رییس شورای شهر چمران ماهشهر با اتهام فساد مالی بازداشت شد

06/10/1399 05:49:00 ب.ظ

مجید سلطانی، رئیس شورای شهر چمران از توابع ماهشهر در استان خوزستان توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. معاون استاندار خوزستان دلیل بازداشت او را آب‌گرفتگی‌های اخیر اعلام کرده، اما فارس نوشته است که وی به دلیل «فساد مالی» بازداشت شده است. اخبار_ایران

معاون استاندار خوزستان دلیل بازداشت رییس شورای شهر چمران را آبگرفتگی‌های اخیر اعلام کرده، اما خبرگزاری فارس نوشته است که وی به دلیل «فساد مالی» بازداشت شده است.

علی‌حسین حسین‌زاده معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان، گفت که در پی حوادث آبگرفتگی اخیر رییس شورای شهر چمران برای پاره‌ای توضیحات بازداشت شده است.

خبرگزاری ایرنا نوشت که فرماندار ماهشهر، شهردار بندر امام و مدیر آبفای بندر امام نیز بازداشت شده‌اند. با این حال خبرگزاری فارس به نقل از «یک مقام آگاه» که نام او گفته نشده دلیل بازداشت رییس شورای شهر چمران را «تصرف و سوء‌استفاده از بیت‌المال» اعلام کرد.

سی‌ام آذرماه نیز محسن بیرانوند، فرماندار ماهشهر و از عاملان کشتار معترضان در ماهشهر و شهر جراحی، هم‌زمان با برکناری از سمت فرمانداری، به دلیل «اتهامات مالی» بازداشت شد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>