رییسی: امروز سخن از اقتصاد و فرهنگ بدون حضور بانوان ناقص است

24/03/1400 08:53:00 ب.ظ

رییسی: حضرت معصومه(س) جلوه عفاف، حیا و تاکید به ساختن جامعه ای بالنده است

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز سخن گفتن از اقتصاد و فرهنگ بدون حضور بانوان ناقص است. وی افزود: امروز میلیون ها دختر در جامعه در دوره خودسازی و جامعه سازی هستند و دولت باید برای آن‌ها کار کند؛ بنده بزرگ ترین مجموعه آستان قدس مشهور به مجموعه خاتون را در اختیار بانوان قرار دادم و همین قدم منشا بسیاری از خلاقیت ها شد.

وی تاکید کرد: امروز سخن گفتن از اقتصاد و فرهنگ بدون حضور بانوان ناقص است و حتما باید زنان و دختران بدون نگاه های جناحی مورد توجه قرار گیرند؛ نگاه های جناحی و سیاسی زودگذر و منفعت طلب هستند. نگاه امام و رهبری به دختران به عنوان چهره های پر ظرفیتی است که می‌توانند در جامعه تحول آفرین باشند.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نقش زنان در جای جای کشور می‌تواند سفره های مردم را آباد کند و باید به این نقش تولید کننده و مولد زنان توجه کنیم. رئیسی تاکید کرد: در کشور نیازمند عدالت توزیعی برای کشورها هستیم. خانم ها هم باید ظرفیت های کشور را در اختیار داشته باشند تا شکوفا شوند؛ چرا باید این ظرفیت ها فقط در دست مردان باشد؟ headtopics.com

آن حضرت در حین فرار از دست اصولگرایان زمان برای پیوستن به برادر محصورش در بیابان های قم هدف راهزنی قرار گرفت چون راه‌ها امن نبود و همه همت نظام تعقیب و آزار ال علی رفتن بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

همتی :برای انتخاب اعضای کابینه یک مقدار زود استهمتی: برخی نامزدها می‌گویند اینترنت نباید فیلتر باشد، دنبال فیلتر بودند و می‌گویند به آزادی خانم‌ها چه کار داریم، قبلا مخالف این موضوع بودند، خیلی‌ها که می‌گفتند به ارتباطات با کشورهای خارجی نیاز نداریم، الان می‌گویند به گسترش این روابط احتیاج داریم رئیسی: بانک مرکزی چرا با متخلفان بانکی برخورد نکرد؟ وقتی موارد را پیگیری کردیم دیدیم در بانک مرکزی هم فساد وجود دارد و ۲۵ نفر از آنها را بازداشت کردیم. همتی حرف مفت زیاد میزنه الان مشکل مردم فیلترینگ نیست. دیگه دوران این حرفا گذشته.روحانی پل برای شما باقی نگذاشته.

چین: دوران حکومت اقلیتی کوچک بر سرنوشت جهان سپری شده است | DW | 13.06.2021سران و رهبران کشورهای جی هفت در نشست خود در جنوب بریتانیا جمهوری خلق چین را چالشی بزرگ برای جهان دانسته‌اند. پرداختن به رشد چشمگیر چین در عرصه‌های اقتصادی و نظامی و نفوذ این کشور در جهان از جمله مسائل این نشست بوده است.

در نظرسنجی ها میزان مشارکت با فاصله ده درصدی بین ۳۷ تا ۴۷ درصد استمعاون سیاسی وزیر کشور درباره میزان مشارکت در انتخابات گفت: بخشی از نظرسنجی ها در فضای مجازی در اختیار همه است و البته فاصله ده درصدی در نظرسنجی ها وجود دارد و اختلافی بین ۳۷ تا ۴۷ درصدی وجود دارد. از دستگاه های نظرسنجی دعوت کرده و درباره این اختلاف سوال کرده ایم. تو همون مرحله اول وقت زیاد میارین 😂😂😂 که اونم ۳۰ درصدش بخاطر اجبار سربازان به رای دادنه و ۱۰یا ۱۵ درصدم خودتونید وزارت کشور عین سال ۹۶ انگلک ندهد به دور دوم کشیده نمیشه . حوزه هایی که بدون تعرفه ماندند را که فراموش نکردید.

بلینکن: کاهش تعهدات هسته‌ای ایران نتیجه خروج آمریکا از برجام استوزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌و گویی با مطرح کردن این که پیش از دیدار رئیس جمهور این کشور با همتای روسی اش درباره موضوع فروش ماهواره پیشرفته روسی به ایران اظهار نظر نمی کند، به موضوع پیشرفت برنامه هسته ای ایران پرداخت.

اسکوچیچ: هنوز یک قدم برای صعود مانده استاسکوچیچ: *بازی با عراق سخت‌تر از سه مسابقه قبلی است *هنوز یک قدم برای صعود مانده است *هر چه در توان داریم می‌گذاریم تا بازی آخر را هم با موفقیت پشت سر بگذاریم *اطلاعات کاملی از تیم ملی عراق نداریم

روایت مربوط به رد صلاحیت آیت‌الله هاشمی نشان‌دهنده بی‌سامانی سیاسی استربیعی درباره روایت رد صلاحیت آیت الله هاشمی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:اینگونه بیانات چه درست باشد و چه نباشد بیش از هرچیز نشان دهنده بی‌سامانی سیاسی و به انحراف رفتن حاکمیت مطلق قانون است. خطرناکترین و خیانتکارترین و خوفناکترین و فاجعه آمیزترین و فتنه سازترین و تحریفگرترین و انحصارگرترین سلاح و اسلحه تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر و ملاها برای نابودی ایرانیان و ملتهای جهان بشریت‌ علوم_جاهلیت فرقه فارسیسم است نه موشک و اتمش. ورئیس دستگاه سیاسی کشور چه کسیه؟