتی کرد. ایشالا خودشم به همین زودی میاد پیش رفیق دیرینه. با هم خوش و بش میکنند معمولا وقتی از بهبودی کسی قطع امید میشود نماینده رهبری از او عیادت میکنند

دستگیری رییس دفتر نماینده ایرانشهر به اتهام قاچاق سوختدادستان ایرانشهر: *رییس دفتر نماینده ایرانشهر در مجلس به اتهام قاچاق سوخت دستگیر شد *این پرونده در ادامه همان پرونده بازداشت رییس شرکت نفت ایرانشهر است *از پرونده شرکت نفت اغلب کارمندان شرکت نفت به جز یکی ۲ نفر بازداشت شده‌اند

رییس دفتر روحانی: هیچ مسوولی واکسن کرونا نزده است

به گزارش ایسنا، در پی بیانیه مداخله جویانه وزارت خارجه فرانسه در مورد اعدام روح الله زم ، وزارت خارجه ایران ، رییس نمایندگی سفارت فرانسه در تهران را به وزارت خارجه احضار می‌کند .

همچنین در پی بیانیه اخیر اتحادیه اروپا در مورد روح الله زم ، سفیر آلمان در ایران به عنوان نماینده اتحادیه اروپا به وزارت خارجه امروز(یک شنبه) احضار شد.

در حال حاضر آلمان، رییس دوره ای اتحادیه اروپا است و سفیر این کشور به نمایندگی از اتحادیه اروپا به وزارت خارجه احضار شد.